Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie... (podzielony)  (Read 14297 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie... (podzielony)
« Reply #30 on: 09 April 2011, 09:27:45 »
"(dobrze mnie zrozumcie)"

Quote from: pol77
Haratacz bardzo ciekawa wypowiedź, czyli jak ktoś nie słucha jak to nazwałeś ''dobrego rocka'' (różni ludzie mogą mieć odmienne zdanie na ten temat) to w Twoim mniemaniu mają siano w głowie? Słowo tolerancja we współczesnym świecie ma szersze zastosowanie i nie ogranicza się jedynie do koloru skóry, wyznania czy też orientacji seksualnej,a więc jeżeli ktoś nie słucha takiej muzyki jak Ja, nie ogląda takich samych filmów,albo nie gra w takie gry jak Ja nie oznacza że jest intelektualnym impotentem.


Miałem na myśli dzieci jp, dresy, kiboli (którzy ostatnio pokazali za granicą, osobiście nie wpuścił bym ich z powrotem do kraju) dyskotekowych debili(głównie taka muzyka leci w "esce") nie chodzę na "ich" imprezy, bo jak się na kogoś krzywo popatrzysz to możesz dostać w ryja i to nie raz i to nie od jednego. A to uważam za bezmózgowie. Charakter mojego posta jest zbytnio stronniczy, trochę za mocne słowa. Ale jak się przyglądam dookoła wszelkim przejawom debilizmu szeroko pojętego i tolerowanego przez to moje pokolenie ludzi fajnych(czyt. plastikowych) to krew mnie zalewa a scyzoryk w kielni się otwiera!
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie... (podzielony)
« Reply #31 on: 09 April 2011, 11:28:52 »
Quote
Słowo tolerancja we współczesnym świecie ma szersze zastosowanie i nie ogranicza się jedynie do koloru skóry, wyznania czy też orientacji seksualnej
Ja jestem nietolerancyjny i sie zajebiście z tym czuje.W ogóle TOLERANCJA to jest jakis absurd i kaprys ciot, które szukają  ochrony i zasłaniają się jakimś wziętym z dupy terminem. mnie gówno obchodzi kto czego słucha - byleby nie wpierdalał mi się z tym w uszy, to samo tyczy sie religii, orientacji, poglądów politycznych. Nie mogę nazwać pedała pedałem bo jestem nitolerancyjny, nie mogę napluć arabowi w twarz mimo, że w krajach islamskich europejczycy i w szczególności chrzescijanie są prześladowani. Nie moge debilnemu dresowi w autbosuie powiedzieć by kurwa wyłączył ten telefon albo sobie słuchał na słuchawkach - no i tak się do mnie spierdoli ale przecież jestem nietolerancyjny. Obecnie tolerancja to gówno tak samo smierdzące jak równouprawnienie, parytety, eutanazja, które jest objawem tzz postepu w ramach pojebanego ogólnoeuropejskiego socjalizmu. A ja mam to w dupie i chce być Polakiem; ksenofobem, nietolerancyjnym niemiłym skurwielem :yes
Wyjebany numer, 40 lat ma  ale zajebiście aktualny

A co do czarnych lasek to radzio ma racje, sam z jedna krecilem taka czarnulko opalna i oczywiscie nie wiedziala sama czego chciala i w efekcie mnie pojebala. A blondynki nie sa takie glupie, akurat mialem taka jedna i byla zajebiscie inteligentna dziewczyna. A co do muzy to laske zawsze mozna zainteresowac jakas dobra kapela, bo generalnie dupki sie nie znaja; albo wydaje im sie, ze znaja.
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie... (podzielony)
« Reply #32 on: 09 April 2011, 12:53:27 »
Nasz a w tym głowa żeby się poznały:D na muzyce...ten tego:p

Odi bywałeś w Graciarni w rynku czasem może?
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie... (podzielony)
« Reply #33 on: 10 April 2011, 00:37:07 »
Quote
Odi bywałeś w Graciarni w rynku czasem może?  
No to  Panieeee, studnia, parasolki i te sprwy ;D
Nawet sie wczoraj tak lekko zajebalem  w gratach  jak sie z kumplami po paru miechach zobaczylismy:D
w RO gram jako raq