Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36238 times)

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #90 on: 11 April 2011, 16:31:04 »
Heniek oni myślą że dostałem haxy od Lipy.  Tylko dowodów on nie ma bo nigdy od niego nic nie otrzymałem, jestem ciekaw co jeszcze lipa im nagadał po pijaku na ts. Może zrobił jakiś screen kiedy mi wręcza jakiś Multihack:love

Radzisław

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #91 on: 11 April 2011, 17:11:16 »
&feature=related

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #92 on: 11 April 2011, 17:21:19 »
Quote from: James nie umiem czytać ze zrozumieniem Ryan
Profik po raz kolejny się udzielasz jak nie do ciebie to udzielam jak nie umiesz czytać do kogo bije to kup sobie okulary lub jak masz problemacje z czytaniem to sobie pójdź do podstawówki bo najwidoczniej za szybko na studia poszedłeś bo przespałeś lekcje czytania ze zrozumieniem.
A czy ja napisałem, że o mnie chodzi? Dowód to dowód. Jeśli kogoś oskarżasz przedstaw dowody - teraz pijesz do Henka, wiec pokaz ocb.
:yes
Quote from: Dazz
Bo jesli niema nic procz enclavy/heniek/hiacek to cziterzy + wielka kupa bluzgow na poziomie gimnazjalnym to o co chodzi w tym temacie?

Dokładnie też się nad tym zastanawiam; moje usilne próby nakłonienia Ryana do pokazania czegoś co mogłoby potwierdzić jego słowa okazały się bezskuteczne - niestety jak dotąd cisza. Ale spokojnie, to dopiero 90 wpisów :cry

Quote
"przerwe" w grze.
Ogolnie gracie juz 5 lat ( z czego 4 lata tej przerwy pewnie) tylko jakos pierwszy raz widze co poniektorych zarowno na forum jak i na serwach..
Widzisz, za mało grasz na TAT'cie gdzie ping przeciętnego gracza to 200. Tam, też RaG szaleje.
RAGI:
Nie próbowaliście sobie wyjaśnić wszelkich waszych prblemów tym, że gracie na takim serwerze z potężnymi lagami, opóźnieniami rzedu kilku sekund a przesiadką na taki z pingiem 40-70? Może dlatego co lepszy gracz - na normalnym serwerze  jest dla was za szybki - za szybko biega, strzela, przeladowuje: w ogóle ma speed hacki, z mg ucieka i się nie męczy, nogi mu sie nie łamią etc.
w RO gram jako raq

Daazzz

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #93 on: 11 April 2011, 17:21:22 »
To sa jakies dowody na to ze ktos czituje? czy niema?

Bo jesli niema nic procz  enclavy/heniek/hiacek to cziterzy + wielka kupa bluzgow na poziomie gimnazjalnym to o co chodzi w tym temacie?


P.S
Jesli dla kogos dowodem ze heniu czituje jest to jak gral na ostatnim fajtnajcie to sorry ale niektorzy z was panowie jesli chodzi o RO- "to w dupie byli i gowno widzieli" bo to wcale taka rewelacyjna gra nie byla.

Trzeba bylo zagrac z enclave ze 3-4 lata temu.. to byscie zobaczyli... ale sorry wy mieliscie "przerwe" w grze.
Ogolnie gracie juz 5 lat ( z czego 4 lata tej przerwy pewnie) tylko jakos pierwszy raz widze co poniektorych zarowno na forum jak i na serwach..

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #94 on: 11 April 2011, 17:28:53 »
Stary czytaj ze zrozumieniem gdzie ty masz, że cały klan miał przerwę napisałem, że ja miałem i nie bądź cyniczny bo ci to nie wychodzi .
A jeśli już jesteś ciekawy miałem przerwę pół roku.
A co do tematu tych postaci co wymieniłeś obiecuje że jeszcze wrócimy z odpowiednimi argumentami żeby nie być gołosłownym.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #95 on: 11 April 2011, 17:32:17 »
Quote
że jeszcze wrócimy z odpowiednimi argumentami żeby nie być gołosłownym.
będę czekał chłopaki. :love:love:love:love:love
w RO gram jako raq

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #96 on: 11 April 2011, 17:56:22 »
Quote
kazmirzk :
Zreszta zupelnie nic mi do tego, jesli dla mnie ktos jest na tyle zalosny by musiec tego uzywac jego sprawa..


To zdecyduj sie...
Raz piszesz ze zupelnie nic ci do tego, a post wczesniej- ze cie doprowadza do lez pewna osoba ktora rzekomo dostala mityczne haki sprzed 3 lat i sie udziela w temacie.

Juz pomijajac fakt, ze to nie jest "jego sprawa" jezeli uzywa czitow, bo raczej nie uzywa ich na botach a na serwerach z innymi.


Wiec jezeli masz jakies dowody dotyczace konkretnych osob, to je po prostu wrzuc tutaj/na jakis hosting/ na youtube etc.

I znowu- wywody slowne/pisemne, wyznania na TS czy podobne "informacje" dowodem zadnym nie sa. Kazdy moze powiedziec i napisac cokolwiek o kimkolwiek.
Tym bardziej jezeli pochodza od kogos, kogo legitymizacja ma byc odnalezienie haxow do RO w internecie i ich rozeslanie...:O_o:O_o:O_o

Radzisław

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #97 on: 11 April 2011, 18:30:23 »
Chłopaki widzę w swoim żywiole.Mi nie oceniać czy ktoś oszukuję,wgrywając sobie tam coś ,czy nie.Ja np.Uważam że jeśli ktoś tak robi,to ma niezłego guza mózgu,kompleksy,ogółem problem ze sobą.Ja w Ro gram i grałem zawsze z tzw.Zajawki.
 Troszeczkę grałem klanowo.Udzielałem się w dwóch ekipach.Jednej for fanowej,drugiej tzw.Ligowej.Ogółem gram już ze 4 lata w tą nisko budżetową,ale dobrą grę.Według mnie oszukiwać w Ro jest b.Łatwo.Kiedyś jedna osoba,ze znanego klanu,uświadomiła mi jak łatwo to zrobić.Jak dużo też ta gra ma błędów.
 Jednak klany w Ro,sa według mnie strasznie pojechane.Udzielanie sie dłużej w jakiejś takiej ekipie.Prowadzi do zniesmaczenia tą grą.Większość ludzi tam grających,to typowi arkadowcy.Bez mózgu(nie pisze o wszystkich,oburzeni moimi słowami będą ci,którzy serio tacy są).Którzy wszelkimi sposobami,chcieli by wygrywać.Docinać innym aby swój,ich klan był naj naj naj.
 Nie wiem dlaczego,ale na scenie tej gry.Dużo nazbierało się,nadętych balonów,dumnych pawi.Fałszywego zachowania,dziecięcej filozofii.Chamstwa oraz jak tu widzę,szukania dziury w całym.Jest też kilku, małolatów którzy nie szanują starszych,zapaleńców tej gry.Nie zrozumcie mnie zle,mam w d...wasze klany,wasze spiny.Was ogółem.
  Za to napawa mnie dobrych humorem,to co przetrwało wśród  normalnych graczy zajawkowiczów.Czyli nasze fajt Najty!!!Czyli knajpa pod szyldem"Ro.pl"Tam czuć to co pozytywne.Nie tylko ducha rywalizacji.Ale kiedy mam wolne, kiedy miałem ciężki dzień(a ostatnio mam ich dużo),jak tam wchodzę"z własnym zaopatrzeniem".Miło mi bardzo,że jeszcze ta garstka prawdziwych fanów tej gry przetrwała.Ślę pozdrowienia dla nich,dla organizatorów tych wieczorów i ludzi tworzących pozytywny klimat.Reszcie panów pro- schiz-fanów podziękował bym,ale takim solidnym kopniakiem w zad.Bo to Wy macie problem ze sobą i załatwiajcie to już może na PW???

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #98 on: 11 April 2011, 18:39:10 »
Heniek, pozwol, ze przedstawie ci to jeszcze raz w jezyku, ktory dla odmiany zrozumiesz:

nic mi do tego = mam na to wyjebane = pierdoli mnie to i smieszy jednoczesnie

Nie widze powodu, bym mial dawac jakiekolwiek dowody na czyjekolwiek oszustwa. Nie wydaje mi sie bym podal nicki tych osob, wiec nikogo personalnie nie oskarzam, to z jakiego powodu mialbym dowodzic czyjejs winy? Zreszta nie interesuje mnie to czy te osoby, nadal tego uzywaja. A jesli uwazasz ze moje slowa tyczyly sie ciebie, badz kogokolwiek z enclave to twoj problem / twoja opinia. Z ta osoba, rozmawialem juz chyba wielokrotnie na ten temat, w tym takze i dzisiaj prywatnie :)

Dla jasnosci nie stoje tutaj po stronie RaG (bo jako o klanie tez mam o nich wyrobione zdanie), ani po stronie enclave.

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #99 on: 11 April 2011, 18:49:42 »
Profik to wytłumacz mi to co na TS pokrętnie tłumaczyłeś jako bugi:

1. Jak to jest, że po skończonym magazynku w mauserze ładujesz dwa naboje i kiedy mnie widzisz strzelasz - bo ja muszę załadować pięć ?
2. Dlaczego używając snajpera kładziesz się i wstajesz, kiedy każdy normalny gracz stoi, wychyla się, kuca ? Przy tym po każdym wstaniu trafisz typa bez celowania ?

Na czym polegają te tzw. bugi, bo może rzeczywiście ja stary jestem i nie ogarniam tych bugów ?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #100 on: 11 April 2011, 19:45:22 »
No widzę że samo z siebie to szczucie wzajemne się nie skończy więc skoro zadem Moderator obecny akurat nie był, moim nieszczęsnym zadaniem jest zakończyć tą "dyskusję" na setnym wpisie.