Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36236 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #30 on: 09 April 2011, 21:35:42 »
Jezus Maria jak mi się chce śmiać. Po prostu chce mi się smiać. Weźcie już się zbanujcie  na tej stronie; pierdolicie głupoty w oparciu o wasze zajebiście marne doświadczenie ( graliście w   inne mapy poza danzigiem? ), powołujecie SIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA OPINIE I TO, ZE KTOŚ COŚ POWIEDZIAŁ I WSZYSCY TO WIEDZĄ. Kurwa, jak chcecie rzucać gównem we mnie to przedstawcie jakies dowody ( screeny, jakieś nagrania, fragmenty rozmów itd, że coś faktycznie miało miejsce. Nie, wasz jedyny argument to "mają coś i chuj" lub "kadi powiedział" albo to i to. Do mnie sie spierdalacie nie wiem dlaczego i o co; akcja z tym cupem - bylem na serwie ale jako roplayer a potem zmieniłem na dudka. Z resztą się chciałem się dogadać z wami ale wy kurwa nie przyjmujecie w ogóle logicznej argumentacji, że większość tego co nazywacie cheetami to bugi w grze albo po prostu nie trafiaciie w cel. No ale, wiadomo, czit i chuj, znaFca Dudek albo Szczecin powiedzial i tak jest :yes A i jeszcze nie napisales o szukaniu prze mnie znajomych; generalnie nie uznaje czegos takiego jak znajomosc przez neta i z gier  ( poza paroma osobami, z ktorymi gadam na steam. :love.
w RO gram jako raq

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #31 on: 09 April 2011, 23:52:05 »
Muuuuuhahaha :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #32 on: 10 April 2011, 00:53:42 »
Długo nad tym myslałeś?
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #33 on: 10 April 2011, 04:54:59 »
Daj spokój Profanum, szkoda klawiatury. Aż dziwne że mają po 30 parę lat, to jest przykre:(

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #34 on: 10 April 2011, 09:11:11 »
Nieuzasadnienie nadużywacie wulgaryzmów w swoich wypowiedziach, za to następnym razem polecą "warny".

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #35 on: 10 April 2011, 10:20:05 »
Quote
Hiacenty :
Daj spokój Profanum, szkoda klawiatury. Aż dziwne że mają po 30 parę lat, to jest przykre:(
W sumie masz racje.
w RO gram jako raq

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #36 on: 10 April 2011, 14:13:53 »
Bardziej przykre jest to ze rag bohatersko walczy na serwerach typu TWB o utrwalenie stereotypu Polaka-debila-kmiota-pajaca, ktory nie tylko caly czas nawala na czacie w jezyku innym niz angielski (pomimo wyswietlanych co chwile komunikatow serwerowych ze od chatowania jest Steam), W DODATKU CALY CZAS PISZE TEN POLSKI NIEZROZUMIALY DLA NIKOGO INNEGO BELKOT DUZYMI LITERAMI, a zeby bylo smieszniej- robi numery typu siedzenie na pierwszym ruskim respie na Danzigu gdy ruscy sa juz na 0%. Co oczywiscie powoduje ze pozostale 49 osob na serwerze sie wkurwia czekaniem na koniec rundy.

Pozdrowienia dla DUDKA-PL.

Tak trzymac chlopaki, walnijcie sobie wszyscy do nika PL zeby bylo dokladnie wiadomo z jakiego kraju pochodza najbardziej uposledzeni gracze RO.

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #37 on: 10 April 2011, 15:56:20 »
Brawo Heniu tym o to postem pokazałeś, że nie jesteś tylko głupim dzieciakiem  ale też nie zrównoważonym psychicznie pajacem .
Moje szczere gratulacje.
Odnośnie tego pisania po polsku moze przypomnisz sobie jak to wasz kolega pod ksywą fake'ową "ghfjh" grał na serwie gdzie było 50 typa wsiadał do halftrucka jako kierowca a jak któryś z nas wsiadł to pisał żebyśmy (cytuje jego stwierdzenie) "wypierdalali z transportera bo nie pojedzie z nami " ,a żeby było śmieszniej wszyscy z drużyny niemieckiej go wyśmiewali bo to było żałosne . Więcej nam dawajcie pokazów waszej nieskończenie wielkiej głupoty.
Mam nadzieje, że przygłupie dowiedziałeś się wreszcie kim była bardzo znana wszystkim Polakom taka postać jak Władysław Raginis i do twojej świadomości Heniu owszem skrót Rag oznacza obraźliwe stwierdzenie ale od początku mieliśmy podaną pełną nazwę na stronie. Podsumowując radze zamiast się bulwersować nad tym że rozmawiamy z własnymi rodakami po polsku na serwie zamiast w języku Angielskim czy też Niemieckim zająć się poznawaniem Historii bądź co bądź bo grasz w grę historyczną, a nie tępą strzelanke typu CS.
I nie prowokuj nas następnym razem udając świętego, że ty tylko grasz bo to śmieszne.
Pozdrowienia dla ekipy błaznów z encave od całego Raginis.
Ps. Ostatni post Miha był od Dudzia bo on tutaj niema konta, a nie zamierza marnować czasu na to :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #38 on: 10 April 2011, 16:14:54 »
tak dochodzę do wniosku,że niektórzy tu nie powinni mieć komputera. Zamiast się ludzie kłócić,idźcie na rower,napijcie się piwa. Róbcie coś,bo jak na razie to nic produktywnego wam nie wychodzi. Lataja tu tekstu w stylu:

enclave pany, rag nooby albo dla odmiany rag pany ,enclave nooby.

Tak wybaczcie za wulgaryzm, ale jak macie się tak kłócić to WYPIERDALAĆ ,  zróbcie sobie ustawkę i lejcie się po ryjach. Bo w internecie to każdy jest  kozak.
Te forum do tego typu sprzeczek nie służy. Idźcie na jakieś forum MMA.

Po za tym RED ORCHESTRA TO TYLKO GRA.

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #39 on: 10 April 2011, 17:05:05 »
Pobor ja nie zacząłem tego tematu zauważ my nie zaatakowaliśmy my się tylko bronimy przed głupotą, a co do ustawki itd. Daj stary na luz nie zamierzam na takich leszczy marnować czasu bo to pewnie krakersy co całe życie przed kompem siedzą i nie mają przyjaciół po za tymi ze steam'a .To tyle i uważam, że należało by ten temat zamknąć bo nikt tu już nic nie wniesie "mądrego".
A co do tego, że to tylko gra zgadzam się z tym w całej rozciągłości i myślę, że chłopaki z RaG'u też tak myślą, ale wiesz sam, że denerwuje czasem zachowanie "niedojrzałych " graczy, którzy to próbują być śmiesznymi, a jedyne co śmieszne to ich życie  :)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #40 on: 10 April 2011, 17:52:31 »
Skąd ty tyle o życiu wiesz? Dudek ci opowiadał jak zapierdalał na spawarce w Norwegii i swoje głębokie przemyślenia, zyciową mądrość pokazujecie ilekroć przyjdzie mi zagrać z wami na wspólnym serwerze; w postaci błazeństwa, głupoty, napierdalania na voipie po polsku i wyzywania graczy z e. i także mnie? Gówno o mnie wiesz i o moim zyciu więc skończ już te filozoficzne zapędy bo czemu one mają służyć? Taki jesteś zajebisty, bo masz życie poza grą? Gratuluje, wyobraź sobie, że ja też; niestety, jak chce sobie wieczorem czasem popykać i niechcący albo chcący nadzieje się na was debile na którymś serwie, zaczynacie robić chlew. Nie róbcie z siebie ofiar, bo wszelki rozpierdol na serwie prawie zawsze jest waszego autorstwa ( przynajmniej od 4 miesięcy ).
 
Quote

tak dochodzę do wniosku,że niektórzy tu nie powinni mieć komputera. Zamiast się ludzie kłócić,idźcie na rower,napijcie się piwa. Róbcie coś,bo jak na razie to nic produktywnego wam nie wychodzi.
Jak wyjdę  sobie pobiegać o 20 ( a chodzę ) , skocze na piwo, potem pod prysznic i później  o 23 chce sobie zagrać na jakimś głupim serwie i nieopacznie natknę się na RaGów, niestety ci mi skutecznie psują zabawę - to nie jest rozwiązanie.  Jak dla mnie takie chwasty należy po prostu wyrywać, widac niektórzy niedorośli do grania w gry przy pomocy myszki i klawiatury. Żeby to chociaż było śmieszne, a to jest po prostu żenujące
w RO gram jako raq

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #41 on: 10 April 2011, 18:07:51 »
Moje gratulacje Profik ty też udowodniłeś to co Heniu podajcie sobie rękę bo jak na razie na podium za osiągnięcie dna inteligencji macie na równi 1st place .
Co do męczenia i psucia zabawy to ty pierwszy zaczynać psuć tym, że nie grasz uczciwie i po raz kolejny to powtórzę co już pisałem i nie zamierzam żadnych screenów tutaj dawać czy coś bo już nie raz do ciebie pisali nie tylko od nas, że nie grasz czysto i cie to udowadniali. Zauważ ze ja jakoś nerwy trzymam na wodzy bo jestem rozumnym człowiekiem a ty tylko bluzgi używasz ogarnij się i udowodnij, że jesteś dojrzały bo jak na razie to reprezentujesz poziom dresa czyli żaden. Pobor mimo, że jest od ciebie młodszy jakoś logicznie potrafi odpowiedzieć normalnie bo zna więcej niż 9 słów w tym 7 niecenzuralnych. Wracając do tego męczenia ciebie to graj normalnie i bez szaleństw typu przebieganie  wg. ciebie normalnie bez biegu langera w 5 sekund. i strzelanie z 200 metrów biodra za każdym razem z wynikiem trafiony w łeb to zaręczam ciebie, że spokojnie będziesz mógł grać przy nas bez wyzwisk TK czy innych rzeczy co chłopaki z mojego klanu tobie i twoim kumplom robią.
A z tym graniem od 2 miesięcy to się chłopie grubo przejechałeś bo gram od 5 lat w ro( wcześniej miałem inny nick przed małą przerwą w te grę)  tak samo długo grają  Szczecin, Rower czy też Mihu i jakoś to i owo wiemy więc radze następnym razem upewnić się czy masz tą racje.

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #42 on: 10 April 2011, 18:33:47 »
Polska scena RO stoi nad intelektualna przepaścia, ale niektórzy gracze zrobili wielki krok do przodu..

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #43 on: 10 April 2011, 18:36:01 »
Popieram Kazika. Zamknijmy ten temat,bo to jakby puszka pandory tutaj widzę.

Nikitycz

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #44 on: 10 April 2011, 18:41:50 »
Jak chcesz się dobrze bronic przed, jak to nazwałeś "głupotą"-dowód-bez dowodów nie ma obrony, są za to wyzwiska, kłamstwa (bo nie ma dowodów) i wzajemny bojkot. Rzetelne fakty albo zamknijcie się już.