Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 36233 times)

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #15 on: 05 April 2011, 15:40:02 »
@kazmirzk -  chce żebyś wiedział (chociaż wiesz) że jest taki plebs (=RaG=) którzy robią wiochę na serwerze, zabijają na respie swoich, obrażając graczy pod moim nickiem i w dodatku jeszcze sobie klan wpisali.. Ja nie wiem czy oni to pierwszy raz zrobili czy któryś tam, nie chce żeby mnie kojarzono i Klan który robi SYF na serwerze.

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #16 on: 05 April 2011, 15:46:54 »
Hiacek, ja to rozumiem. Ale nie rozumiem czemu ma sluzyc ta "promocja" enclave, ktora robi Heniu. Chyba tylko i wylacznie rozdeciu jeszcze bardziej wlasnego ego. Jak dla mnie jeden pies czy podszywaja sie pod "zasluzony klan", czy zwyklych "szaraków".

Wystarczyloby gdyby napisal ze podszywaja sie pod czlonkow ich klanu. Mogl juz sobie darowac, ze jest to "klan z dlugimi tradycjami i zasluzony dla sceny RO- polskiej i swiatowej".

Placóś

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #17 on: 05 April 2011, 16:35:21 »
W FAKTACH o was nie mówią.

Apos

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #18 on: 05 April 2011, 17:44:36 »
@kazmirzk chodzi o wzajemny szacunek i podstawy wychowania. Tobie również przykro by się zrobiło gdyby ktoś grał na Twoim nicku, obrażał innych graczy robiąc Tobie opinie nienormalnego dziecka. Heniek pisze o tym, aby komuś nie przyszło do głowy że to właśnie team enclave, klanowi z kladycjami przyszło do głowy na starość zgłupieć. I Heniek ma tu racje twierdząc, że jest różnica pomiędzy klanami które nie wychodzą spoza swojej piaskownicy i jedyne co robią to rzucają gównem w innych (Raginis), a takimi które czegoś się dorobiły w eSporcie (np. Twój 3SA).

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #19 on: 05 April 2011, 17:46:07 »
Quote
Odi moze szerzyć trzode dowolnie, bo nie jest w enclave juz od jakiegos pol roku jak nie wiecej, wiec z naszej strony- skolko ugodno.
Siedzi na mamblu i ma otwarta droge powrotu na RO2, ale wie ze jak bedzie robil wioche, to zostaje mu tylko =RaG=profik
haha. Do ro2 wrócę jak będzie warto w to grać.
Quote
Hiacek, ja to rozumiem. Ale nie rozumiem czemu ma sluzyc ta "promocja" enclave, ktora robi Heniu. Chyba tylko i wylacznie rozdeciu jeszcze bardziej wlasnego ego. Jak dla mnie jeden pies czy podszywaja sie pod "zasluzony klan", czy zwyklych "szaraków".
Raczej chodzi o zasygnalizowanie zjawiska, bo skoro robią wiochę na takim danzigu to równie dobrzę mogą walić takie teksty na asterach; mam nadzieje, że od razu dostaną bana. Wczoraj oczwiście też się Szczecin spierdolił do mnie jak napisałem do jakiegoś polskiego głupka by swoich nie zabijał to od razu Szczecin - w odpowiedzi; "dobrze bij pedałów".
Hiac nowy avatar?
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #20 on: 05 April 2011, 18:20:39 »
Aposie przykro mogło by mi sie zrobić, gdyby jakas bliska mi osoba oczerniała mnie w życiu prywatnym. Osobiscie jesli ktos chce sie pode mnie podszywac to droga wolna (tylko proponuje kilka razy przeczytac moj nick gdyz wiele osob piszac go robi w nim bledy :D ) Nie tylko nie bedzie mi "przykro", ale bede mial na to _wyje**ne_.

Ale jeszcze raz, dla jasności:

Jestem przeciwny podszywaniu sie pod innych, nie krytykuje watku. Heniek mogl poczuc sie urazony i naturalne jest, ze chcial sie i reszte enclave oczyscic, ale strasznie rozbawil mnie ten tekst o tradycjach i zaslugach dla miedzynarodowej sceny RO.

Hiacus, ten na avatarze to nowy kolega czy ulubiony wokalista z bojsbendu :D ?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #21 on: 05 April 2011, 19:47:59 »
Tak a propos Profana: Na fun mapsie cie nie lubią. na chwilę się lognałem i od razu sie zaczęło.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #22 on: 05 April 2011, 23:46:15 »
Być może. Napisałem Emerice, że jest durniem i nie umie pisać po polsku - a się udziela ( kazik może potwierdzić ) to mam kosę z nim; "POLACY RZONDZOM", "muwiles" 2 moje ulubione teksty tego miszcza, choć przyznam, może urodził następne warte uwagi  wpisy - dawno z nim nie grałem z racji wysokiego pingu :((
 
Quote
Poproszę o interpretację rozpuszczania spiętych włosów - jak to ma się do pokojowych zachowań?! Jak dla mnie - to raczej eee... umiejętne przechwycenie sytuacji i przejęcie kontroli... tyle mojego mądrzenia się :P
Lubię takie włosy - piękny widok a i dziewczyna też bardzo ładna. :D
w RO gram jako raq

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #23 on: 08 April 2011, 19:05:43 »
Nie używacie swoich nicków na serwerach, bo każdy was już zna.  Później trzeba wyszukiwać, który tak szybko nóżkami jak gejsza przebiera itp, więc jak nie używacie ich to ja będę sobie grał pod jakimkolwiek nickiem będę chciał. Nawet tak "znanego" i "cenionego" klanu jak enclave, który nie oszukuje wcale. Tylko Hiacenty dał czity Kadiemu (Simo), a Profik jak go wywalili i przyjaciół szukał to nam opowiedział resztę. Tyle z mojej strony na temat.

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #24 on: 08 April 2011, 19:16:27 »
Jako odpowiedź RaG tylko idzie mi przypomnieć znany turniej na same bolt action gdzie uczestniczyli i zarówno enclave jak i Ragginis.
Jest to kolejny przykład braku honoru poszczególnych osób z klanu enclave, a już udowadniam czemu .
1. Sami w czasie turnieju weszli pod nickiem klanowym naszego klanu i wyzywali wszystkich nie pamiętam chyba to był profik albo sojuz i po chwili wbili  w paru pod tym nickiem co było żałosne  dodam, że udawali Dudka co mnie rozśmieszyło bo ich poziom osiągnął dna.
2. Ogólnie-znana sprawa cheatów ( wg. enclave tylko my tak sądzimy, że je mają :P ) gdzie Hiacenty dał wall hack'a Kadiemu, a następnie żałośnie jako pierwszy na Rolu napisał post na profilu kadiego jaki to on żałosny itd.
3. Co do przekleństw Pobor to tu bym uważał z insynuacjami gdyż my nie robimy takich dowcipów bez powodu  i napewno nie na wszystkich serwerach ten przypadek co tutaj opublikował Heniu jest jedynym myślę, a twoje insynuacje, że enclave jest święte zachowaj dla siebie.
4. Hiacenty, Profik, Heniu czasem jak gracie na publicznych serwach to zwracajcie uwagę na przesadę waszego skilla bo tak jak  Profika najczęściej da się wyłapać i gra on czasem uczciwie to tak zacznę robić nagrania np takich prze fikuśnych zagrań  jak to ostatnio Heniu zaszalałeś i zeskoczyłeś na chama ze złamanej podłogi na Langer markecie  ( koło middle house ) i nic ci się nie stało widocznie adrenalina czy coś i żeś podbiegł na full speedzie do micha i do szczecina przyjąłeś cała serie na klatę a następnie ich zabiłeś z biodra .
Hiacenty ty zacznij tak biegać żeby można ci amunicje było dać jak masz mg bo czasem ja na full speedzie z resa nie potrafię ciebie dogonić mimo, że w rękach masz cięższy sprzęt niż ja ale najwidoczniej to nie robi różnicy w twoim przypadku.
A tak na marginesie ode mnie osobiście Heniu Gów.o mnie obchodzi i cały RaG i myślę, że pewne osoby z polskich klanów też ( nie podam tutaj nazwy specjalnie ale są to starzy gracze co grają od początku istnienia tej gry ).
A druga sprawa do ciebie Heniu nerwy trzymaj na wodzy a nie robisz z siebie małpiszona i się chwalisz jak to ciebie błagali zebyś na capie grał bo potrzebowali to tak ciebie zachowaj te informacje tylko i wyłącznie sobie bo zainteresowanie jest podobne jak w wyższym punkcie tą informacją.

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #25 on: 08 April 2011, 21:02:35 »
Quote
Sami w czasie turnieju weszli pod nickiem klanowym naszego klanu i wyzywali wszystkich

Dowód.

Quote
że w rękach masz cięższy sprzęt niż ja ale najwidoczniej to nie robi różnicy w twoim przypadku

obudź sie to jest gra, możesz mieć 4 bronie i biegniesz tak samo jak drugi.

Quote
gdzie Hiacenty dał wall hack'a Kadiemu

Znasz to z Niekończącej się opowieści Szczecina czy nowe źródło :love

Quote
Rolu napisał post na profilu kadiego jaki to on żałosny itd

Pokaż mi ten wpis jaki napisałem na rolu.

Quote
i przyjaciół szukał to nam opowiedział resztę

Opowiedz resztę.

James Ryan

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #26 on: 08 April 2011, 22:02:13 »
Po pierwsze żadnych dowodów tobie nie muszę dawać bo to widziało na tym turnieju sporo osób. Po drugie obudzić to się ty możesz ze mnie pajaca nie zrobisz bo jak na bezczela grasz na wh to nie odzywaj się do mnie. No i z tym że wszyscy tak samo biegają nieprawda.
BO TY SZYBCIEJ BIEGASZ BO MASZ SPEED HACKI . I każdy ci to mówi na serwie nawet ruscy i dlatego jak szczury gracie pod fake'owymi nickami.
Bawi mnie osobiście te nazywanie was, że się przysłużyliście polskiej scenie, bo to tak jak by powiedzieć, że gówno jest smaczne albo, że ALC gra fair.
Tyle mam do powiedzenia na twój temat  i twojej bandy oszustów z klanu i nawet nie odpisuj mi na tego posta bo nie będę się do twojego poziomu zniżał bo za cienki jesteś żebym miał o czym z tobą mówić lub kto kowiek kto siebie szanuje z graczy z polskiej ekipy.
No i jak już kogoś próbujecie oczernić radze kupić lustro ustawić się w rzędzie i popatrzeć jak wy robiliście boruty pod nickiem Szczecina i żeście bodajże na bohu pisali waszym marnym angielskim do wszystkich wyzywając ich .
Co do rol nierób z siebie większego frajera niż już jesteś nim bo pewno żeś usunął go dawno bo wszyscy bekę z tego mieli ,że pajaca po raz kolejny zrobiłeś z  siebie, a co do tego kto mi to powiedział to nie trafiłeś tyle powiem.
Podsumowując: Żal mi ciebie hiacenty bo gdybyś wiedział choć trochę co to jest honor to byś zamknął japę i się nie odzywał ale, że ty i twoi "koledzy" nie wiecie zupełnie co to słowo znaczy więc robicie trzodę lub jak to wy mawiacie robicie z siebie plebsów.
Napluć w waszą stronę szkoda bo wy powiecie, że deszcz pada no i tylko marnowanie to jest czasu który jest cenny a na waszą bandę nie zamierzam go tracić jak zresztą każdy szanujący się gracz.

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #27 on: 08 April 2011, 22:13:08 »
Quote
gdzie Hiacenty dał wall hack'a Kadiemu

Znasz to z Niekończącej się opowieści Szczecina czy nowe źródło :love

Źródłem był Kadi, bo z nim grałem w Simo i też tą stronkę dostałem.  Kilka hacków było do wyboru, te darmowe, pamiętasz ??

Hiacenty

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #28 on: 08 April 2011, 22:21:37 »
Oświeć mnie.

BRAT_MIH

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #29 on: 08 April 2011, 22:29:41 »
W temacie o Simo było wszystko tylko admini usunęli, łącznie ze stronką podaną.