Author Topic: =RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...  (Read 35865 times)

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« on: 03 April 2011, 01:09:42 »
Niestety, dzisiaj jeden z naszych graczy zauważył na jednym ze serwerów, że grają jacyś ludzie na nickach naszego teamu.

Okazuje się, że klan Raginis w ciężki do wyjaśnienia sposób leczy swoje kompleksy, czy też objawy niestabilności psychicznej, grając na serwerach publicznych na nie swoich nickach.

Oczywiście, granie pod fejkami*** nie jest niczym zlym, ale oczywiste podszywanie sie pod klan znany szeroko zarowno na scenie polskiej jak i miedzynarodowej trudno nazwac inaczej niz wymienionymi w temacie przymiotniami.

Okazuje sie, ze w nietypowy sposob komplesy lecza gracze Raginis: SZCZECIN, Lookap, BRAT_MIH.

***Granie pod fejkiem= granie pod wymyslonym na szybko nikiem jakimkolwiek np.: asdfghji, qhhqhqhq, ROPlayer, CZESIO_JARZYNA, KALABANGAAAAA, bili_jons, [Trawa.zielona]Muchomorek, [U756]Kapitan czy podobnym, ktorego nikt inny nie uzywa na stale.

Ponizej fotki:

Chlopcy na nie swoich nickach:


Screen z Roladdera


I kolega BRAT_MIH, link do profilu steam (identyczny ROid): http://steamcommunity.com/profiles/76561197986826435



W związku z powyższym, prosimy o sprawdzanie ROID graczy grających na nikach naszego klanu na serwerach i ewentualne sprawdzenie na Roladderze czy przypadkiem nie mamy do czynienia z kolejnym upośledzonym, sfrustrowanym osobnikiem...

Radzisław

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #1 on: 03 April 2011, 02:03:50 »
Normalnie ja bym prosił o autograf /.......żenujący dowcip jakich wiele,ale tak ogólnie to wy macie nasr.... w tych główkach :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #2 on: 03 April 2011, 02:54:56 »
Quote
Radzisław :
Normalnie ja bym prosił o autograf /.......żenujący dowcip jakich wiele,ale tak ogólnie to wy macie nasr.... w tych główkach :D
?
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #3 on: 03 April 2011, 10:09:04 »
Tak, Odi, dokładnie tak:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #4 on: 04 April 2011, 19:13:04 »
Generalnie Ragi często się w ten sposób bawią, wyzywają itd :((
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #5 on: 04 April 2011, 19:39:30 »
Ja bym tylko chcial sie dowiedziec jaka jest roznica w tym, czy ktos podszywa sie pod zwyklego, szarego gracza czy swiatowej klasy slawe z "klanu z dlugimi tradycjami i zasluzonego dla sceny RO- polskiej i swiatowej"?

Rozumiem ze w mysl twojej idei Heniek, gdyby oni zaczeli sie podszywac pod powiedzmy Haratacza (ktory jesli dobrze mysle jest "bezklanowy") czy BartBear'a to nie byloby zadnego problemu, tak?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #6 on: 04 April 2011, 19:50:54 »
chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Chociaż w socjaliźmie teoretycznie  nie ma podziałów więc w sumie ciekawy temat.
w RO gram jako raq

IgraSov

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #7 on: 04 April 2011, 21:14:36 »
Ciekawy czy nie - dowód na frajerskie zachowanie tego klanu mamy. W myśl zasady socjalizmu - podziału (teoretycznie, jak słusznie Odi zauważył) na lepszych i gorszych nie ma,
a grupkę odważniaków i internetowych napinaczy podpisujących się dzielnie tagiem =RaG= tudzież skopiowanymi nickami zaprosiłbym w tym wypadku do swojego miasta...

@Heniu - nawet gdyby podszywali się pod "Klan Miszczuf" to byłoby tak samo "niemoralne" co pod Twój zasłużony klan enclave.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #8 on: 04 April 2011, 21:15:38 »
No niech który spróbuje się podszyć pod mój niepowtarzalny nick! To go zharatam!:((
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

IgraSov

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #9 on: 04 April 2011, 21:17:41 »
Haratacz - nie harataj!

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #10 on: 04 April 2011, 21:19:58 »


szanujmy się nawzajem buhahahahaha
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #11 on: 04 April 2011, 23:06:02 »
Kurde ostatnio ktos z ich klanu (czyt. RaG) podsyłał mi screeny,że Enclave klnie i wyzywa na serwach. Olałem to bo to nie nasz serwer był i w sumie nie moja sprawa. Teraz  jestem skłonny uwierzyć,że to oni sami pozmieniali nicki i zaczęli wyzywać ,żeby było na Enclave. Z tego co wiem to z Ragiem macie na pieńku ponieważ niby nie gracie fair play i Odi PODOBNO wszystkich wyzywa ( coby mnie akurat nie zdziwiło zbytnio :D ).  Nie wiem nie moja sprawa,to wasze sprzeczki. Przystoi nam teraz tylko czekać na odpowiedz RaG.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #12 on: 04 April 2011, 23:18:35 »
Quote
Odi PODOBNO wszystkich wyzywa ( coby mnie akurat nie zdziwiło zbytnio ).
Tylko klan miszczuf jak glosuja na głupie mapy i dudka z mihem i captaina - wyzwiska oczywiście za czity, których nie są w stanie wykazać, udowodnić etc; -  bo to oni się najczęściej do mnie spierdalają pierwsi. Naprawdę nie mam interesu nikogo wyzywać bezinteresownie tak że pecae: http://kwejk.pl/obrazek/15749   :yes:D
w RO gram jako raq

ciocia|Ola

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #13 on: 05 April 2011, 00:05:21 »
Poproszę o interpretację rozpuszczania spiętych włosów:) - jak to ma się do pokojowych zachowań?! Jak dla mnie - to raczej eee... umiejętne przechwycenie sytuacji i przejęcie kontroli... tyle mojego mądrzenia się :P

Heniu

  • Guest
=RaG=- Kompleksy, wiocha, upośledzenie...
« Reply #14 on: 05 April 2011, 11:40:23 »
Pierwszy post wyedytowany dla wyklarowania co oznacza "granie na fejku"...
Wzialem to za cos oczywistego, tym bardziej ze wyraznie rozroznione bylo to od "podszywania sie" .


Quote
pobor :
Odi PODOBNO wszystkich wyzywa ( coby mnie akurat nie zdziwiło zbytnio :D ).


Odi moze szerzyć trzode dowolnie, bo nie jest w enclave juz od jakiegos pol roku jak nie wiecej, wiec z naszej strony- skolko ugodno.
Siedzi na mamblu i ma otwarta droge powrotu na RO2, ale wie ze jak bedzie robil wioche, to zostaje mu tylko =RaG=profik 8)