Author Topic: -=[Iskatyel]=- ID: 51631767  (Read 6587 times)

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« on: 18 January 2011, 18:18:17 »
Tak ja w temacie, to dziecko już przesadziło. Wytrzymywałem jego bluzgi i spam na globalnym, aż do dzisiejszego dnia. Chciałbym dla niego PERM. Zauważyłem że to już recydywa http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=24121#24121  Przedstawiam wam go  :



Materiał z innych serwerów :



Tutaj demko z Glasera (biodrówka) : ( marnie mi szło bo mycha rozklekotana :cry )

Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

kazmirzk

  • Guest
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #1 on: 18 January 2011, 20:41:51 »
Codziennie go upominam, lub kickuje. Za teksty typu "noob i cheater" raczej kara przeznaczona nie jest, ale ostatni i trzeci od konca screen kwalifikuja go  do tego, by tym razem pozegnal sie z serwerem na stale. Tak wiec miloby bylo, gdyby bart dorzucil jego ID do czarnej listy.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #2 on: 18 January 2011, 20:43:19 »
No to permik. :yes:yes:yes

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #3 on: 18 January 2011, 21:37:48 »
O jednego mniej. Ciekawe jak będzie się tłumaczył w mailu do barta :D
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #4 on: 27 February 2011, 10:27:55 »
Quote
P0LAK0 :
O jednego mniej. Ciekawe jak będzie się tłumaczył w mailu do barta :D


No w ten sposób:

Code: [Select]

Hello,
I'm "Iskatyel", a regular player of TDM server.
Two month ago I was playing in one of your maps with a friend (he can certificate it) when I leaved the server by my own.
One week later or so I went again to RO, to play FUN & TDM when I saw I'm banned...

I didn't understan how I can leave the server "by my feet" and be banned next time I enter... Normally the ban is in the ACT, just when you sometigh very wrong.
I can admit a ban, but in my country there is an expression: Which forewarned is forearmed.

That is why I consider a lack of respect from this event admin.

Regards...


Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #5 on: 27 February 2011, 10:46:30 »
Śmieszny jest ten typ. Na każdym serwerze gdy go widzę robi burdel. Wyzywa (szczególnie polaków) i wypisuje głupoty. Najlepsze jest to, że nikt do niego nie zyga, sam zaczyna. Mam więcej materiałów z tym kretynem. Daj mu linka do tego tematu, niech to będzie dla niego wyjaśnienie. Mam nadzieję, że siedzi u świrów (PERM) :dozingoff Już dawno nie kwalifikuję się do sanatorium.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #6 on: 27 February 2011, 12:35:19 »
Bart dodaj go bo to już recydywa przecie jest. :yes

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #7 on: 27 February 2011, 20:06:51 »
Code: [Select]

Hello,
I know I did it, but you can advice me first, that I'll be banned.
Second: If I show some pics of what others do... 50% of usually players in TDM will be banned.. POLAKO is not an angel.
But that's not your thing, I know; only... keep an eye to him =) He unrespected me in the past, that's the reason I hate him and I unrespect him in the pictures.

So, good evening.

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #8 on: 28 February 2011, 07:51:28 »
Quote from: keep an eye to him =) He unrespected me in the past, that's the reason I hate him and I unrespect him in the pictures.


Haha teraz się tak tłumaczy. Wszystko zaczęło się dawno na czołgówce (arad 5). Gówniarz dostawał wpier***. Wystartował z bluzgami, wyzwiskami itp. Wszyscy na serwerze mieli go już dosłownie dość :

Innego dnia, zawitał na funmapsy. Od samego zobaczenia mojego playera, strzelał gównem :

Wspominałem kiedyś, że ignorowałem go. Do czasu, wkór*** mnie i odpaliłem swój aparat FRAPS. Zrobiłem mu trochę sesji zdjęciowej z różnych serwerów. Dobra nie będe już pierdzi****. Wydaje mi się, że ten typ ma jakieś problemy emocjonalne i żyje tą grą. Kończę już, są wyraźne dowody na niego, krótko.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #9 on: 28 February 2011, 17:46:38 »
Mi też podpadał,jest on niczym xD.pl ,tylko nieco gorszą zagraniczną wersją.


Perma mu i tyle,myślę ,że dowody Polako wystarczą.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #10 on: 28 February 2011, 18:21:04 »
Ten niedorobiony kawałek gówna Adolfa właśnie przysłał mi maila specjalnie tłumaczonego na polski metodą google translator (co w pokaźny sposób ograniczyło moje zrozumienie niuansów 8)) ale ogólny przekaz zrozumiałem że raczej zadowolony nie jest z ujawiniania naszej wymiany maili na Forum i był łaskawy dodać że wobec tego cieszy się że Nazi boys najechali nasz kraj skoro jesteśmy tak upośledzeni :) przekreślając tym samym jakikolwiek odruch miłosierdzia z naszej strony :D
Biedne wypłukane z mózgu dziecko hiszpańsko-języczne nie potrafi sobie wyobrazić tego, że jeżeli jego ulubieńcy trwaliby u władzy po dzisiejszy dzień, jego światła osoba prawdopodobnie nie pokazała by się na świecie gdyż jest standardowym przykładem "podludzia" zaraz po Żydach i mieszkańcach Afryki (w oczach jego ulubieńców oczywiście) i zgodnie z prawami eugeniki zostałby przeznaczony jako płód do kremów ujędrniających skórę zdrowych czystych rasowo Niemek :D
W związku z tym faktem apeluję do WSZYSTKICH Administratorów jakichkolwiek polskich serwerów o zapisanie złotymi zgłoskami tego nicka i numeru ID na szacownej liście zbanowanych. For Life! :satisfied

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767
« Reply #11 on: 28 February 2011, 20:12:55 »
No i git. Gosciu już sie nie pojawi,pogadam z adminami  ruskich serwów oraz z adminem serwera Toro zeby tez mu urlopik zafundowali. :yes