Author Topic: -=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)  (Read 3371 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« on: 28 February 2011, 23:36:22 »
Quote
P0LAK0 :
Quote from: keep an eye to him =) He unrespected me in the past, that's the reason I hate him and I unrespect him in the pictures.


Do czasu, wkór*** mnie i odpaliłem swój aparat FRAPS. Zrobiłem mu trochę sesji zdjęciowej z różnych serwerów. Dobra nie będe już pierdzi****. Wydaje mi się, że ten typ ma jakieś problemy emocjonalne i żyje tą grą. Kończę już, są wyraźne dowody na niego, krótko.
Pogadaj też z kumplami z RaGu bo ostanio jak pykałem wieczorem na funmapasach to sie do mnie przypierd** i chodził za mną i mnie kolbą napierdalał - coś w stylu dudka albo Szczecina. Nie wiem kto to był bo na fejku ale grał z jakimś drugim z Ragu więc pewnie kumpel. Szkoda, ze screenów nie porobiłem ale poleciało kilka kurw co do mnie - zupełnie bezzasadnych.

A i raz mnie ktoś kicknął bez ostrzeżenia bo napisałem do "gościa kurwa ale kampisz jak rzucał paczki na respa na italy"  to było pare dni temu.
w RO gram jako raq

Radzisław

  • Guest
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« Reply #1 on: 01 March 2011, 13:59:44 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Quote
P0LAK0 :
Quote from: keep an eye to him =) He unrespected me in the past, that's the reason I hate him and I unrespect him in the pictures.


Do czasu, wkór*** mnie i odpaliłem swój aparat FRAPS. Zrobiłem mu trochę sesji zdjęciowej z różnych serwerów. Dobra nie będe już pierdzi****. Wydaje mi się, że ten typ ma jakieś problemy emocjonalne i żyje tą grą. Kończę już, są wyraźne dowody na niego, krótko.
Pogadaj też z kumplami z RaGu bo ostanio jak pykałem wieczorem na funmapasach to sie do mnie przypierd** i chodził za mną i mnie kolbą napierdalał - coś w stylu dudka albo Szczecina. Nie wiem kto to był bo na fejku ale grał z jakimś drugim z Ragu więc pewnie kumpel. Szkoda, ze screenów nie porobiłem ale poleciało kilka kurw co do mnie - zupełnie bezzasadnych.

A i raz mnie ktoś kicknął bez ostrzeżenia bo napisałem do "gościa kurwa ale kampisz jak rzucał paczki na respa na italy"  to było pare dni temu.
 
  To  zrób screenka,a nie wyżalaj się na forum.Nie łam zasad panujących na serwerze,jesli to ich serwer,to i moga cię kopać do woli, za co tylko chcą.Ich pieniądze.Jednak wydaje mi sie,że  szukasz zaczepki,tak jak by cię to nakręcało.Bo jeśli mnie ktoś by kikował.To w normalny sposób,odebrał bym to jednoznacznie"Nie chcą mnie tu".Ty za to najwidoczniej Odi  z uporem dalej tam grasz,a potem rozkręcasz off topy na forum.
Jak to cie panowie admini z raga skrzywdzili.
 Tyle ode mnie na ten temat.
 Jeszcze jedno odnośnie,panów wieśniaków i debili na serwach.Nie wiem dlaczego,ale ten serwer fun.Zbiera najgorszą śmietankę,takich graczy.Nie piszę tu o wszystkich.Dawnooo nie grałem na tym serwerze.Ale z tego co pamiętam,wyzwiska i chamskie zachowania były tam na porządku dziennym.Ten zbanowany koleś,nawet nie zdaje sobie sprawy.Że internet nie jest anonimowy,na tyle na ile mu sie wydaje.Za takie obrazliwe teksty.Promowanie nazizmu,są sankcje prawne.Dowodów już i tak jest kilka.Najmocniejsze to maile.Tylko kto by sobie takim"kimś" tyłek zawracał.Dobra metoda na głoda,to taka którą opisał pobor.Zgadać sie z resztą świata,jak sie ma do nich kontakt i zawiesić  idiotę.Pozdrawiam

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« Reply #2 on: 01 March 2011, 17:54:39 »
Quote
To zrób screenka,a nie wyżalaj się na forum.Nie łam zasad panujących na serwerze,jesli to ich serwer,to i moga cię kopać do woli, za co tylko chcą.Ich pieniądze.Jednak wydaje mi sie,że szukasz zaczepki,tak jak by cię to nakręcało.Bo jeśli mnie ktoś by kikował.To w normalny sposób,odebrał bym to jednoznacznie"Nie chcą mnie tu".Ty za to najwidoczniej Odi z uporem dalej tam grasz,a potem rozkręcasz off topy na forum.
Jak to cie panowie admini z raga skrzywdzili.
Ja pierd***, Radzio... Przeczytaj DOKŁADNIE to, co  napisałem a potem  komentuj.
Napisałem wyraźnie, że zaatakowały mnie bojówki RaGów na funmapsach czyli na polskim publiku gdzie grac może każdy; bo ich zabijałem a oni mnie nie potrafili.
Stosuje się do zasad. Jedna kurwa kicka nie czyni. Zwłaszcza, że poleciałem bez żadnego ostrzeżenia, nic wczesniej nie pisząc.
Na serwerze RaGów mam bana ( nie wiem za co ale ok ), więc siłą rzeczy nie mogę tam grać
A co do samego serwera to adminowanie jest ok; prawie zawsze jak grałem to admin był i szybko reagował.
Nie robie screenów bo generalnie - gwoli ścisłości debilami się zbytnio nie przejmuję, ale jeśli Polako zaczął pisać, że ktoś się w stosunku do niego "się be zachował" to i ja coś od siebie dorzucę; by się zajął najpierw  swoimi kumplami. Gra jeszcze parę ogarniętych osób w tą grę, które ewidentnie odstają poziomem od reszty publika - no ale to dlatego, ze grają w tą grę już prawie 5 lat i duuuużo potrafią... Niestety niektórzy nie potrafią tego docenić tylko kurwują. Poza tym jestem dość wiarygodną osobą i raczej ściemy nie walę...
w RO gram jako raq

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« Reply #3 on: 02 March 2011, 13:33:21 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Na serwerze RaGów mam bana ( nie wiem za co ale ok ), więc siłą rzeczy nie mogę tam grać
Nie robie screenów bo generalnie - gwoli ścisłości debilami się zbytnio nie przejmuję, ale jeśli Polako zaczął pisać, że ktoś się w stosunku do niego "się be zachował" to i ja coś od siebie dorzucę; by się zajął najpierw swoimi kumplami.


Profan, temat i offtopy o banach Ragu były już poruszane. Nie dostałeś bana za niby czity, podobnie jak i pozostali. Tylko za wyzwiska, mniejsza o to. Słuchaj mogłeś zapodać podobnie jak ja temat i wrzucić ich. Nie pograli by sobie tam. Zachowali się głupio i kretyńsko. Ja nie odpowiadam za nich, krótko i nie zygam do nikogo. Szanuję tych którzy mnie szanują.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« Reply #4 on: 02 March 2011, 15:01:36 »
Quote
P0LAK0 :
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Na serwerze RaGów mam bana ( nie wiem za co ale ok ), więc siłą rzeczy nie mogę tam grać
Nie robie screenów bo generalnie - gwoli ścisłości debilami się zbytnio nie przejmuję, ale jeśli Polako zaczął pisać, że ktoś się w stosunku do niego "się be zachował" to i ja coś od siebie dorzucę; by się zajął najpierw swoimi kumplami.


Profan, temat i offtopy o banach Ragu były już poruszane. Nie dostałeś bana za niby czity, podobnie jak i pozostali. Tylko za wyzwiska, mniejsza o to.

Ciekawa sprawa. Wszedłem na serwer, zastrzeliłem moze 2 gości ( oczywiście grałem pod fejkiem ), ślowem się do nikogo nie odzywałem a po minucie dostałem permanentnego bana. Gdzie tu sens?
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
-=[Iskatyel]=- ID: 51631767 (podzielony)
« Reply #5 on: 02 March 2011, 18:56:50 »
Panowie,weźcie się możne umówicie na gadu lub pogadajcie na privie,bo robi się to już naprawdę meczące.