Author Topic: Team Poland - skład  (Read 26606 times)

Disease

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #30 on: 02 September 2006, 11:43:32 »
Dobra dzieci mysle ze juz wystarczy tego zamieszania 8) . Kazda ze stron ma swoje argumenty, ktorych nie poprze screenami, zreszta nie trzeba, kazdy z nas ma juz niejedna godzine przegrana na publicach i to nie tylko w ro i kazdy wie jakie stosunki czasem panuja na scenie. Piszac takie glupoty jedynie zniechecacie swierza krew, ktora postanowila swoja przygode w sieci rozpoczac wlasnie od ro, wiec dajcie spokoj, przestancie sie klucic kto lepszy (tym bardziej ze w ro faktycznie wynik zadko odzwierciedla dzialania wojenne, przyklad raz mialem pierwsze miejsce z 40pkt, bo przejalem 4 flagi nie napotkawszy przeciwnika... zadnego).

Moze nie musicie zyc w zgodzie, ale jesli juz musicie pluc jadem robcie to na osobnosci, macie chyba irca, czy nawet gg, tam mozecie sie poklucic i prosze was tylko nie zamieszczajcie tutaj potem screenow z rozmowy, bo ani to nikogo tutaj nie interesuje, ani nie udowadnia niczego. Przeciez kazdemu czasem moga puscic nerwy, a zdanie wyrwane z kontekstu zawierajace przeklenstwo nie jest dowodem chamstwa danej osoby, jesli jest to sytuaca nagminna to owszem, ale... Zreszta co wam da, ze udowodnicie komus ze przeklinal raz czy dwa? Chcecie sami sie przed nami usprawiedliwic, ze gdzies tam ktos dostal bana i byl on sluszny? Nawet jesli nie byl, jest to serwer danego klanu, to jest on do ich pelnej dyspozycji, wiec jesli kogos tam zbanowano znaczy ze go tam nie chce z takich czy innych powodow, koniec i kropka. Dla mnie EOT dotyczacy kwestii kto tam komu dal bana.

Jesli chodzi o sklad i sposob jego wyboru to faktycznie ktos chyba cos przespal, bo jak widac kilka klanow wiedzialo, to ze ktos nie wiedzial wynika tylko i wylacznie z braku jego aktywnosci. A jesli faktycznie ocena czy ktos sie nadaje czy nie byla poparta gra na publicu to znaczy ze ktos(jesli byl w klanie z tagiem) sie nie wykazal wystarczajaco zeby zostac do TP zaproszonym, bo w innym wypadku napewno CL zostalby powiadomiony ze jego ludzie sie nadaja i ktos tam chce ich sprawdzic w boju jak sobie radza. Wiem ze znowu pewnie ktos znajdzie  powod by wszczac awanture na nowo, ale chyba lepiej sie najpierw zastanowic czy warto i co ona nam tak naprawde daje. Ja mysle ze moze i ten sklad by mogl byc lepszy (a moze nie), ale scena w ro jest jeszcze mloda i naprawde nie wiadomo na co kogo tak naprawde stac i czy pokazal pelnie swoich mozliwosci wiec narazie mamy co mamy, jelsi nie wyjdzie tym razem to na nastepny NC juz bedzie wiadomo kto ze sceny prezentuje poziom kwalifikujacy go do gry w ro w TP. Niestety nie mamy takiego komfortu, ze gramy juz rok i mozna wybierac ze starych wyjadaczy, tylko trzeba brac co jest...

WiAtRoFkA

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #31 on: 02 September 2006, 12:32:59 »
:D

JUHA

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #32 on: 02 September 2006, 12:35:11 »
Quote
Zdzira :
(...)
Zresztą tak zwane. "Frajerstwo Polskiego Kibica" widać na forum... zamiast dopingować i zachować kulture czytam wyzwiska etc...

Oczekujac czegos od innych wypada samemu tego przestrzegac... Nie mowie tu w tym wypadku o Tobie, zeby nie bylo watpliwosci bo z Twojej strony zadnego wyzwiska w kierunku innych garczy nie widzialem, ale poziom wypowiedzi, niektorych osob z OBU stron barykady jest tak samo niski...
Czytajac ten temat zastanawiam sie czy wiekszosc graczy w rubryce "wiek" nie zawyzyla sobie tej liczby o jakies 10 lat...
Jedyny post, ktory dalo sie tu przeczytac to ten napisany przez Disease`a.

P.S. Nie opowiadam sie za zadna ze stron konfliktu.

SoPociek

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #33 on: 02 September 2006, 13:35:06 »
ojoj :P

gram na polskich serwerach i widac ze Ci co graja w TP to sami bardzo dobrzy gracze, a to ze ktos zazdrosci czy cos to juz jego sprawa :), chociaz sam chetnie bym kogos wygryzl...  i postaram sie tego dokonac ;) chociaz widzac takie nicki jak Equlibrium, Mati, AdRain, Zelot, odczuwam mimowolny szacunek =]

8 osobwe sklady to sporo, to nie bedzie CW, to bedzie wojna....
wyobrazcie sobie tylko 8 doswiadczonych graczy, stanie naprzeciwko innych wymiataczy,
obstawione pozycje, myslenie, taktyka, MG na wlasciwych pozycjach komunikacja, krycie ogniem, assault trooperzy przodem, rifle tylem tak tak to bedzie piekne widowisko

na koniec mam dla was http://www.team.poland.youaremighty.com

(p.s. mam nadzieje ze udostepnicie dema waszych meczy nie ? :) )

Goral

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #34 on: 02 September 2006, 14:18:51 »
O jakim Wy konflikcie mówicie? Powstał pomysł powołania TeamPolnd dla RO, określono pewne założenia, dokonano pierwszego naboru, selekcjoner wybrał skład podstawowy i rezerwowy i gramy.
Będzie potrzeba zmian? To sie zmieni. Czy graczy, czy selekcjonera.
To jest reprezentacja, ale nie wybiera siejej w plebiscycie, tylko na innych zasadach, i póki są racjonalne jest OK.
Poczekajmy na pierwsze mecze.
Jak będzie źle, selekcjoner będzie musiał zadziałać, jak to przez selekcjonera, gracze sami go sobie zmienią :)
[_]
Jeśli ktoś chce być w TeamPoland to wystarczy udowodnić selekcjonerowi, że się do tego nadaje bardziej od któregoś z graczy.
Powinno wystarczyć. Opluwanie TP na forum, nigdy nie przyniesie pozytywnego rezultatu ani dla plującego, ani dla opluwanego.

voodoocobra

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #35 on: 02 September 2006, 18:14:20 »
Quote
SoPociek :


na koniec mam dla was http://www.team.poland.youaremighty.com

(p.s. mam nadzieje ze udostepnicie dema waszych meczy nie ? :) )



Dobre SoPociek ;) co to za muza wiesz moze :) ?

Dema.....udostepnimy ;)

nor4d

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #36 on: 02 September 2006, 18:55:36 »
Ja mam 20 fps i jeszcze mam dema nagrywać? p;
Nie ma sprawy :)

Robson

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #37 on: 02 September 2006, 19:16:54 »
Quote
voodoocobra :
Dema.....udostepnimy ;)


Mam nadzieję że wszystkie dema bedą z wygranymi meczami :D

Zdzira

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #38 on: 02 September 2006, 21:05:28 »
Quote
SoPociek :
ojoj :P

gram na polskich serwerach i widac ze Ci co graja w TP to sami bardzo dobrzy gracze, a to ze ktos zazdrosci czy cos to juz jego sprawa :), chociaz sam chetnie bym kogos wygryzl...  i postaram sie tego dokonac ;) chociaz widzac takie nicki jak Equlibrium, Mati, AdRain, Zelot, odczuwam mimowolny szacunek =]


(p.s. mam nadzieje ze udostepnicie dema waszych meczy nie ? :) )


haha Eq to lamka jest  (zaraz na ts dostane po garach hehehe).

Dema... nie bo wyjdzie na jaw, że mam auto-update aimbota .....

@JUHA po ponad 2 latach przegranych w BFa nie mam ochoty totalnie na wyzywanie się jakieś popychanki etc.... gram dla przyjemności a nie po to by za każdym razem wychodzić z serwera na 1 miejscu i walić mięchem na lewo i prawo po wszystkich jakie to lamy są bo ma snajpera i na całą runde zabił 2 typa.... Jest takie powiedzienie "Gdy ktoś nazwie Cię koniem powiedz mu, że jest głupi gdy nazwie Cię koniem drugi raz daj mu w nos... gdy zrobi to trzeci raz chyba czas kupić siodło" Jeżeli klan pcw uważa nas (TP) za lamuchów itp ok niech im będzie jakoś mnie to nie boli, że jestem w ich mniemaniu lamuchem. Przeżyłem CPS,FAD,BF.IS itp (napewno wiesz o co mi chodzi...) to i im podobnych przezyje.

Btw mały offtopic Juha widziałem i słyszałem [FSPQR] w RO... pare nowych twarzy nikogo znajomego... ilu starych dobrych przechodzi na RO ?

AC| AdRain

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #39 on: 02 September 2006, 21:36:16 »
z tego co wiem jedno demko już jest nagrade sam bym z chęcią oblukał,

sopociek przynajmniej jakieś szczere słowa ;)

juz sie nie moge doczekac pierwszych meczy w NC

Robson

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #40 on: 02 September 2006, 21:51:25 »
Quote
Zdzira :
Jeżeli klan pcw uważa nas (TP) za lamuchów itp


Zawsze możecie zagrać jakiś sparing PCW vs. TP :P :D

JUHA

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #41 on: 02 September 2006, 23:36:46 »
Quote
Zdzira :
@JUHA po ponad 2 latach przegranych w BFa nie mam ochoty totalnie na wyzywanie się jakieś popychanki etc.... gram dla przyjemności a nie po to by za każdym razem wychodzić z serwera na 1 miejscu i walić mięchem na lewo i prawo po wszystkich jakie to lamy są bo ma snajpera i na całą runde zabił 2 typa.... Jest takie powiedzienie "Gdy ktoś nazwie Cię koniem powiedz mu, że jest głupi gdy nazwie Cię koniem drugi raz daj mu w nos... gdy zrobi to trzeci raz chyba czas kupić siodło" Jeżeli klan pcw uważa nas (TP) za lamuchów itp ok niech im będzie jakoś mnie to nie boli, że jestem w ich mniemaniu lamuchem. Przeżyłem CPS,FAD,BF.IS itp (napewno wiesz o co mi chodzi...) to i im podobnych przezyje.

Btw mały offtopic Juha widziałem i słyszałem [FSPQR] w RO... pare nowych twarzy nikogo znajomego... ilu starych dobrych przechodzi na RO ?


Wlasnie o to mi chodzi, zeby skonczyc z tymi przepychankami. Niestety zadna ze stron nie chciala odpuscic i dlatego napisalem tamtego posta. Wybacz, ze uzylem Twojego cytatu, ale akurat przypasowal do tego co chcialem przekazac choc Ciebie zupelnie to nie dotyczylo. Temat ma juz tyle postow, a ciezko sie doszukac takich, w ktorym ktos nie "jechalby" po kims innym. Oprocz Ciebie i Disease`a (i moze jeszcze jednej osoby) nikt inny nie napisal posta, w ktorym by nie probowal zmieszac z blotem innej osoby. Przechodzac na ta scene liczylem poprostu, ze tu nie spotkam takich rzeczy jakie byly "modne" na scenie BF-a ostatnio.

Co do [FSPQR] to czesc osob (weteranow) przeszla na zasluzona emeryture juz w polowie BF2. Glownie osoby z dawnego [SPQR]. Z osob, ktore zostaly w [FSPQR] to wszystkie przechodza na RO, ale nie kazdy jeszcze wrocil z wakacji i kupil RO :) Pare osob z [FS] rowniez przeszlo na emeryturke choc  oba Szwagry, Vader, Okota nadal graja. JanicQ rowniez, ale siedzi teraz w Hiszpanii i sam nie wie kiedy wroci. Reszta tak jak mowilem albo emerytura albo powrocili do BF1942.

Reszta z klanowiczy jest z nami od poczatku BF2 i przechodza teraz na RO.  Ogolnie tak jak w zyciu. Starsi przechodza na zasluzona emeryture, a w ich miejsce pojawiaja sie nowi, ale rownie fajni do pogadania :) Zreszta ty(L)ko takich mozna u nas spotkac ;)

SoPociek

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #42 on: 03 September 2006, 00:10:49 »
lamuchami sie zwiecie nawzajem, pheeew, a co ja mam powiedziec o sobie ? wchodze na serwer, na wejsciu pisze "witam! przybylem aby was pokarac! mauser FTW! rifle <3 , scope suxxx " nastepnie pcham sie do przodu jak n00b, z ta roznica ze zanim zgine odsylam na tamten swiat conajmniej kilku ruskich xDD czy moja filozofia "wez najgorsza mozliwa bron i pchaj sie do przodu" + "zesraj sie, a nie daj sie" jest n00bowska? alez tak jestem n00bem, caly problem tkwi jednak w tym ze nikt mi jeszcze tego nie powiedzial xP, czasem jednak moja proznosc zostaje mile polechtana jakims nieziemskim fragiem w pelnym biegu, deszczu, syfie, kurzu, pod obstrzalem szwadronu czolgow, i przy akompianiamencie dzwiekow dogorywajacych sojusznikow =]

SoPociek! you n00b!


omg przestancie sie klucic, [l00z mode on], wlaczcie jakis bitewny kawalek (np Bodies - drowning pool, die mf die - dope, i fucking hate you - godsmack) i pokazcie zagranicznym klanom ze do domu TP wraca z tarcza

Zdzira

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #43 on: 03 September 2006, 00:16:34 »
@JUHA - np ;) szczerze mówiąc myślałem, że spotkam gdzieś tam na stalinie Strzelca... Okote miałem już okazje zabić a co do Szwagra to niemoge się wręcz doczekać :)

no to tradycyjnie cya on the battlefield.

ps. za rok widzimy się w extraklasie :p

ps2. http://www.sopociek.justgotowned.com/ hahahahaha :D

nor4d

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #44 on: 03 September 2006, 01:59:47 »
Quote
Robson :
Quote
Zdzira :
Jeżeli klan pcw uważa nas (TP) za lamuchów itp


Zawsze możecie zagrać jakiś sparing PCW vs. TP :P :D

Przepraszam, ale ten klan sie chyba nazywał cpw, nie PCW :)