Author Topic: Team Poland - skład  (Read 23898 times)

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #15 on: 01 September 2006, 23:38:43 »
Quote
nor4d :
" użekła mnie twoja wypowiedz na filmiku pisało "A movie by cobra" i twój CL Tyt@n miał go na opisie przez 5 dni,więc wybacz ale to o czymś świadczy."
Hahah o czym to świadczy? Że ma świetny humor? Uwielbiam te filmiki po prostu :D

"Tu nie chodzi o zazdrość, bo mam gdzieś, team, w którym 1/2 to ukf, a druga połowa to vd. Tu chodzi o to, że dwa klany się dogadały i ustaliły sobie, ze fajnie byłoby zrobić TP. To nie jest TP - to jest vd+ukf."

2 klany? To widze, że z wzrokiem też masz kłopoty xD


może on ma kłopoty ze wzrokiem,ale ty napewno masz podobne z głową.
Kończe dyskusje w tym temacie.... Szkoda pisać... bo i tak główno widać.....

kTOTotaki

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #16 on: 01 September 2006, 23:40:44 »
thebil, spiers dostal bana za slowa skierowane do jednego z graczy. Nie bylo mnie wtedy na serwerze tak wiec nie wiem gdzie wtedy przebywal, czyli nie byl to ban za skilla (nigdy nie zbanowalem za skilla tak wiec nie wiem skad te pomysly w ogole)

Jakie "waly" niby robilismy? To, ze z ukf byli reprezentanci w grach takich jak bf2 czy cod2 a teraz ro? A moze chodzi ci o scene tce to scena byla mocno przeciwko nam bo przez dlugi okres zaden polski klan nie wygral z nami w oficialnym meczu oraz to ze bylem adminem drabinki i przylapalem kilka klanow na oszukiwaniu i zostali oni usunieci? Juz nie pisze o ocenianiu kogos po jednostronnej opinii bo to nie ma sensu.

Klanow w teampoland jest 5 (voodoo, ukf, ac, 3c i wilda) nigdy nie zdazylo sie tak ze podczas sparingu graly tylko osoby z ukf i voodoo. Tak wiec wyobraznia kwitnie.

voodoocobra

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #17 on: 01 September 2006, 23:48:07 »
No ale kTT oni wiedza lepiej, pewnie siedzieli na hlsw, a my podszywalismy sie pod Prezesa, Adraina, Tina, itp :D

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #18 on: 01 September 2006, 23:49:52 »
Może bana dostałem za to że powiedziałem do Mariusza_PL który leżał na naszym respie i spawnkillował z MG "Spadaj lamo" ??Zbanuj Zelota który powiedział "Nieprzeklinać mi tu bo i ja kur.a zaczne" chyba to jest bardziej wulgarne ?? Aha sory,przecież on jest z UKF (nietykalny) :D

kTOTotaki

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #19 on: 01 September 2006, 23:55:01 »
oboje dobrze wiemy ze to nie bylo "Spadaj lamo", i zauwaz roznice pomiedzy bezosobowym przeklinaniem a obrazaniem

added
zreszta zelot napisal "nie przeklinac mi tu k%@$a" i zdecydowanie z zartem a to ma troche inne brzmienie ;)

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #20 on: 01 September 2006, 23:55:51 »
Szkoda że innych tak niebanujesz na serwie jak dziś mi to uczyniłeś....
Chociaż inni gorzej piszą i mówią na voiceczat :|

kTOTotaki

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #21 on: 02 September 2006, 00:03:44 »
na naszym serwerze jest juz kilkanascie takich banow, nie jestem w stanie zauwazyc wszystkiego za co bardzo przepraszam, oczywiscie Ty zawsze w takim razie mozesz nas o tym powiadomic za co gracze napewno beda wdzieczni.

wracajac tam jeszcze do tp aby nie bylo oftopa, to ze adrain bedzie w skladzie zadecyduje tylko jego forma i aktualny skill (tak samo jak reszty graczy), napewno podlizywaniem nic nie zdziala tak samo jak negowaniem kadry jak robia co niektorzy

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #22 on: 02 September 2006, 00:05:41 »
Quote
kTOTotaki :
na naszym serwerze jest juz kilkanascie takich banow, nie jestem w stanie zauwazyc wszystkiego za co bardzo przepraszam, oczywiscie Ty zawsze w takim razie mozesz nas o tym powiadomic za co gracze napewno beda wdzieczni.

wracajac tam jeszcze do tp aby nie bylo oftopa, to ze adrain bedzie w skladzie zadecyduje tylko jego forma i aktualny skill (tak samo jak reszty graczy), napewno podlizywaniem nic nie zdziala tak samo jak negowaniem kadry jak robia co niektorzy


pożyjemy,zobaczymy,usłyszymy....

siena

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #23 on: 02 September 2006, 00:08:27 »
nawiazujac do tematu, pamietacie "Pilkarska kadra czeka?" taki koles jezdzil po wiejskich klubach pilkarskich.

Eric

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #24 on: 02 September 2006, 00:14:52 »
Dodam coś od siebie. Nie liczy sie kto jak gra w pojedynke, nie ważne Spiers że byłeś pierwszy na serverze (oj..zaszczytne to miejsce w RO że hej), raz, dwa czy może nawet aż! ponad trzy razy :dozingoff . Ważne czy potrafisz grać w drużynie, czy potrafisz się komunikować z zespołem i czy oni chcą z tobą grać. Łatwo jest być pierwszym na publiku, trudniej poprowadzić tych ludzi do zwycięstwa. Próbowałeś kiedyś? Wątpie czy ktokolwiek by chciał grać z tobą :P A teraz zobacz jakie zadanie ma Cobra. Nie prowadzi już swojego zespołu, który dobrze zna, gdzie wie kto lubi grać jaką bronią, na jakiej pozycji.  Teraz dostał pod komendę 15 ludzi z różnych klanów ( i bynajmniej nie tylko UKF i VooDoo), 15 dobrych graczy, klanowych przeciwników. Myślisz że łatwo jest stworzyć zgrany team z różnych drużyn? Wiesz ile się trzeba napracować żeby jakoś utrzymać klimat, żeby ich zgrać ze sobą? Wystarczy że jakiś pyszałek (jak np: ty :P ) że jego klan jest lepszy i może rozpętać się burza. Cobra jest liderem bo sie angażuje, próbuje wprowadzić porządek i właśnie zgrać nas ze sobą. Naprawdę jakiś film ma znaczenie w tej sprawie? Mi by sie nie chciało być kapitanem...możesz se gadać co chcesz ale to ciężka fucha. Musi się mocno nagadać na trenie, a jak coś źle pójdzie to jego zjedziecie pierwszego :]  Słuchaj, troszke szacunku bo wkład pracy jest duży.
Co do wyboru graczy... nie mieliśmy czasu żeby ganiać za każdym dobrym Polakiem bez klanowego taga, który pojawił sie na serverach. A jest napewno paru dobrych, jednak łatwiej się skontaktować z Clan Liderem lub zostawić wiadomość na stronie klanowej. W chwili gdy tworzony był skład, aktywnych było tylko kilka klanów, a Totenkopf wtedy dopiero raczkował.
Nie obiecujemy tu gruszek na wierzbie, że wygramy ze wszystkimi i przyniesiemy puchar. Polska scena w RO jest młodziutka, a inne teamy miały już okazję grać ze sobą. Może nie wygramy, ale przynajmniej zbudujemy jakieś fundamenty do utworzenia następnej drużyny TP.

cyper

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #25 on: 02 September 2006, 00:23:56 »
Pozwolicie że na początku posta odbiegnę trochę od tematu topicu. Ale w dalszej wypowiedzi do niego wróce ;)

@Spiers, thebil.
Naprawdę żal, żal panowie. Przychodzicie sobie, ponapierdalacie bez sensu i sobie idziecie. Postawa godna poważnych klanowiczów. Tak jedynie spalicie sobie start w RO, ale co mnie to, nie moje gówno. Kreujecie się po prostu na bezmózgich dartodziobów...

@odnośnie serwera UKF.
Po jakiego się rzucacie, że was ktoś zbanował na serwerze UKF? To ich WŁASNY serwer, a nie serwer publiczny jak FB. Mogą zrobić Ci co zechcą, zbanować, dokleić fiuta na czole, ale to ich ziemia i nie możesz się do tego rzucać. Co najwyżej wyjaśnić na spokojnie.

@A teraz powrócimy do tematu.
Pojawiło się tutaj stwierdzenie, że TP tworzyło 2 klany. Nie sądziłem, że gramy w VooDoo, wie ktoś coś o tym? Cobra przyjmowałeś moich ludzi? xD
Skład TP jest jak najbardziej optymalny, jak komuś się coś nie podoba to niech po prostu wejdzie na serwer i zagra z nimi. Będzie lepszy przez cały czas gry, ok ma rację, że osoba dostała się do TP niesłusznie.

thebil

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #26 on: 02 September 2006, 00:27:01 »
@eric
Pierwszy rozsądny post w tym temacie (właczając w to mnie). Proponowałbym zakończyć dyskusję w tym miejscu, bo to faktycznie może prowadzić do czegoś niedobrego. Za wszelkie nieudowodnione zarzuty przepraszam, a przeprosin za nieudowodnione zarzuty w naszą stronę nie wymagam. Bałagan się troszeczkę narobił, ale cóż... ja już się w tym temacie bynajmniej nie wypowiem.

Zdzira

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #27 on: 02 September 2006, 02:21:20 »
nie rozumiem całego zamieszania. Był topic o spotkaniu Clan Leaderów na IRC i ustaleniu składu TP. Wszystkie klany WSZYSTKIE które się pojawiły na zebraniu obecnie mają swoich ludzi w TP.

Cobra został wybrany przez głosowanie a nie bo mu się tak chciało.
PCW olało spotkanie dotyczące team poland i dlatego nie ma nikogo w składzie TP. Ja to tak widze i jestem bezstrony w tej sytuacji i mam to totalnie w nosie gdzie zajdziemy w NC. Ostatnio wygraliśmy z ekipą grającą od 2 lat w tą gre więc mamy jakieś szanse....

Zresztą tak zwane. "Frajerstwo Polskiego Kibica" widać na forum... zamiast dopingować i zachować kulture czytam wyzwiska etc...

S!b!K

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #28 on: 02 September 2006, 10:15:38 »
Zdzira to jest tzw. plebs i margines xD Jakby TP bylo klanem ;] To napewno nie ma mocniejszego na PL scenie :>

AC| AdRain

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #29 on: 02 September 2006, 10:20:47 »
Speirs domyślam się że robisz sobie screeny jak jesteś pierwszy na publicu i to Cię jara nieźle ;D
ja niestety nie zrobiłem screena ale pamiętam jaka mapa jaki serwer jak po mnie pojechałe.s wraz ze sowimi szlachetnymi TOTENKOPF:

AdRain: Siema Totenkopf
Totenkopf: Siema
AdRain: hehe Spiers troche nie pasuje do totenkopf to był spadochroniarz ze 101.
Totenkopf: ??!!
AdRain: no chyba że to nic zkąd indziej...
Totenkopf: Wypierd**j cwewlu,
Totenkopf2: Coś Ci nie pasuje noobie!!
Totenkopf3: Spie**** ku***
totenkopf: idź lamo
AdRain: ej dobra tylko się o nick pytałem, rozejm?

serwer F-b, mapa odessa :) oboje po stronie rosyjskiej :D bardzo ładne zachowanie jak na klan.
znająć życie Furher rozkazał im wtedy zjechanie mnie na ts'e :D (raz też thebill bodajże sypnął do mnie text "CZY TY WIESZ CO TO BYŁO TOTENKOPF??" ja" no właśnie wiem..." ;PP jak jeszcze byli dumni z tego tagu...)

Spiers teraz CIe rozczaruje nie boje sie że wylece ze składu i nie musze się podlizywać nikomu (straszne ale prawdzwie wiem...) bo jak wylece to wiem tylko, że przez moją wine a nie przez kaprys cobry. zdziwiony? teraz idź zaszalej ze swoją drużyną Hitler Jugend poróbcie sobie screeny jacy jesteście dobrzy, to będzieemy was chwalić :D