Author Topic: Team Poland - skład  (Read 23941 times)

PrezesOi

  • Guest
Team Poland - skład
« on: 01 September 2006, 20:58:40 »
Dwa tygodnie temu, powstała idea uczestnictwa przedstawicieli polskiej sceny w pucharze Nations Cup. Dziś możemy poznać skład wyselekcjonowany przez kapitana drużyny - voodoo.COBRA. Jak wiadomo wszystko działo się w wielkim pośpiechu, gdyż do 3 września trzeba zarejestrować cały skład. Tak więc, ze zgłoszonych przez klany kandydatów, po rozegraniu treningu i dwóch sparingów, wyłoniła się następująca szesnastka:

TeamPoland.COBRA - Captain
TeamPoland.kTOTotaki - vice Captain
TeamPoland.Norad - organizator
TeamPoland.Tyt@n
TeamPoland.Seether
TeamPoland.Gothar
TeamPoland.Mati
TeamPoland.Eric
TeamPoland.AdRain
TeamPoland.Maaitz
TeamPoland.Guz
TeamPoland.S!b!K
TeamPoland.Zelot
TeamPoland.Zdzira
TeamPoland.Equilibrium
TeamPoland.Tempest
TeamPoland.Tin
TeamPoland.PrezesOi

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #1 on: 01 September 2006, 22:22:43 »
heh to jakieś nieporozumienie :D takie lamki będą reprezentować polskę ?? VooDoo które dostało 8:0 od cpw (Gdzie jest tu ktoś z cpw ??) Cobra jest Kapitanem ?? chyba powinien być troszkę poważniejszy a nie wymyślać jakieś głupie filmiki na boombay tv i nazywać kogoś lamą tylko dlatego że się zremisowało 4:4. n/c życze sukcesów chociaż wiem że nic nieosiągniecie....

AC| AdRain

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #2 on: 01 September 2006, 22:31:27 »
Cobra jest poważnym kapitem, i bardzo dobrze spisuje się na polu bitwy nie grałeś z nim to się nie odzywaj na ten temat;/

moze Ty powinieś być kapitanem? i Twoje Totenkopf czy HiTler jugend? które po zapytaniu o kogoś nick z waszego klanu odpowiada:

Totenkopfy: Wypi***,SPIER****, NOOOB, coś Ci nie pasuje młocie?, wypie*** Kut**ie

no niestety ale tak było -.-

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #3 on: 01 September 2006, 22:47:01 »
a masz na to jakieś dowody że tak mówimy ?? bo raczej niesądze.....
skoro tak bronisz Cobry to go broń,ale wiedz o tym że ja jestem niepierwszym który tak pisze i to nietylko na tym forum.....

voodoocobra

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #4 on: 01 September 2006, 22:48:17 »
a no widzisz AdRain, tak juz jest, co do pcw z cpw oczywiscie masz racje ale wez pod uwage inne nasze pcw z 3C czy ukf, a filmiki z bombay robilem nie tylko ja, poza tym robilismy je sobie dla zartu, zreszta co ja sie Tobie bede tlumaczyl, co do klanow z jakich bierzemy ludzi uzgadniam przynjamniej z jedna osoba i wiesz dlaczego przestawicieli innych klanow nie ma ? Bo prezentuja podobny poziom z tego co slysze do Twojego czyli: KUR*, Chu* itp w dodatku ich argumenty sa takie super ze szkoda gadac.....np filimiki na bombay tv - super argument, a jak Ci powiem ze jeden z tych filmikow zrobil 35 letni facet z zona i 2 dzieci ? Tez jest malo odpowiedzialny czy ma tylko poczucie humoru ? N/C

nor4d

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #5 on: 01 September 2006, 22:55:59 »
O LOL :D następny inteligĘt

SpierS czyli Cobra nie może sobie zrobić takiego filmiku? Ale mi Cie szkoda w tym momencie.
I masz coś do jego wieku? Bo z tego co widze to jest dużo starszy od Ciebie, nie mówiąc już o mnie, a jestem organizatorem w TP.
cpw wygrało jakiś sparing/trening/mecz o pietruszke i to ma znaczyć, że są lepsi? Aha looz :)

Pamiętaj, że w TP liczy sie zrozumienie, atmosfera i wzajemne zaufanie, nie miałbym tego do cpw, które żart ("uznajmy, ze był remis :)") odbiera jakby obelge czy wyrzut.

Na koniec cytat z moich wakacji:
Ogarnij sie!

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #6 on: 01 September 2006, 22:58:05 »
użekła mnie twoja wypowiedz :wink na filmiku pisało "A movie by cobra" i twój CL Tyt@n miał go na opisie przez 5 dni,więc wybacz ale to o czymś świadczy.Wracając do wypowiedzi pana Adriana ktorz a bujną wyobraznie pisząc bajki w stylu

Totenkopfy: Wypi***,SPIER****, NOOOB, coś Ci nie pasuje młocie?, wypie*** Kut**ie

no niestety ale tak było -.-

To proszę ciebie bardzo,przypomnij kto tak mówił kiedy a już najlepiej by było jak byc okazał nam screena,który by wyjaśnił jacy to my jesteśmy niedobrzy....
Naprawde żal mi ciebie,gdyż twoje argumenty nic niewnoszą do tematu...

thebil

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #7 on: 01 September 2006, 23:00:24 »
@AdRian

Zamiast sypać takimi tekstami, pokaz dowody. Bez nich ja cię oskarżyć nawet o koprofagię i teraz tłumacz się, że to nie tak. Też nie podoba mi się to, ze TP to voodoo + ukf i taki AdRian, który broni kapitana, bo chce być w squadzie. Nasza nazwa to było jedno wielkie nieporozumienie (które już zostało naprawione), a ten z pupci wyssany cytat (smaczne było?) możesz sobie zachować, bo w tym klanie generalnie za cos takiego byłby out.

A co do komentarza Spiersa - ta pseudo inteligętna prowokacja jakiej dopuściło sie vd i odzywki tytana na gg do bora dostatecznie nas uświaczyło w przekonaniu, ze vd, choć niby wszyscy poza tytanem są pełnoletni (btw, ta gra jest od 16 lat, tytan), to zachowac się nie potrafią. Zamiast przyjąć wynik z honorem, to pokazali 'klasę'. Nie podoba mi się, ze ludzie z takim poziomem kultury osobistej będą reprezentować Polskę na arenie światowej. Dodatkowo jestem przeciwny wybieraniu w pośpiechu i potajemnie teamu, który ma być naszą chlubą.

Dodatkowo (nie chce tu wskazywać palcami), ale pewna osoba powiedziała mi, ze UKF takie 'wały' robi tez w innych grach i, że zdążył się już przyzwyczaić.

Przypominam, że to tylko moje zdanie.

S!b!K

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #8 on: 01 September 2006, 23:00:28 »
Imo. albo niektorzy sa zazdrosni ... albo sa plebsem ;] Btw. w PCW z CPW w voodoo gralo 8 czy 7 a tu jest 4 ;] Z czego w squad bedzie wchodzic imo 2,3 ;] W TP. ze sie tak wyraze sa najlepsie przedstawiciele z klanow ;) I nie sadze zeby pcw miedzy klanami moga wplynac na TP

////////////////

Spiers kogo nazywasz lamkami ??? Widze twoj poziom iQ i skilla xD Oba sa ponizej normy a dowodem jest ban na naszym serwerze ;] Zycze milej gry i mniej cietego jezyka :*

1945*SpierS

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #9 on: 01 September 2006, 23:10:54 »
heh ten ban na waszym serwerze dowiódł tylko tego że jesteście lamkami.
-Popierwsze:
ustalacie sobię jakieś durne reguły?Na odessie idziecie do niemców i każecie wszystkim iść do rusków przy czym straszycie ludzi że wylecą z serwera :/
-Podrugie
wyjaśnij za co dostałem bana ?? za to że byłem pierwszy i nic do nikogo niemówiłem ??
za to że wbiłem wam do wieży i was wykosiłem ??
możę cię to uraziło ??

thebil

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #10 on: 01 September 2006, 23:14:11 »
On się nie odzywał. To ja was podsumowałem: 'ten serwer to parodia, dokończe to i spadam'. jego chyba nie zbanowaliście tez za skilla, bo wbił wam do tower, wystrzelał całe ukf i dostał kopa. I ty mu wytykasz skill i IQ? A czesto patrzysz w lustro?

Tu nie chodzi o zazdrość, bo mam gdzieś, team, w którym 1/2 to ukf, a druga połowa to vd. Tu chodzi o to, że dwa klany się dogadały i ustaliły sobie, ze fajnie byłoby zrobić TP. To nie jest TP - to jest vd+ukf.

Alex

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #11 on: 01 September 2006, 23:18:06 »
Spiers odpuśc trochę; niech sobie grają może coś tam osiągną choc szanse mają takie jak nasza reprezentacja na mistrzostwach. Większośc z nich znam z różnych serwerów i faktem jest, że tylko kilku reprezentuje poziom pozwalający powalczyc jak równy z równym. Pewnie nie ze wszystkimi ale zawsze. Jeżeli wtopią sromotnie to sobie na nich "pojeździsz". A to, że ktoś tam "wtopił" 8:0 nie ma znaczenia, każdemu może się to zdażyc. Poczekamy, zobaczymy. Teraz życzę im powodzenia.

A tak poza tematem co to za filmiki?? 8)

voodoocobra

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #12 on: 01 September 2006, 23:18:20 »
Spiers pewnie zrobilem z 2 filmiki Tytan (to moj CL :D ?) mial moj na opisie, ale robil tez je maro ktory jak wspomnialem ma zone i dzieci, wiec nie pitol mi tu o odpowiedzialnosci i powadze bo co, to ze jestem kapitanem nie uprawnia mnie do poczucia humoru ? swoja droga jesli Tytan kogos obrazil to mogles z tym przyjsc do mnie i jesli to prawda daj logi z gg z rozmowy z nim, wyciagne konsekwencje bo nigdy nie obrazilem zadnego gracza obelga typu "chuju" "pedale" czy "kurwo" choc nie raz mnie prowokowano. Takze prosze o logi z gg  i nie Voodoo pokazalo klase tylko jeden z Voodoo - o ile to prawda nie pokazal klasy.

Filmiki......bombay tv to serwis ktory ma sceny z roznych filmow z powiedzmy dalekiego wschodu pod ktore podkladasz napisy, glownie krecilismy je zeby sie posmiac z nas samych np z Tytana, zrozumiale glownie dla nas samych.

nor4d

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #13 on: 01 September 2006, 23:22:59 »
" użekła mnie twoja wypowiedz na filmiku pisało "A movie by cobra" i twój CL Tyt@n miał go na opisie przez 5 dni,więc wybacz ale to o czymś świadczy."
Hahah o czym to świadczy? Że ma świetny humor? Uwielbiam te filmiki po prostu :D

"Tu nie chodzi o zazdrość, bo mam gdzieś, team, w którym 1/2 to ukf, a druga połowa to vd. Tu chodzi o to, że dwa klany się dogadały i ustaliły sobie, ze fajnie byłoby zrobić TP. To nie jest TP - to jest vd+ukf."

2 klany? To widze, że z wzrokiem też masz kłopoty xD

voodoocobra

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #14 on: 01 September 2006, 23:32:43 »
2 klany... to moze poprosze kazdego CLa pierwszych 4 klanow ktore sa w TP o wypowiedz jak formowalismy podkreslam FORMOWALISMY TP, takze moze zamilcz jak nie wiesz jak to wygladalo i ja wzgledem tworzenia TP nie mam sobie nic do zarzucenia.