Author Topic: Polskie klany w RO HoS (podzielony)  (Read 13251 times)

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #30 on: 27 January 2011, 14:22:02 »
Cóż to za plebs do mnie mówi żebym zamknął mordę a legendarny radzio gdzie we wszystkim uważa się za cfffaniaczka'. Nie jeden ma ciebie dosyć na forum panie 'Gramatyka'. Ciesze się że graliście często i o to chodzi w klanie a co do rolu to się nie dziwie że nie graliście bo już by ci żyłka w pupce pękła. Z klanu do klanu powiadasz, widzę że interesujesz się moją karierą w ro, widocznie marnie bo sam nie wiesz dlaczego odszedłem od fsq E^G itd..rzucać gównem potrawisz ale udowodnic już niestety nie. Założyłem fejsbuka żeby sie podniecać że latam z klanu do klanu. Ciesze sie że zwierzasz sie ze swoich kompanów a myślisz że u nas jest inaczej, że wszyscy siedzą od rana do wieczora na kompach ? Ale wchodząc do klanu ma się też obowiązki do spełnienia, widocznie u was żadnych nie było tylko gra na publikach. Widzę nerwy puszczają ktoś w nocy nie dał ci ? a czy wrócicie czy nie wasza sprawa, grajcie co wam sie podoba nie wnikam w to. Gdybys był na mumblu w czasie meczu z alc byś zobaczył co to znaczy dyscyplina jak i na serwerze i na mumblu, dopiero opadło by ci wieko. Ale z tobą najlepiej nie wdawać sie w dyskusje, bo od razu lecą bluzgi na drugą osobę. Gdybyś był choć trochę inteligentny odpowiedziałbyś mi normalnie.
Avatar sie nie podoba ? widzę że szukasz zaczepki we wszystkim prowokatorze marny. Gościu który już nie napier*olił nie jednemu taki bohater z ciebie, na forum do już nie jednego lałeś po mordzie Trolu. Pewno taki twardy jesteś http://demotywatory.pl/2375172/Nie-kazdy-kto-ci-grozi


 
Quote
Kto jest na tak Łapka w górę
:love czuje się jak na sweet blogu.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #31 on: 27 January 2011, 14:36:51 »
Quote
Jeśli jeszcze jakaś piz..da z avaterem krowy,maski w nicku, pokroju mojego przedmówcy ma coś do dodania ..Czekam na ripostę.Pozdrawiam prawdziwych graczy, nie pierdoły i prześmiewców, co tylko wchodzą na forum,by pośmiać się z ludzi i porobić syfu.Co jak bym ich na żywo spotkał, to by nawet mi w oczy nie spojrzeli,bo im by tej,cywilnej odwagi zabrakło.
Masz jakiś problem do mnie? Bo ten teks o kolesiu w masce to chyba do mnie. A i mnie to osobiście bawi gdy ktoś się usilnie udziela na forum nie znając składni i zasad interpunkcji, lejąc tym samym na elementarne zasdy względnej tolerancji i poszanowania dla drugiej osoby, która też tu piszę. Choć widzę Radziu, że jednak jak chcesz, to potrafisz i gramatyka nie jest ci obca - nawet w miarę przecinki wstawiasz. A to, co kto pisze na dany temat jest najmniej istotną sprawą, gdzie rzeczowych dyskusji jest może 1%  z całości, zaś pierdol* i rzucania na siebie gównem zdecynowana większość, więc to, że ktoś robi fun na stronie ( np ja lub hiac ) nie jest w cale czymś złym...
w RO gram jako raq

Sojuz_PL

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #32 on: 27 January 2011, 15:43:20 »
Krótka to riposta będzie. Czytając twoje wpisy już dawno temu doszedłem do wniosku, że najlepiej cię ignorować. Jesteś nienormalnym człowiekiem z zaburzeniami natury psychicznej, dziękuje i pozdrawiam.

Radzisław

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #33 on: 27 January 2011, 15:58:12 »
Quote
Sojuz_PL :
Krótka to riposta będzie. Czytając twoje wpisy już dawno temu doszedłem do wniosku, że najlepiej cię ignorować. Jesteś nienormalnym człowiekiem z zaburzeniami natury psychicznej, dziękuje i pozdrawiam.
 

  No tak, jeszcze ze mnie psychola zrób.Marny z ciebie prowokator.Hiacek i Sojuz jesteście parą ???Bo słyszałem już od kilku osób ,że Hiac to ciota???Poziom jaki reprezentujecie jest podobny ,a ja wyraziłem opinię.Ciśnie was to ..Wasz zasrany problem.
    Uwierz Hiacek,że małym pieskiem nie jestem i z przyjemnością ,chciałbym ci obić ryjka...Tylko wiem,że buraki takie jak ty i tak niczego nie zrozumieją.Będą dalej obrażać i wyśmiewać ludzi.Wszystkich, tylko nie ze swojego klanu ,a i z tym masz problem...Pajacyku.
Odi ty sam już sie do czegoś przyznałeś, ja jestem prosty chłopak,ale nie dam sobie wiesz, za przeproszeniem ,jakimś baranom kpić ze swojej osoby,bo k... kim wy jesteście ???Kimś z netu.Jeśli macie do mnie interes, na PW załatwmy sprawę a jak już tak chcecie mnie poznać ,podam swoje dane i nawet fotkę,abyście mnie twardziele odszukali ,co wy na to>>??Serio ucieszył bym się bardzo.Nie lubie lamersta ,dziwi was to???Pozdrawiam

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #34 on: 27 January 2011, 16:00:24 »
Profanum. Twoje argumenty przeczą twojemu zachowaniu w jednym z twoich pierwszych postów. Według ciebie nie szanujemy i nie jesteśmy wobec ciebie tolerancyjni. Jednak sam piszesz o nas jako tworze klano-podobnym.  Co według prostej interpretacji oznacza, że jesteśmy od ciebie gorsi. Gdzie w tym tolerancja?

Hiacenty. Mówisz teraz również o tym, że Radek wykazuje się niewiedzą na temat twojej kariery, jednak sam bezpodstawnie twierdzisz, że meczy nie graliśmy.

Przyznajcie  się do błędu choć raz ludzie!

Nikitycz

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #35 on: 27 January 2011, 16:06:01 »
Radzisław tez by mógł...Choć jeden raz

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #36 on: 27 January 2011, 16:16:25 »
Quote
jednak sam bezpodstawnie twierdzisz, że meczy nie graliśmy.

"powiedziałem gdybyście grali mecze klanowe" chodziło mi że na roladzie nie gracie. Zagraliście chyba polish czy custom cupie i to by na tyle było. Dlatego nie dziw się że jesteście uważani za "podklan" bo długi staż klanu nie wystarczy, tyle.


Quote
podam swoje dane i nawet fotkę

dawaj tu bohaterze bo wielu chciałoby sie z tobą zobaczyć.

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #37 on: 27 January 2011, 16:21:52 »
Quote
Nikitycz :
Radzisław tez by mógł...Choć jeden raz



Do czego?

Do tego, że został zaatakowany? To i ja mogę się przyznać, że zostałem słownie zaatakowany, a to dla tego, że jeśli ktoś atakuje jego to i atakuje mnie i cały klan. Proste.

Ludzie patrzą na tych którzy bronią swoich racji krzykiem (bo nie mogą znieść nagonki), jak na paranoików. Jednak w tym, jak i w wielu wypadkach to on mówi z sensem. To jego słowa są szczere i nie wyświechtane.


Według twojego myślenia Nikitycz: Rozbiór Polski był słuszny. Coś nie tak z twoim poczuciem wartości.


"powiedziałem gdybyście grali mecze klanowe" chodziło mi że na roladzie nie gracie. Zagraliście chyba polish czy custom cupie i to by na tyle było. Dlatego nie dziw się że jesteście uważani za "podklan" bo długi staż nie wystarczy.


Uwierz, że wystarczy.

Bo klan to nie tylko ROlada. To zaufanie, rozmowy, dyskusje, spotkania, zabawa, ale również dylematy i problemy.  Poszukaj innego kozła ofiarnego, bo z nami nie wygrasz.

PS. Polish nie polish. Bo zamiast polskiego(z małej bo to przymiotnik jaki?) wyszedł wypolerowany :P (właściwie to polerować)



PS 2. My i tak będziemy istnieć, czy ci się to podoba, czy nie.

PS.3 Do 1 cav ci daleko pod względem umiejętności :D

Daazzz

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #38 on: 27 January 2011, 16:25:09 »
BiA to klan  ktory gra for fun:) i niech graja 4fun jesli chca:)

Natomiat co do postu Radzia to powiem  to co wszyscy chca powiedziec:

RADZIO:

C*UJ CI W DUPE, P*ERDOLISZ BEZ SENSU, NIEZNASZ SIE, A PISZESZ POSTY JAKBYS BYL JAKIM GURU!  A NIE JESTES. ZAL CI DUPE SCISKA ZE NIKT NIE KOJARZY CIE JAKO GRACZA RO, A TYLKO Z TEGO ZE PISZESZ GLUPIE POSTY NA FORUM.

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #39 on: 27 January 2011, 16:26:50 »
Nie gramy tylko For Fun.

Ale nie gramy już w ogóle w RO. Chcecie wyzwać nas? To wyzwijcie nas na PR :P


STARCZY TEGO!!!


Czekamy na inne ekipy które będą chciały pojawić się na scenie RO2, po przerwie :)

Radzisław

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #40 on: 27 January 2011, 16:42:25 »
Quote
Daazzz :
BiA to klan  ktory gra for fun:) i niech graja 4fun jesli chca:)

Natomiat co do postu Radzia to powiem  to co wszyscy chca powiedziec:

RADZIO:

C*UJ CI W DUPE, P*ERDOLISZ BEZ SENSU, NIEZNASZ SIE, A PISZESZ POSTY JAKBYS BYL JAKIM GURU!  A NIE JESTES. ZAL CI DUPE SCISKA ZE NIKT NIE KOJARZY CIE JAKO GRACZA RO, A TYLKO Z TEGO ZE PISZESZ GLUPIE POSTY NA FORUM.
 

  Nie znasz mnie, zapewne nigdy nie poznasz i przestań mnie obrażać.Nie wiem, ale admini są bardzo życzliwi, według zachowania niektórych osób.BO za niektóre posty baniki powinny się posypać.Mam swoje zdanie nie wazelinuję.Nie podoba się, trudno.Alter ego panowie macie za duże.Ci co mnie znają wiedzą ,jaki jestem.Nie mam sie za guru, czy jakiegoś innego poje...ba.Przyklejajcie mi dalej etykietki, ja mówię,offtopów nie będę robił PW.

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #41 on: 27 January 2011, 16:44:47 »
Quote
Do tego, że został zaatakowany?

A któż tak pana Radzisława obraził.
Quote
PS.3 Do 1 cav ci daleko pod względem umiejętności

Do kogo to ?
Quote
bo z nami nie wygrasz.

Nie ładnie tak z góry zakładać że sie wygra:p

Daazzz

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #42 on: 27 January 2011, 16:45:05 »
Solty w RO graliscie tylko 4fun bo w roladderze nie startowaliscie.
 TO FORUM RO.PL.INNE GRY MNIE NIE OBCHODZA.

Radzio
przestan pierdolic glupoty to przestane Cie obrazac.

kazmirzk

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #43 on: 27 January 2011, 16:59:43 »
Czasami mysle, ze rejestracja na forum powinna odbywać się po obowiazkowym tescie na IQ, za okazaniem skanu dowodu osobistego i poreczenia od psychologa.