Author Topic: Polskie klany w RO HoS (podzielony)  (Read 13252 times)

FanBoy

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #15 on: 21 December 2010, 10:25:51 »
Ja sam zakupię sobie RO HoS, ale modle się do Boga, by to nie wyszło nigdy, albo by chociaż przesunęli premiere o rok...
Uśmierci to klany w RO1? Uśmierci RO1? Przynajmniej 30-40% nie będzie miało tak dobrego kompa by to zadzaiałało... a jeśli RO2 nie wyjdzie? To RO1 od żyje?
Choroba, to jest dziwaczne... :(
Niech żyje RO1! \m/

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #16 on: 22 December 2010, 12:06:02 »
No to jak nie pójdzie na najwyższych, zagra się na mniejszych ustawieniach.

Wawer

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #17 on: 22 December 2010, 13:36:46 »
Quote
FanBoy :
Niech żyje RO1! \m/

Raczej nie żyje RO1...
Ta gra jest praktycznie martwa - raptem kilka aktywnych klanów a z graczy pozostali jedynie " spóźnialscy" i prawdziwi maniacy.
Miejmy nadzieję, że HoS będzie popularniejsze.

Co do wymagań gry - bez zbędnych bajerów, na niskich ustawieniach gra będzie działała nawet na słabszych konfiguracjach.
O ile wiem, w  tej grze, tak jak w RO OF większe znaczenie będzie miała moc procesora.
Konfiguracja Core duo 3 Ghz + GF8800 i więcej powinna starczyć do satysfakcjonującej gry na wyższych ustawieniach grafiki.
Oczywiście do grania "ze wszystkim w prawo" trzeba pewnie będzie mieć w miarę mocną maszynę.
Więcej będzie wiadomo jak wyjdzie open beta gry.
W każdym razie będzie czas na upgrade kompa w razie potrzeby - gra nie wyjdzie wcześniej niż w kwietniu 2011.

komoter

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #18 on: 23 December 2010, 10:12:47 »
No to wypowiem sie ja   skromny człek z [1stCav] na dzień dzisiejszy  jestesmy w tak zwanej rezerwie   ale jak tylko wyjdzie RO2 to wszyscy wkladamy gacie i  gramy :) , co do skladu  to nie moge dokladnie powiedzieć ale na poczatek to  8 osób mozna liczć ( tak mi sie wydaje )   nie mowiac o tytm ze  kilka osób tez kupi z czystej ciekawosci ( a nóż im sie spodoba  i bedą smigać )

Skucha

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #19 on: 24 January 2011, 18:43:32 »
Zapowiada sie ciekawie, duzo "starych wyg" powroci do grania ;). Moze powrocimy do operacji "Fall Barbarossa"? Pierwsza odslona bardzo mi sie podobala ;p. No coz to do zobaczenia na polu walki ;). Gre kupie, tylko zebym nie zapomnial o premierze ;D.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #20 on: 24 January 2011, 18:51:20 »
:yes
w RO gram jako raq

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #21 on: 26 January 2011, 11:24:51 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Plonek i Desperat! No i koniecznie Plazma czy w ogóle cały ES's z Bathinem na czele. Fajnie byłoby znowu zobaczyć jak się Bathin wkurwi*, albo Sadek - bezcenne :)
A tak na poważnie to pewnie wróci jeszcze JC i 1st Cav, może FSq - z tych starych ekip. No i jeszcze pozostaję trochę tworów klanopodobnych jak 13th albo BiA, czy nawet te RaGi.




Panie i panowie. Klan .:*BiA*:. jest w pełni sił i w 95% w tym samym składzie :yes. Dziwi mnie wasza postawa traktowania nas jako "podklan", gdyż mamy już bardzo długi staż grania.. (może z zazdrości Profanum?).:p Zawsze byliśmy i jesteśmy jednością.

Prawda jest taka, że pewnie większość z nas i tak kupi RO: HoS, ale w klanowe rozgrywki wątpię. W pogoni za realizmem w grach, kompletnie przenieśliśmy się na Project Reality (BF2 Mod). Tam gramy mecze w Polish Community.:D

Jednak nie zapominamy swoich korzeni i wiemy, że z RO powstaliśmy. :blush Myślę, że jeśli gra będzie po niżej 100zł to kupię, jednak co do klanowego powrotu na RO2 jestem sceptyczny.

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #22 on: 26 January 2011, 13:40:31 »
Quote
gdyż mamy już bardzo długi staż grania

I co z tego jak tylko publikowy gdybyście grali mecze klanowe przynajmniej ktoś by was zapamiętał jako nie "podklan"...:satisfied

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #23 on: 26 January 2011, 15:08:49 »
Za to ty możesz powiedzieć, że masz zaniżone poczucie własnej wartości :D. My w przeciwieństwie do ciebie nie szukamy "pseudo-sławy". A macze graliśmy z FSQ, JC, Enclave, 1st Cav, FK, klan Szarika(sry zapomniałem nazwy...) itd.

PS. BSE wy lepiej BspB  (Bój się powrotu BiA) :D

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #24 on: 26 January 2011, 16:40:10 »
Klan Szarika to chyba Herbatniki :)

kazmirzk

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #25 on: 26 January 2011, 16:46:10 »
Sharik to bezpański pies.. Nie ma klanu.

Ale Solty'mu chodziło nie o <HS> a o GFS, ktore pies zalozyl pare lat temu.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #26 on: 26 January 2011, 20:37:39 »
Sam w nim byłeś przez jakiś czas :) Na razie nie zamierzam wskrzesić klanu.

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #27 on: 27 January 2011, 01:10:38 »
Quote
.:*BiA*:.Solty :
My w przeciwieństwie do ciebie nie szukamy "pseudo-sławy". A macze graliśmy z FSQ, JC, Enclave, 1st Cav, FK, klan Szarika(sry zapomniałem nazwy...) itd.

"pseudo-sławy" to znaczy ? Przez 4 lata zagrać kilka meczy, zgroza.  :love
Jako klan powinniście grać ile wlezie:p

Radzisław

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #28 on: 27 January 2011, 03:34:53 »
Quote
Hiacenty :
Quote
.:*BiA*:.Solty :
My w przeciwieństwie do ciebie nie szukamy "pseudo-sławy". A macze graliśmy z FSQ, JC, Enclave, 1st Cav, FK, klan Szarika(sry zapomniałem nazwy...) itd.

"pseudo-sławy" to znaczy ? Przez 4 lata zagrać kilka meczy, zgroza.  :love
Jako klan powinniście grać ile wlezie:p
 
 

 A ja jako  członek BIA, powiem ci zamknij mordę Hiacek i nie będę tak uprzejmy jak Solty sorry.Mam dosyć twojego psełdo biadolenia i innym tobie podobnym.BIA grywało często(Mieliśmy też wiele pojedynków for fun z FRL,też klan podobny w działaniu co my) ,tylko nie udzielaliśmy się na rolu.BO po ch....ważna przyjemność z gry, przecież nie zarabiamy na tym pieniędzy nie,  to był i jest klan kolegów ,nie ciot ,które latają z klanu do klanu i strugają  gwiazdy przez internet(wielu obecnie z nas,pracuje też za granicą,czy uczy się, nie zawsze jest czas na wszystko) .Mamy i będziemy  mieli wyjeb...ne , na takich typów jak ty i może to cie boli.Jak będzie nam się chciało, wrócimy do Ro,czy 1 czy 2.Na razie gramy w moda pod BF2.Na scenie tej modyfikacji, jesteśmy już rozpoznawalni i mamy swoją markę.Jako zdyscyplinowani żołnierze ,znaczy sie gracze :wink.Ty i tobie podobni , cwaniaczki przez neta mogą mnie i moich kumpli cmoknać wirtualnie w pupę ,bo niestety tylko na tyle, wam pozwala internet.Jeśli jeszcze jakaś piz..da z avaterem krowy,maski w nicku, pokroju mojego przedmówcy ma coś do dodania ..Czekam na ripostę.Pozdrawiam prawdziwych graczy, nie pierdoły i prześmiewców, co tylko wchodzą na forum,by pośmiać się z ludzi i porobić syfu.Co jak bym ich na żywo spotkał, to by nawet mi w oczy nie spojrzeli,bo im by tej,cywilnej odwagi zabrakło.Precz z lamami na tym forum w końcu.Kto jest na tak Łapka w górę  :yes Niestety nerwy puszczą każdemu, jak czyta o sobie i kolegach z ekipy, jako "podklan" i innych dziwnych porównaniach, nie znając ludzi i naszych poglądów,na niektóre sprawy dotyczące samych gier.Dodam że to nie pierwszy raz, ze strony takich ludzi jak wyżej.To trwa już spory czas,ale dosyć przymykania oczu na lamerstwo .Sorry Serio

Yab_PL

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #29 on: 27 January 2011, 08:56:17 »
nvm