Author Topic: Polskie klany w RO HoS (podzielony)  (Read 13253 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« on: 13 December 2010, 21:43:41 »
RO HoS ostatecznie uśmierci RO1 :(

Daazzz

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #1 on: 14 December 2010, 16:32:31 »
Quote
Martin :
Z tego, na ile się orientuję- rozgrywki w RO:OF zostały zakończone, więc raczej nie pokażemy się w lidze przed premierą "HoS".
Może za to uda Nam się skompletować stabilną grupę 10-15 graczy, by móc zagrać jeszcze kilka meczy w w RO1



Zle sie orientujesz Martin. Rozgrywki w ROLadderze bede prowadzone do chwili premiery RO2 HoS. Czyli jeszcze jakies 3-4 miesiace. Co prawda niewiadomo jaka bedzie frekwencja ale zadnego oficjalnego zakonczenia jak na razie nie bylo.

A co do tematu to nie bylbym taki pewny czy "stara ekipa" 1stCav do ktorej nalezalem bedzie grala w RO2 HoS... na pewno zostanie utworzony nowy zespol ale czy beda wsrod nich weterani poprzedniej czesci trudno powiedziec...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #2 on: 14 December 2010, 19:09:48 »
Quote
RO HoS ostatecznie uśmierci RO1

"Król umarł, niech żyje król!" ( oby tak było ).
Quote from: dzifkasz
Ja z Desperatem nowy klan założę :P

Koniecznie, koniecznie. Zagadajcie jeszcze do Kadiego to może tez będzie chętny do współpracy.
w RO gram jako raq

plonek

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #3 on: 14 December 2010, 19:25:24 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Quote from: dzifkasz
Ja z Desperatem nowy klan założę :P

Koniecznie, koniecznie. Zagadajcie jeszcze do Kadiego to może tez będzie chętny do współpracy.


z Kadim nie rozmawiamy , bo to cziter...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #4 on: 14 December 2010, 20:21:28 »
Ty nie lepszy :D:D:D

plonek

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #5 on: 14 December 2010, 20:33:44 »
ShariK nie rób innym wody z mózgu, wypowiadając takie głupstwa ....  I nie rób offa w temacie o klanach ;]

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #6 on: 14 December 2010, 20:41:44 »
Quote
plonek :
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Quote from: dzifkasz
Ja z Desperatem nowy klan założę :P

Koniecznie, koniecznie. Zagadajcie jeszcze do Kadiego to może tez będzie chętny do współpracy.


z Kadim nie rozmawiamy , bo to cziter...
Spoko, łowca cziterów aka Adik jest inactive, więc walcie śmiało chłopaki. Tylko uwaga na RaGi, bo one są podejrzliwe.
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #7 on: 15 December 2010, 02:44:59 »
Cieszę się, że choć kilka osób odniosło się do tematu posta. Teksty oszustów i trolli forumowych mało mnie interesują.

Szczególnie zainteresowała mnie wypowiedź Dazza - czy fakt, że nie jesteś pewien ekipy która zasili Ro Hos wynika z tego żeście się gdzieś porozłazili, czy są jakieś inne powody?

Daazzz

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #8 on: 15 December 2010, 17:10:29 »
Hmm cieko jest mi precyzyjnie odpowiedziec na to pytanie gdyz nie naleze do 1stCavu od roku i nie orientuje sie jakajest sytuacja obecnie. Jednak z tego co wiem to ze "starej ekipy" jest sporo osob nieaktywnych, niektorzy graja klanowo w jakas inna gre, a pare osob nie nalezy juz do klanu. Tak wiec mozna powiedziec ze sie troche porozlazilismy. Moze Vodka albo ktos inny kto ma rozeznanie na chwile obecna moze powiedziec jak wyglada ta sytuacja?

Jestem jednak pewien ze gdy wyjdzie RoHoS to ruszy w 1stCavie rekrutacja nowych graczy.

Plazma

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #9 on: 15 December 2010, 20:40:12 »
Zobaczymy jeszcze jak szybko wyjdą mutatory/mody do gry klanowej bo bez nich klanowa gra nie ma sensu ;)

vodka

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #10 on: 15 December 2010, 22:01:50 »
Tak jak Daazzz napisał - 1stcav na pewno zrekrutuje nowych i kto wie czy znów nie powstaną dwie brygady. Ze starej ekipy będzie może z 6/7 osób, także nieźle to rokuje. Sam na razie wstrzymuję się z działaniami klanowymi do czasu wyjścia gry.

kazmirzk

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #11 on: 15 December 2010, 22:13:50 »
Vodzia ty lepiej wstrzymaj sie z tymi dzialaniami klanowymi do czasu az Ci dziecko podrosnie, a nie o HoS myslisz.

Dziki_Koziol

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #12 on: 15 December 2010, 23:34:15 »
Hehe, pzdr z BZG, Vodka... :p

Wawer

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #13 on: 16 December 2010, 01:36:07 »
Quote
Plazma :
Zobaczymy jeszcze jak szybko wyjdą mutatory/mody do gry klanowej bo bez nich klanowa gra nie ma sensu ;)

Skoro TWI dość mocno współpracuje z tzw "sceną" spodziewam się, że wszelkie udogodnienia do gry klanowej pojawią się od początku.
Gdzieś na forum TWI pisali nawet, że gra będzie jeszcze testowana min pod kątem balansu map zatem pewnie do grania klanowego będzie przygotowana.

@ Kazik, nie martw się o Wódzie, ja dałem radę, to i on da na bank.

@ Vodka - u nas "nowych", przynajmniej na początku szukać nie będziemy. Chyba, że jakaś "perełka" się trafi. Chętnych na pewno starczy na 1 team, może dwa? W końcu w RO przewinęło się pewnie ze trzydzieści parę osób.

Apos

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #14 on: 16 December 2010, 12:33:13 »
Wawer dobrze gada. Przez Red Orchestrowej scenę klanową została stworzona specjalna lista rzeczy, które powinny znaleźć się w HoS. Poza tym TWI to właśnie w pierwszej kolejności klanowców będzie prosić do drugiej fazy beta testów. Gra na pewno znajdzie się w dobrych rękach ;).