Author Topic: Apos vs Sapiens  (Read 15330 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Apos vs Sapiens
« Reply #30 on: 23 January 2011, 22:45:13 »
Quote from: R
Wiem dla arkadowców to i tak wszystko jedno.Ale od czego są ,modelujący gry zapaleńcy ,co zrobią cos za darmo.Żenada....
OD TEGO ONI SĄ! OD TEGO SĄ ONI, OD TEGO SĄ! "K.Kononowicz
Quote from: R
Edit: I nie ma gier realistycznych, są tylko symulacje komputerowe,Odi twórcy powinni się skupić, na wszystkim co istotne.Na wszystkim,to jest ich praca i mają od tego sztaby ludzi.Jak już chcą czymś zabłysnąć
Czyli w sumie nie dużo; zrobienie za pierwszym strzałem gry zoptymalizowanej, o fajnej grafice i konkretnym rysie historycznym to nie jest aż tak wiele - choć dla niektórych produkcji o wiele za wiele.
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #31 on: 23 January 2011, 23:16:22 »
Quote
Radzisław :
Co by się stało ,jak by raz w całej historii gier, ktoś zrobił coś, co ma ręce i nogi na swoim miejscu???Wiem dla arkadowców to i tak wszystko jedno.Ale od czego są ,modelujący gry zapaleńcy ,co zrobią cos za darmo.Żenada....

Dostaniesz narzędzia modderskie od producentów RO HoS, zbierz wtedy tych Twoich zapaleńców i stwórzcie coś nowego. Przez te trzy lata waszej ciężkiej pracy reszta "arkadowców", nie przejmujących się do końca tym, że lufa jest krzywa,  będzie sobie grała w grę. Później wydaj moda i zapłacz, bo Twoje lata ciężkiej pracy przerodzą się w jeden serwer zapełniany raz w tygodniu dwudziestką podobnych Tobie kolegów.

Radzisław

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #32 on: 23 January 2011, 23:26:44 »
Na Coda albo inne dziadostwo ....Won, albo psami poszczuje :yes

Apos

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #33 on: 24 January 2011, 00:23:32 »
@Kazmirzk ja już raz napisałem, że jeżeli coś się nie podoba w produkcji Red Orchestry, jesteś wolnym człowiek i możesz swoje wątpliwości zgłosić na forum Tripwire. To samo tyczy się Sapiensa. Dziwi mnie natomiast upór maniaków realizmu, który jest zgubny i prowadzi nigdzie (jak większość debat w Polsce). Dostaniecie narzędzia oraz zaawansowany system do zarządzania serwerem na którym będziecie mogli ustawić grę tak jak Wam się podoba. Dalsza dyskusja na ten więc temat nie ma sensu ponieważ odpowiedź na swój problem macie.

Wawer tu ma rację, że tylko ułamek, znikoma cząstka przejmuje się czy realism zastosowany w RO2 będzie zgodny w 99% czy 97,5% z prawdą. To co jest pewnym, że reszta klientów kupi grę dlatego jak jest ona zrobiona, ile oferuje innowacyjnych rozwiązań dla FPS'ów itp.

Wybrzydzacie jakby na rynku było 100 takich gier jak RO i było w czym wybierać. Rozejrzyjcie się ile jest produkcji takiej klasy jak RO2 i odpowiedźcie sobie sami na to pytanie czy warto się o to kłucić.

Biały Orzeł

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #34 on: 24 January 2011, 09:49:59 »
Weźmy także pod uwagę fakt, że dodanie precyzyjnie odwzorowanych detali i każdego "ważnego" szczegółu wymagało by od graczy sprzętu na miarę Crisis'a 2 ... Więc co? RO2 wyłącznie dla bogatych ludzi z zacięciem historycznym? Ilu by ją kupiło? Wydać grę i zbankrutować... Genialny pomysł.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Apos vs Sapiens
« Reply #35 on: 24 January 2011, 13:46:15 »
Racja
w RO gram jako raq

Radzisław

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #36 on: 24 January 2011, 16:09:54 »
Może nie o szczegóły tu "precyzyjne chodzi".Wszystko ma swoje ograniczenia, tylko zgodność z ówczesnymi realiami(jednak i tak, już sporo poprawili w umundurowaniu).W sumie nie będę się powtarzał,bo co do poniektórych, to jak "do słupa ,a słup dupa":wink

Apos

  • Guest
Apos vs Sapiens
« Reply #37 on: 24 January 2011, 16:32:55 »


temat do zamknięcia