Author Topic: Bugi z mundurami.  (Read 6879 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Bugi z mundurami.
« on: 17 January 2011, 21:35:43 »
Ostatnio na fun mapsie zebrało się spore grono miłośników używania bugów z podmienieniem mundurów.
Paru graczy z tego grona po szczerej rozmowie ze mną ( i pod groźbą bana) zrezygnowało z używania tego.
Wymienię dwóch "najbardziej zasłużonych" dla tej sprawy graczy: {PGS}Kapt.Bartek oraz xD.pl.
Ten pierwszy zaprzestał uzywania tego buga,natomiast ten drugi robił to na złość adminowi (parę razy go upominałem).

Bartek wyraził skruchę(i rzeczywiście przestał używać) ,a xD.pl robił to dalej.


Tak więc: {PGS}Bartek ma ode mnie ostrzeżenie, a xD.pl zasłuzył na tygodniowy odczonynek od fun mapsa.
Niestety nie zdążyłem go zbanować,zrobię to gdy pojawię się na serwie.  

Nick: xD.pl
ID: 50608020 (znalazłem o dziwo parę tematów niżej)

oto dowody na xD.pl (te na Bartka będą przedstawione przy następnym"przestępstwie")

Demko: http://www.speedyshare.com/files/26323111/Xd.pl.rar

screen:

`lay-Z

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #1 on: 17 January 2011, 22:21:18 »
a nie pomyślałeś, że to może bug na mapie albo coś innego? czemu wszędzie wietrzysz spisek?

Offline Socom

  • Towarzysz broni
  • Posts: 26
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Bugi z mundurami.
« Reply #2 on: 17 January 2011, 22:34:27 »
Btw. to jest nie tyle bug z mundurem, ile bug z całą klasą żołnierza, (dobrze prawie?) która jest przenoszona na przeciwną stronę (ex. wybrałeś ruskiego PTRD, wiec u ruskich klasa jest zajęta, ale ciebie przenosi na stronę niemiecka z całym wyposażeniem z tejże klasy). W sumie parę razy widziałem jak =CM=Bartek bawi się tym bugiem właśnie na BiHu, ale przydarzyło mi się to tez raz na Zhitomirze, przypadkiem. So...

xD.pl

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #3 on: 18 January 2011, 09:04:04 »
pisałem ci że nie wiedziałem jak to usunąć a ty nadal swoje jakbyś puścił dalej ten filmik to byś zobaczył co się stanie, ten bug zdarza się nie tylko tutaj bo jak gram u ruskich to zdarzyło się już ( oczywiście nie mi ) na Berezinie Zhitomirze Danzigu

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Bugi z mundurami.
« Reply #4 on: 18 January 2011, 13:25:19 »
Dołączam się z materiałem. Wszystko zaczęło się kilka dni temu, przez nową ekipę funmaps. Pewnego dnia panowie z {PGS} postanowili pobawić się bugiem z uniformami (mundurami). Jednocześnie psując i wkurzając normalnych graczy. Mr. {PGS}Kapt.Bartek (=CM=BARTEK ?) poznał i opanował dokładną recepturę na tego buga. Postanowił podzielić się doświadczeniemi z kolegami, chodź nie chętnie tego chciał :



Niektórzy podłapali i spróbowali :



Demka i IDki :

Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Bugi z mundurami.
« Reply #5 on: 18 January 2011, 17:07:33 »
No dobr,ale panowie bez przesady. parę razy może się zdarzyć,ale to już jest recydywa.
 `lay-Z ja wiem ze to jest bug,ale co po niektórzy używają go NAGMINNIE,po za tym chwalą się tym i pokazują innym.

Apos

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #6 on: 18 January 2011, 17:40:56 »
Używanie buga nagminnie, świadomie jest zwane exploitem. Jest to odmiana cheaterstwa.

Biały Orzeł

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #7 on: 21 January 2011, 09:57:47 »
Spotkałem raz tego xD.pl .... Zatrzymał się w drzwiach i oznajmił "I fuck you all zjeby zydowskie" i stał do końca mapy. Nie można było przejść ani go zabić.

xD.pl

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #8 on: 21 January 2011, 11:57:22 »
nie przypominam sobie tej sytuacji Orle, a chociaż podałbyś datę bo nic do żydów nie mam
a tak na marginesie to widziałem co najmniej dziesięć osób podszywających się pode mnie nawet jak byłem na serwie
jak mnie nie było to używali nicku xD.pl a jak byłem do zazwyczaj było to x0.pl

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Bugi z mundurami.
« Reply #9 on: 21 January 2011, 19:36:01 »
xD ty cholero jedna, jak "czitujesz"(czy tam używasz bugów-jeden ch*j) to nawet do mnie nie pisz na serwie, bo z takimi frajerami nie gadam...

A skoro się pod Ciebie podszywają, to znaczy, że Cię nie lubią, ale sam sobie na to zapracowałeś...jak to mówią u nas w koszarach "Psikus"...hehe
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Biały Orzeł

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #10 on: 22 January 2011, 21:23:51 »
A no nie wiem czy to akurat Twoja szanowna osoba była. Gość był z polski. Miał nick xD.pl. Było to na serwie Wild Bunch II. Jakoś tak w listopadzie. Mapa bodajże Krasnyj. Zapamiętałem bo choć z RO przeskoczyłem do LoL to poziom wkurwienia i totalnej bezsilności był ogromny. Ani serie z kmu ani granaty go nie wzruszały.

Hiacenty

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #11 on: 22 January 2011, 21:43:50 »
Quote
Apos :
Używanie buga nagminnie, świadomie jest zwane exploitem. Jest to odmiana cheaterstwa.

Czyli każdy kto gra snajperką i używa szybkiego przeładowania jest cziterem, szkoda że nie banują za to.

kazmirzk

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #12 on: 22 January 2011, 22:06:28 »
Pałasz do mnie :D ? Czy mówisz o tym co sam robisz na publikach ?

Hiacenty

  • Guest
Bugi z mundurami.
« Reply #13 on: 23 January 2011, 00:04:56 »
Do każdego kto to zna:p