Author Topic: Uwaga na Oszusta! (podzielony)  (Read 19938 times)

MajesticO

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #30 on: 15 January 2011, 19:43:03 »
Hyhy o proszę, no tak ja tu tylko spamuje :C. Nic nie poradzę, że jak jest topic a w nim wzmianka o Tobie to się robi chujnia :C. Czelabińsk też ładnie, naprawdę :)

kazmirzk

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #31 on: 16 January 2011, 12:09:40 »
Jakby to napisac. Chyba juz wyroslem z tego, by emocjonowac sie tym, ze ktos jezdzi na dopalaczach. Jesli ktos musi sobie przedluzac e-penisa, to jest wg mnie glownie jego problem. Tym wiekszy, ze raczej trudno wyleczyc w ten sposob wlasny kompleks nizszosci. Poza tym nie wiem na jakiej podstawie uwazasz, ze go bronie. Nie neguje tego, ze z lekka sie osmieszyl uzywajac tego, napisalem tylko ze nie zauwazylem by nadal sie wspomagal. Z drugiej strony nie rozumiem czemu mialbym Plonka czy Desperata skreslic, tymbardziej, ze sam cheatuje na kazdym egzaminie  na studiach ;) (tak wiec nie polecam swoich usług planisycznych w przyszłości).  No i nie boli mnie Hiacku to, ze ktos daje mi "wpierdol" w grze, podobnie niespecjalnie emocjonuje sie juz tym, ze ktos uzywa kazdego mozliwego buga dostepnego w grze, co nie Hiacus :p ?

MajesticO

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #32 on: 16 January 2011, 13:19:05 »
Quote
kazmirzk :
Jakby to napisac. Chyba juz wyroslem z tego, by emocjonowac sie tym, ze ktos jezdzi na dopalaczach.


Ta? To czemu tak sie podniecasz tym THD czy innymi ruskimi?

Quote
tymbardziej, ze sam cheatuje na kazdym egzaminie na studiach


Porównujesz czitowanie w grze komputerowej do sciągania na egzaminach? Mocna rzecz.

kazmirzk

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #33 on: 16 January 2011, 13:31:12 »
Quote
MajesticO :
Quote
kazmirzk :
Jakby to napisac. Chyba juz wyroslem z tego, by emocjonowac sie tym, ze ktos jezdzi na dopalaczach.


Ta? To czemu tak sie podniecasz tym THD czy innymi ruskimi?



THD to arogancji kretyn, nienawidze go nie za cheaty, tylko za to ze zadaje sie z ruskimi nazistami z F.Korps i z calym tym scierwem tworzyl klan dP. Tylko raz jako Fsq mielismy watpliwsa przyjemnosc grac. Na wstepie zaczeli puszczac teksty nt Polakow, jakim to "gownem jestesmy", pisali teksty o mordowaniu nas na Syberii i chepili sie gwaltami jakie ruscy dokonywali na Polkach podczas II WS. Tak wiec jesli nie znasz genezy konfliktu z tym ruskim pederasta to Majestiku mysle, ze nie powinienes sie wtracac.

Hiacenty

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #34 on: 16 January 2011, 13:45:23 »
Quote
Jakby to napisac. Chyba juz wyroslem z tego, by emocjonowac sie tym, ze ktos jezdzi na dopalaczach

+ dla ciebie

Quote
Z drugiej strony nie rozumiem czemu mialbym Plonka czy Desperata skreslic,

Nikt ci nie każe, dla mnie możesz siedzieć z nimi na mumblu.Bo wynika z tego że za mało grałeś z nimi w ro. nie ?

Quote
ze ktos uzywa kazdego mozliwego buga dostepnego w grze

Sam używasz buga na snajperce czyż nie ?

Quote
ze sam cheatuje na kazdym egzaminie na studiach

na studenta marny argument..:wink

8)

MajesticO

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #35 on: 16 January 2011, 15:10:16 »
Quote
kazmirzk :
Quote
MajesticO :
Quote
kazmirzk :
Jakby to napisac. Chyba juz wyroslem z tego, by emocjonowac sie tym, ze ktos jezdzi na dopalaczach.


Ta? To czemu tak sie podniecasz tym THD czy innymi ruskimi?



THD to arogancji kretyn, nienawidze go nie za cheaty, tylko za to ze zadaje sie z ruskimi nazistami z F.Korps i z calym tym scierwem tworzyl klan dP. Tylko raz jako Fsq mielismy watpliwsa przyjemnosc grac. Na wstepie zaczeli puszczac teksty nt Polakow, jakim to "gownem jestesmy", pisali teksty o mordowaniu nas na Syberii i chepili sie gwaltami jakie ruscy dokonywali na Polkach podczas II WS. Tak wiec jesli nie znasz genezy konfliktu z tym ruskim pederasta to Majestiku mysle, ze nie powinienes sie wtracac.


W takim razie wybacz. Aczkolwiek dziwne jest, że wypowiadasz się w takim przyjaznym tonie, w stosunku do ludzi którzy powinni mieć dożywotniego bana na to forum i na polskie servery

plonek

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #36 on: 16 January 2011, 15:24:01 »
do nauki lepiej się weź , a nie szukasz problemów...

Apos

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #37 on: 16 January 2011, 16:06:45 »
MajesticO, słyszałem że mojego starego chcesz kupić aby RO2 Ci chodziło. Aktualne to jest? :P

`lay-Z

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #38 on: 16 January 2011, 16:42:47 »
jak nie kupi, to zawsze zostanie mu pisanie na forum... chyba, że nowa szata graficzna też mu nie pójdzie ;)

MajesticO

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #39 on: 16 January 2011, 20:00:18 »
Quote
plonek :
do nauki lepiej się weź , a nie szukasz problemów...


No chyba ty taternik :wink. A i nie odzywaj się nie pytany :O_o

lord_pl

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #40 on: 16 January 2011, 20:32:02 »
no stress guys  :love

plonek

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #41 on: 16 January 2011, 21:00:14 »
Quote
MajesticO :
Quote
plonek :
do nauki lepiej się weź , a nie szukasz problemów...


No chyba ty taternik :wink. A i nie odzywaj się nie pytany :O_o


ja się uczę systematycznie ;]

btw. temat jest o mojej ofercie, a nie Twoich problemach natury egzystencjalnej ...

MajesticO

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #42 on: 16 January 2011, 22:02:49 »
O rly? Mówisz, ze się uczysz systematycznie a nie widać, ale za to widać, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jak sam wspomniałeś, temat jest o twojej ofercie, ale za bardzo nie widać żeby jakikolwiek z twoich postów był na owy temat. Z nas dwóch to raczej ty masz problem, taterniku :)

plonek

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #43 on: 16 January 2011, 22:21:44 »
aha

Desperat

  • Guest
Uwaga na Oszusta! (podzielony)
« Reply #44 on: 16 January 2011, 22:22:11 »
 

Ktoś wam kiedyś powiedział,że Red Orchestra to tylko gra ?

Ps. MajesticO :

Plonek jest bardziej PRO od ciebie.... ma ponad 300 postów na forum ....