Author Topic: Szkoła Snipera :)  (Read 37289 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Szkoła Snipera :)
« Reply #90 on: 25 November 2010, 12:53:31 »
Nie chce nic mówić kto zaczynał ten temat. :D

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #91 on: 25 November 2010, 13:02:25 »
...
Może zamkniemy temat,co?

Hiacenty

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #92 on: 25 November 2010, 13:36:52 »
nie bo przynajmniej jest co czytać na forum.

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #93 on: 25 November 2010, 14:03:12 »
Może i tak ale to tylko kwestia czasu aż dojdzie do większego poróżnienia

Hiacenty

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #94 on: 25 November 2010, 14:13:45 »
oby

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #95 on: 25 November 2010, 15:09:05 »
A ha...

kazmirzk

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #96 on: 25 November 2010, 15:25:52 »
Quote
Nikitycz :
Ten temat nie ma już sensu...


a który z tematów ktore stworzyl, lub w ktorych zaczal udzielac sie ponadprzecietny fanboy ma sens ?  (nie mógłbym pominąć faktu, iz posiada najwyzszy iloraz inteligencji w swojej szkole)

Ja proponowalbym ostatnie 2 strony dyskusji przeniesc do tematu "Go home fanboy / fatboy ", czyli tam gdzie jego miejsce.

lord_pl

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #97 on: 25 November 2010, 15:53:49 »
Quote
FanBoy :
Nie ma to jak banda idiotów.


Jaki samo krytyczny , tylko czemu mówisz o sobie w liczbie mnogiej ?


Quote
a który z tematów ktore stworzyl, lub w ktorych zaczal udzielac sie ponadprzecietny fanboy ma sens ? (nie mógłbym pominąć faktu, iz posiada najwyzszy iloraz inteligencji w swojej szkole)

Ja proponowalbym ostatnie 2 strony dyskusji przeniesc do tematu "Go home fanboy / fatboy ", czyli tam gdzie jego miejsce.


Taaa , takie anomalia trzeba zebrać w jedno miejsce i zostawić dla potomnych  :D

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #98 on: 25 November 2010, 20:15:22 »
Albo spalic i zapomniec,nie prosciej?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #99 on: 26 November 2010, 15:50:14 »
Quote
Nikitycz :
Albo spalic i zapomniec,nie prosciej?
Nie. Niech FanBoy będzie miał co opowiadać potomnym.
w RO gram jako raq

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #100 on: 26 November 2010, 16:21:33 »
Wątpie by Fanboy to zapomniaj...Nie dacie mu :D

Biały Orzeł

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #101 on: 26 November 2010, 23:29:48 »
Quote
kazmirzk :
Profanum zawiodlem sie na tobie.. czemu nie umiesciles mojej skromnej, ponadprzecietnej osoby, z najwyzszym IQ w szkole specjalnej nr 1 do której uczeszczalem,  w tym zaszczytnym gronie ? :con

Zapomniałem dodac, ze jestem zawodowcem i kto ze mna gral ten wie ze trudno znalezc lepszego snajpera, piechura, KMiste, czolgiste, szturmowca, sapera, dowodce, piechura z karabinem polautomatycznym niz ja.

Ilez to juz razy slyszalem "Wow, Sniper / Semi rifleman, / rifleman / assault / Squad Leader/ tank crewman / tank commander / sapper / MG gunner you save my life" co w wolnym tłumaczeniu na polski znaczy : "O w kur$%ę, ja je%ię, ale żeś go rozp#$%^ił ".

Ja kupiłem tę grę na dlugo zanim wyszła, kiedy ja w to grałem to grałem sam, a serverów było z 1, postawiony u mnie... Wy jeszcze nie wiedzieliście, że taka gra istnieje. Nawet botów jeszcze nie było, a zamiast broni palnej biegało sie z kusza, łukiem i procą.

Swoja droga, czy szef jakiegos klubu chciałby mnie przyjac na swojego serwa ? (pozdro pobor)



Buehehehehehehe. Należy Ci się order z ziemniaka i odcisk uśmiechu Ojca Dyrektora odcisnięty w betonie :) Dawno się tak nie urechotałem :D

Shock

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #102 on: 03 May 2011, 21:16:18 »
Quote
ShariK PL :
Może jakieś porady jak strzelać z daleka i przy jakich pingach strzelać, bo to też ma wpływ :)


Punkt celowania do 300 m dobiera się tak aby średni tor lotu pocisku przechodził przez środek celu (splot słoneczny). Jeżeli warunki nie pozwalają zmienic nastaw należy strzelać w granicach odległości strzału bezwzględnego celując w podstawę celu.

STRZAŁ BEZWZGĘDNY- strzał podczas którego wierzchołek toru pocisku nie
przewyższa wysokości celu na całej odległości celowania.

Wiatru w RO nie ma więc takich poprawej brać nie trzeba ale na ruch celu juz tak.

Punkt celowania nalezy wybierać przed celem w takiej odległości do niego, aby w czasie lotu pocisku cel zdążył podejść na punkt w ktorym przetnie się z pociskiem.

Wyprzedzenia (do broni rosyjskiej):

W celu określenia wyprzedzenia podczas strzelania do celu poruszającego się po płaszczyźnie poziomej można to policzyć w:

W sylwetkach:

100 m - 1
200 m - 2
300 m - 3
itd.

W metrach:

100 - 1
200 - 2
300 -3
itd.

Jak określić odległośc ?

100 - Widoczne części twarzy:oczy, nos, usta.
200 - Odróżnia się zarys twarzy, szczegóły ubioru, na drzewach widać liście.
300 - Odróżnia się owal twarzy, odcienie kolorów w ubiorze .
400 - Odróżnia się w ogólnych zarysach nakrycie głowy, ubiór, obuwie.
500 - Widać ruchy rąk i nóg.
600 - Widać ogólny zarys człowieka.

A dalej to idź na pole, patrz się 30 minut w przedpole, obierz punkty i naszkicuj je, przypisując do nich odległości. Później zmierz odległość w krokach i sprawdź czy dobrze oceniłeś. Powtarzaj przez 3 miesiące kilka razy w tygodniu to się nauczysz odległości i przy okazji jak zmierzyć prędkośc wiatru.

Jak Ci nie wyjdzie to się nie nadajesz i kup sobie dalmierz.

Ocenianie odleglości w grach jest zwodnicze bo nie ma glębi. Chyba, że na każdej mapie mamy kilka punktów i wiemy jakie z danych miejsc są do nich odległości.

Hiacenty

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #103 on: 04 May 2011, 01:51:03 »
Szarik zapisz się na korki do wujka Henka.8)