Author Topic: Polskie klany w RO HoS (podzielony)  (Read 11837 times)

MajesticO

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #15 on: 24 December 2010, 11:39:25 »
Quote
Radzisław :
A co ty ,Miodek jesteś ???Czy mój tata ???Czy ch... wi kto tam ,Obrońca praw człowieka ???Jakiegoś łosia se znalazłeś ,aby połechtać swoje ego ???Może sie tym z nami podzielisz ..??Hmmm :)


Lubie to!

Hiacenty

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #16 on: 24 December 2010, 12:37:05 »
ja tesz

Plazma

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #17 on: 28 December 2010, 13:30:09 »
Quote
duumek :
Sam kiedyś miałem taki problem i czasem się zdarza jak się szybko napisze, może poprostu daj komuś przeczytac ze znajomych i spytaj o co chodzi, a najlepiej to edytuj posta  i napisz powoli i spokojnie  jeszcze raz ;)


Dumek, zdałeś już do gimnazjum? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany dumek...

kazmirzk

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #18 on: 28 December 2010, 13:40:47 »
Plazma, znalazles juz z 5 chętnych do udzielania na twoim forum ? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany Plazma...

Ciekaw jestem, ile czasu zajmie uzytkownikom ( a z tego co widze od listopada strone odwiedziło ich łącznie z toba czterech) wyrzucenie cie z twojego własnego forum :yes

Plazma

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #19 on: 28 December 2010, 13:55:30 »
Quote
kazmirzk :
Plazma, znalazles juz z 5 chętnych do udzielania na twoim forum ? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany Plazma...


Nawet więcej :) Nie lekceważ konkurencji bo się możesz kiedyś zdziwić ;) Wiadomo, że nie chcesz żeby takie "dzieci" jak ja grały bo byś ze spawna nie wychodził ^^

lord_pl

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #20 on: 28 December 2010, 14:55:00 »
Quote
Plazma :

Nawet więcej :) Nie lekceważ konkurencji bo się możesz kiedyś zdziwić ;) Wiadomo, że nie chcesz żeby takie "dzieci" jak ja grały bo byś ze spawna nie wychodził ^^


Dziecie gorszego Boga powróciło :no

Radzisław

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #21 on: 29 December 2010, 13:05:58 »
Quote
Plazma :
Quote
kazmirzk :
Plazma, znalazles juz z 5 chętnych do udzielania na twoim forum ? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany Plazma...


Nawet więcej :) Nie lekceważ konkurencji bo się możesz kiedyś zdziwić ;) Wiadomo, że nie chcesz żeby takie "dzieci" jak ja grały bo byś ze spawna nie wychodził ^^
   
     
   Jedzą dwie świnie przy korycie :D  , pierwsza nagle zaczęła  rzygać , a ta druga do niej "nie dolewaj bo nie zjemy" :dozingoff   :D

Plazma

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #22 on: 29 December 2010, 15:07:21 »
Quote
Radzisław :
Quote
Plazma :
Quote
kazmirzk :
Plazma, znalazles juz z 5 chętnych do udzielania na twoim forum ? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany Plazma...


Nawet więcej :) Nie lekceważ konkurencji bo się możesz kiedyś zdziwić ;) Wiadomo, że nie chcesz żeby takie "dzieci" jak ja grały bo byś ze spawna nie wychodził ^^
   
     
   Jedzą dwie świnie przy korycie :D  , pierwsza nagle zaczęła  rzygać , a ta druga do niej "nie dolewaj bo nie zjemy" :dozingoff   :D


Idzie facet przez przedpokój i słyszy dziwne odgłosy za drzwiami. Otwiera drzwi, a tam zbieg okoliczności.

Radzisław

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #23 on: 29 December 2010, 15:23:51 »
Quote
Plazma :
Quote
Radzisław :
Quote
Plazma :
Quote
kazmirzk :
Plazma, znalazles juz z 5 chętnych do udzielania na twoim forum ? ahahhaha :D Żeby tylko nie było w tej grze więcej takich dzieci jak wcześniej wspomniany Plazma...


Nawet więcej :) Nie lekceważ konkurencji bo się możesz kiedyś zdziwić ;) Wiadomo, że nie chcesz żeby takie "dzieci" jak ja grały bo byś ze spawna nie wychodził ^^
   
     
   Jedzą dwie świnie przy korycie :D  , pierwsza nagle zaczęła  rzygać , a ta druga do niej "nie dolewaj bo nie zjemy" :dozingoff   :D


Idzie facet przez przedpokój i słyszy dziwne odgłosy za drzwiami. Otwiera drzwi, a tam zbieg okoliczności.
    Słabe ....
 
   Wchodzi mucha do restauracji  i na wejściu zamawia u  kelnera "kupę poproszę"
   Kelner zdziwiony "Co ??" a mucha "Gówno"  :)

lord_pl

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #24 on: 29 December 2010, 17:26:10 »
ha ha ha .... już ? :dozingoff

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #25 on: 29 December 2010, 22:07:17 »
buhahahahaha się uśmiałem...ale co tam dawajcie dalej, jesteście zabawni(nie z powodu "haseł"). O! Przepraszam, zaraz usłyszę(może słowo "przeczytam" będzie tu bardziej odpowiednie) zdanie typu "nie wchodź między wódkę a zakąskę" ale co mi tam skoro można parę osób podenerwować. Przecież odwaga przez internet jest w ostatnich latach na topie.:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #26 on: 30 December 2010, 00:23:51 »
Ja mam fajny: "przychodzi, zyd meksykaniec i czarnuch do baru a barman mówi - wypierda**c"   - cytat z gran torino.
w RO gram jako raq

IgraSov

  • Guest
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #27 on: 30 December 2010, 13:22:42 »
Zdecydowanie lepiej mi się czyta posty FanBoja...:p

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polskie klany w RO HoS (podzielony)
« Reply #28 on: 30 December 2010, 14:46:58 »
Poszło dwóch żydów po lody. Jeden dostał kulkę a drugi z automatu.