Author Topic: [13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)  (Read 7813 times)

Apos

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #15 on: 14 December 2010, 19:06:33 »
Dajcie im spokój, niech robią i ćwiczą co chcą. Nie każdy klan musi być "pro" i walczyć o TOP3 w lidze. Może im sprawia przyjemność gra na funmapach.

Nikitycz

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #16 on: 14 December 2010, 19:26:04 »
A sprawia.A ty poborze-to tak  tylko zauwarzam ze nie gralismy jeszcze zadnych typowo klanowych treningow,kompanie to cos jakby podział na flanki A bierze lewa a B prawa

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #17 on: 14 December 2010, 19:58:00 »
Typowo klanowych treningów,a może po prostu nie chciało się ruszyć dupy i na nie przyjść?
Podział na flanki? O.O jedna kompania bierze stół a druga wazon w battle in the house.
Powoli zaczynam zmieniać zdanie o tobie nikitka. :blush

Dobra ,ja już kończę w tym temacie. Niech robią to co chcą,tylko niech się ojciec założyciel nie wywyższa,bo robi się to już powili nudne.

plonek

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #18 on: 14 December 2010, 20:04:46 »
[13th]haxed (czy coś w ten deseń) to niezły dzifffkasz. Ostatnio na serwerze chwalił się swoimi podbojami miłosnymi :P . Jak znajdę screeny to wrzucę w odpowiednim temacie ;]

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #19 on: 14 December 2010, 20:39:43 »
Quote
Apos :
Dajcie im spokój, niech robią i ćwiczą co chcą. Nie każdy klan musi być "pro" i walczyć o TOP3 w lidze. Może im sprawia przyjemność gra na funmapach.
Przecież nikt im tego nie zabrania; niech grają nawet fullmj z podziałem na drużyny, klasy, role. Chodzi o to jak się zachowują na serwerach czy nawet  tej stronie. Grałem z nimi na serwie i to są po prostu głupie dzieci. Ale przynajmniej jest śmiesznie jak nawet admin z nich leje ;D . No dzifkasz, takie akcje to normalka jak się ich kilku zbierze; piszą do siebie na czacie podczas gry.
w RO gram jako raq

Nikitycz

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #20 on: 15 December 2010, 15:37:30 »
Poborze,zrozum ze nie bede przecwiko wlasnemu klanowi...a FG od 18 lat...

FanBoy

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #21 on: 16 December 2010, 16:15:33 »
Quote
pobor :
Ciiiiii! Niech on trwa w błogiej nieświadomości.
 Nie muszę chyba przypominać za co ty zostałeś wywalony Fanboy'u.
:D:D:D

A co do zabawy(skoro twierdzisz ze FG jest zabawne) :

1. Czy mi się wydaje czy to wy macie podział na kompanie(zdaje się po 3 graczy) do gry w Ro.
2. Macie 9 graczy?
3. Chcecie grać mecze z innymi klanami?! Po po cholerę uczysz swoich w klanie jeżdżenia zisem 5 czy motorem na mapkach customowych.
4. Treningi gracie na funmapsie O.o

 Bez obrazy ale zaczynacie od DUPY strony.Zacznijcie grac normalne mapy na normalnych serwerach. To może wtedy ktoś ci (Fanboy'u)powie: Oh sniper you save my life! I love you!

Dobra koniec bo znowu Imperator nam podzieli temat i nie będę mógł sobie poprawiać humoru czytając to wszystko.


Treningi gramy gdzie indziej. FunMaps to server 4fun, na którym ćwiczymy umijętności na klasach, nie na mapach bo prawie wszyscy z nas znają mapy oficjalne na pamięć.

A mnie wywlono za to, że "Nie powiedziałeś, że dymny ci przeszkadzał." to chyba najgłupysz pomysł w dziejach.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #22 on: 16 December 2010, 18:00:01 »
Gdyby nie to,że obiecałem jednej osobie już nie najeżdżać na 13th to bym coś tu napisał.
Tymczasem musicie obejść się smakiem ,nie zostałeś wywalony za dymne.

Yab_PL

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #23 on: 21 December 2010, 13:22:27 »
gogogogo pobor:D

Tradytor

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #24 on: 07 January 2011, 10:14:52 »
FanBoy litości proszę. Nie zapomnę jak w FG chwaliłeś się jaki z Ciebie super snajper i te Twoje taktyki mądrości itp. Pierwszy sparing i pokazałeś :).Mam dla Ciebie radę :"Jeśli czegoś nie potrafisz nie pchaj się na afisz "Pzdr

FG||Miki

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej (podzielony)
« Reply #25 on: 12 January 2011, 16:25:54 »
Dawno mnie nie było ,ale widzę trzeba tu kogoś sprostować...

Quote from: Do Fun Gamming na przykład, co sie posypało tyle razy, że bez jaj. Juz zabawni są. Teraz wywalili nawet swojego dowódce i rzeczywiście chwałą im za to, bo Miki się nie nadawał


Co do FunGaming to ty nawet nic nie wiesz... Wyleciałeś zaraz na początku ,gdy jeszcze się nie rozkręcaliśmy. Klan pociągnął jeszcze do wakacji i miał się dobrze. W pewnym momencie było mało ludzi aktywnych i klan zakończył działalność. A ja nawet nie wyleciałem z klanu...
Rozegraliśmy kilka sparingów głównie z <HS> mieliśmy treningi, własny serwer... Ale ty dalej brniesz w to ,że nic nie robiliśmy a nasz klan to była szkopa.

Tradytor sprostuj to tak:

"Jeśli nic już nie potrafisz ,nie pchaj sie na afisz"

FanBoy współczuje z całego serca pewnie miałeś trudne dzieciństwo...