Sztab > Meldunki do sztabu

Banik dla Romana.

(1/2) > >>

Pobor:
Dziś typ na serwerze klanu Toro teamkillował i wyzywał graczy.
Gdy go upomniałem stwierdził(poznał mnie jako admina ro.pl a konkretniej fun Mapsa),że nic mu nie mogę zrobić i wyszedł.
Po jego wyjściu grało mi się przyjemnie.Po chwili jeden z graczy z fun mapsa,zaczął się skarżyć,że jakiś ROMAN wyzywa mnie i innych graczy,powiedział,że nic mu nie mogę zrobić i po chwili strzelania do swoich-wyszedł.  Okazało się,że to ten sam osobnik. Jego id nie zdążyłem dorwać na webadmince,ale po chwili znów pojawił się na Toro (i tam go dorwałem).  

Te jego id wydaje mi się coś takie trochę długie (chyba nie jest dobre): 76561197972255738
Nick:ROMAN

Jeżeli id okaże się poprawne to proszę PERMA(!!!) dla tego osobnika.

kazmirzk:
Sa 2 rodzaje ID, zaleznie od tego na jakim systemie stoi serwer.

To co napisales to Windows ID, gdyby numer byl krotszy, zanczyloby to ze serwer stoi na Linuxie.

Pobor:
Czyli te id może być zbanowane czy nie?

BartBear_[PL]:
http://steamcommunity.com/id/ROMANFORCE/
(dodajcie go sobie do friendsów) :p

Nie może być bezpośrednio, tylko po konwersji, ale według logu żaden roman (w żadnej formie) ani jego ID po konwersji na TDM nie wystąpiło!!
Dodałem zaocznie na profil, powinno zadziałać.

Martin:
Grałem i ja wtedy na TORO. To co ten gość wyczyniał- przechodzi wszelkie granice. Przez jednego idiotę- nie dało się grać i odechciewał się grać a przeciwnik skutecznie zajmował punkt po punkcie- wygrywając rozgrywkę :(
Nie wiem, jaką można mieć satyfakcję, że się "obrzydza" grę całej reszcie normalnych graczy na serwerze.
Powinien dostać bana z miejsca (choćby dlatego, że był taki pewny tego, że jest bezkarny...)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version