Author Topic: [13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej  (Read 29953 times)

lord_pl

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #30 on: 23 December 2010, 16:16:43 »
Quote
FanBoy :
Quote
Hiacenty :
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.

Kiedy grałem jako Snajper - w okresie mojej swietności xD - potrafiłem takie sztuczki. W dodatku tych trzech przeważnie miało taki kampy, że nikt lub nie liczni w nich trafiali.
Pewnie mnie wyśmiejecie, ale tak było. Szkoda, tylko że ostatnio gorzej gram.


A Tobie Profanum odparłem na to pytani ;)



FanBoy ty masz chyba nie równo pod banią poukładane :blush Ogarnij się chłopie jesteś cienki jak dupa węża. Zrozum to , że dla 99 % osób z tego forum jesteś leszczem próbującym strugać kozaka :blush Nikomu z nas nie zaimponujesz wypisując o swojej świetności , wręcz przedziwnie , z każdym kolejnym postem ośmieszasz się. Było nam dać grane przeciwko sobie wczoraj na mapce fmj ( 4 moich kumpli kontra klan 13th) i nie mogłeś z respa wyjść . Notorycznie używałeś zooma ( co ustaliliśmy ze jest zabronione ) ze swoimi kompanami kampiąc na respie ;/  Argumentowałeś to tym ,że inaczej się nie da z respa wyjść o.O i ty się uważasz za dobrego gracza ? Nie mam zamiaru się wywyższać czy pokazywać jaki to ja jestem świetny ale dla mnie i dla userow tego forum nie jesteś żadnym przeciwnikiem , a twoje popisy zwyczajnie nas śmieszą. Jeżeli myślisz , że jak bijesz kolegów z własnego klanu to jesteś super , to cię rozczaruje , NIE JESTEŚ. Baaa.... wręcz przeciwnie ze świecą szukać takich grajków jak ty. (No może Klon Ci dorównuje ). Idź potrenuj sobie skilla i taktyki na FunMapsach bo twoje wypociny już nie są śmieszne. Naprawdę nie wiem , staram  się ale nie mogę tego pojąć jak można być tak zjeb**ym jak ty i mieć takie mniemanie o sobie ? Nie pojmuje co Ci siedzi w tej głowie ? Koledzy Cię dręczyli w szkole i próbujesz to odreagować na forum ?

Apos

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #31 on: 23 December 2010, 16:41:38 »

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #32 on: 23 December 2010, 17:21:05 »
Quote from: kaz
Odi przestan sie smiac.. gralem wczoraj z fanboyem na Arenie i chlopak gral mauserem z luneta.. Wysmienity snajper, doskonaly Ledwo sie runda zaczela, jeszcze nie zaczal strzelac, a juz 5 punktow zdobyl !! (Pomine fakt, ze pozniej przez cala runde nie udalo mu sie nic ubic, ale to pewnie dlatego, ze ruscy tak kampili, ze poprostu ich nie widzial.

Pewnie jak zwykle kampiłeś z biodra jak lamus, to i  mu się nie dziwie.
Quote from: kaz
Inna opcja jest taka, ze zwyczajnie nie mial czasu, gdyz non stop razem z klonem, mistrzem ortografii, gwalcili scroll locka i przy okazji reszte graczy VOIPem))
Ich głosy miażdżą jądra. Prawdziwi faceci :yes Chciałby tam wtedy być i móć wsłuchać się w te anielskie głosiki <marzyciel>.

Quote from: wolk
FanBoy ty masz chyba nie równo pod banią poukładane Ogarnij się chłopie jesteś cienki jak dupa węża. Zrozum to , że dla 99 % osób z tego forum jesteś leszczem próbującym strugać kozaka.Nikomu z nas nie zaimponujesz wypisując o swojej świetności , wręcz przedziwnie , z każdym kolejnym postem ośmieszasz się
Już jest moją walentynką!
Quote from: wolk
Było nam dać grane przeciwko sobie wczoraj na mapce fmj ( 4 moich kumpli kontra klan 13th) i nie mogłeś z respa wyjść . Notorycznie używałeś zooma ( co ustaliliśmy ze jest zabronione ) ze swoimi kompanami kampiąc na respie ;/ Argumentowałeś to tym ,że inaczej się nie da z respa wyjść o.O i ty się uważasz za dobrego gracza ?
Po prostu miał kolejny "gorszy dzień" jak i jego cała drużyna podkolanówek...
Quote from: wolk
Jeżeli myślisz , że jak bijesz kolegów z własnego klanu to jesteś super , to cię rozczaruje , NIE JESTEŚ. Baaa.... wręcz przeciwnie ze świecą szukać takich grajków jak ty.
SUPER PARTIA KUR*A!!!!!!
Quote from: wolk
Nie pojmuje co Ci siedzi w tej głowie ? Koledzy Cię dręczyli w szkole i próbujesz to odreagować na forum ?
Może nie jest najfajniejszy i wszystkiego nie wygrał ale przynajmniej porucha - jak Bednarek.
Czołem Waszmościom, brawa dla Was, dzięki za wsparcie sprawy, do usłyszenia, hej!
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #33 on: 23 December 2010, 22:25:09 »
Znowu się burdel robi, zaraz wkroczę z hukiem do akcji i biada tym, którzy mi w drogę wejdą, albowiem nie oszczędzę nikogo na swojej drodze do chwały....uff chwila wzniosłości...(tej zdrowej, typu mesjanizm narodowy)
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #34 on: 23 December 2010, 22:57:27 »
Quote
Haratacz :
Znowu się burdel robi, zaraz wkroczę z hukiem do akcji i biada tym, którzy mi w drogę wejdą, albowiem nie oszczędzę nikogo na swojej drodze do chwały....uff chwila wzniosłości...(tej zdrowej, typu mesjanizm narodowy)
?
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #35 on: 24 December 2010, 08:49:47 »
Quote from: Odi^PrOfAnUm
   CytatHaratacz :
    Znowu się burdel robi, zaraz wkroczę z hukiem do akcji i biada tym, którzy mi w drogę wejdą, albowiem nie oszczędzę nikogo na swojej drodze do chwały....uff chwila wzniosłości...(tej zdrowej, typu mesjanizm narodowy)

?



takie tam....chciałem być fajny:con
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #36 on: 24 December 2010, 10:05:31 »
Spoko. Rozumiem ale w tym temacie fajne są tylko posty fanboja :)
w RO gram jako raq

lord_pl

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #37 on: 24 December 2010, 10:16:07 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Spoko. Rozumiem ale w tym temacie fajne są tylko posty fanboja :)


Taaaa..... On i jego posty wręcz ociekają zajebistością :love

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #38 on: 24 December 2010, 14:22:40 »
Nadziałby na bagiete.
w RO gram jako raq

FanBoy

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #39 on: 25 December 2010, 15:21:50 »
Quote
lord_pl :

FanBoy ty masz chyba nie równo pod banią poukładane :blush Ogarnij się chłopie jesteś cienki jak dupa węża. Zrozum to , że dla 99 % osób z tego forum jesteś leszczem próbującym strugać kozaka :blush Nikomu z nas nie zaimponujesz wypisując o swojej świetności , wręcz przedziwnie , z każdym kolejnym postem ośmieszasz się. Było nam dać grane przeciwko sobie wczoraj na mapce fmj ( 4 moich kumpli kontra klan 13th) i nie mogłeś z respa wyjść . Notorycznie używałeś zooma ( co ustaliliśmy ze jest zabronione ) ze swoimi kompanami kampiąc na respie ;/  Argumentowałeś to tym ,że inaczej się nie da z respa wyjść o.O i ty się uważasz za dobrego gracza ? Nie mam zamiaru się wywyższać czy pokazywać jaki to ja jestem świetny ale dla mnie i dla userow tego forum nie jesteś żadnym przeciwnikiem , a twoje popisy zwyczajnie nas śmieszą. Jeżeli myślisz , że jak bijesz kolegów z własnego klanu to jesteś super , to cię rozczaruje , NIE JESTEŚ. Baaa.... wręcz przeciwnie ze świecą szukać takich grajków jak ty. (No może Klon Ci dorównuje ). Idź potrenuj sobie skilla i taktyki na FunMapsach bo twoje wypociny już nie są śmieszne. Naprawdę nie wiem , staram  się ale nie mogę tego pojąć jak można być tak zjeb**ym jak ty i mieć takie mniemanie o sobie ? Nie pojmuje co Ci siedzi w tej głowie ? Koledzy Cię dręczyli w szkole i próbujesz to odreagować na forum ?

Chyba Cię p*pka swędzi!
Wy się zasadziliście na nasz spawn na ciężarówce i ciągneliście z zooma. My walczyliśmy zgodnie z zasadami, a Wy zoom i na bagnety.
Frajerowaliście na całego. Jesteście cieńkimi n00bam i capmi wam z japy.
Koniec tej rozmowy, nara.


A co do tej akcji na Arenie, to ja wtedy jeszcze musiałem zedytować forum na stronce i przez 3/4 mapy nie grałem.
Ale fakt, faktem. Pierwsza minuta i pięciu zabitych. Z czego padły cztery piękne Headshooty, aż krew zostawała na workach z piaskiem :D

MajesticO

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #40 on: 25 December 2010, 15:38:51 »
Quote
FanBoy :

 i capmi wam z japy.


Hyhy. Właśnie!:((

lord_pl

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #41 on: 25 December 2010, 15:45:26 »
Quote
FanBoy :

Chyba Cię p*pka swędzi!
Wy się zasadziliście na nasz spawn na ciężarówce i ciągneliście z zooma. My walczyliśmy zgodnie z zasadami, a Wy zoom i na bagnety.
Frajerowaliście na całego. Jesteście cieńkimi n00bam i capmi wam z japy.
Koniec tej rozmowy, nara.


A co do tej akcji na Arenie, to ja wtedy jeszcze musiałem zedytować forum na stronce i przez 3/4 mapy nie grałem.
Ale fakt, faktem. Pierwsza minuta i pięciu zabitych. Z czego padły cztery piękne Headshooty, aż krew zostawała na workach z piaskiem :D


Dziecko jajka ogól , kup foremki , smoczka i do piaskownicy.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #42 on: 25 December 2010, 16:19:02 »
Fanboy idź spać

IgraSov

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #43 on: 25 December 2010, 16:39:18 »
Widzisz FanBoy, dalej nie potrafisz zrozumieć tego, o czym cały czas inni Ci piszą. W dalszym ciągu uważasz się za zajebistego gracza i na każde swoje "noobowanie" w grze masz wymówkę... A to miałeś słabszy dzień a to coś tam...

lord_pl

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #44 on: 25 December 2010, 17:01:40 »
.... a to mama pupcie pudrowała :D

Widzę , że pozyskaliście super gracza jakim jest 10 letni  Klon 37 !!! :love  Teraz będziesz miał Fatboyu godnego rywala , pod względem skilla jak i inteligencji :D