Author Topic: [13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej  (Read 29952 times)

FanBoy

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #15 on: 22 December 2010, 20:05:24 »
Mam w klanie więcej niż 13 osób, ale nikt jeszcze nie ma konta na Loadderze... -.-"

lord_pl

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #16 on: 22 December 2010, 21:31:06 »
Quote
FanBoy :
Mam w klanie więcej niż 13 osób, ale nikt jeszcze nie ma konta na Loadderze... -.-"


a co to jest Loladel ? :D

IgraSov

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #17 on: 22 December 2010, 21:53:14 »
FanBoy, co za problem posiedzieć na "Lolu" czy z kto jak woli z lolkiem, troszku poklikać i wszystko będziesz wiedział...

:O_o:O_o:O_o

plonek

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #18 on: 22 December 2010, 22:05:25 »
po lolku  FanBoy mógłby podjąć próby poszukiwań rafy koralowej w domowej muszli klozetowej ;]

komoter

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #19 on: 22 December 2010, 22:55:58 »
a ja Sie chcialem przywitać :P  daawno mnie tu nie było :P

Wawer

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #20 on: 22 December 2010, 23:40:25 »
@ Fanboy, jak się ogarniecie czekamy na wyzwanie.

IgraSov

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #21 on: 22 December 2010, 23:53:23 »
Trochę poczekacie Wawer.

Hiacenty

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #22 on: 23 December 2010, 00:48:56 »
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.

Wawer

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #23 on: 23 December 2010, 01:24:52 »
Quote
IgraSov :
Trochę poczekacie Wawer.

Spoko, mnie się nie spieszy.
I tak jestem jednym z niewielu, którzy piszą posty na temat.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #24 on: 23 December 2010, 06:01:52 »
Quote
Hiacenty :
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.
Filipki XD
Quote
I tak jestem jednym z niewielu, którzy piszą posty na temat.
Ciężko napisać coś sensownego w temacie, który przez samo swoje istnienie, ociera się o absurd :D
Ale przynajmniej jest dobra zabawa.
FanBoy - nie odpowiedziałeś na moje pytanie, które ci zadałem, gdy ostatnio graliśmy, mianowicie; ile bierzesz na klatę?
w RO gram jako raq

komoter

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #25 on: 23 December 2010, 09:34:35 »
Quote
Hiacenty :
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.


hiacek  - a ja a co mi tam no hmmm mam wstac   hihi

FanBoy

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #26 on: 23 December 2010, 12:43:55 »
Quote
Hiacenty :
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.

Kiedy grałem jako Snajper - w okresie mojej swietności xD - potrafiłem takie sztuczki. W dodatku tych trzech przeważnie miało taki kampy, że nikt lub nie liczni w nich trafiali.
Pewnie mnie wyśmiejecie, ale tak było. Szkoda, tylko że ostatnio gorzej gram.


A Tobie Profanum odparłem na to pytani ;)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #27 on: 23 December 2010, 12:46:00 »
Quote from: miszcz
Kiedy grałem jako Snajper - w okresie mojej swietności xD - potrafiłem takie sztuczki. W dodatku tych trzech przeważnie miało taki kampy, że nikt lub nie liczni w nich trafiali.
Pewnie mnie wyśmiejecie, ale tak było. Szkoda, tylko że ostatnio gorzej gram.
Aaaaaaaaaaaaaahahahaha !!
w RO gram jako raq

komoter

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #28 on: 23 December 2010, 12:52:31 »
Quote
FanBoy :
Quote
Hiacenty :
Który to chce rzucić nam wyzwanie ! który się pytam ! który taki twardy ! a FanBoy pogłoski mówią że zabijasz w 3 sekundy trzech graczy to prawda ? Lubie takich ale przed mną sie nie ukryjesz pamiętaj. Znam wszystkie twoje sztuczki.. ! Tak wiec widzimy się na polu bitwy. Już widzę cie w kałuży krwi. Zobaczysz tylko błysk z daleka.

Kiedy grałem jako Snajper - w okresie mojej swietności xD - potrafiłem takie sztuczki. W dodatku tych trzech przeważnie miało taki kampy, że nikt lub nie liczni w nich trafiali.
Pewnie mnie wyśmiejecie, ale tak było. Szkoda, tylko że ostatnio gorzej gram.


A Tobie Profanum odparłem na to pytani ;)


z przykroscia stwierdzam ze nie znam  Pana ale  czyż by ten pan był pogromca  Henia  hmmmm

kazmirzk

  • Guest
[13th] 13 Dywizja Piechoty Zmotoryzowanej
« Reply #29 on: 23 December 2010, 13:11:54 »
Odi przestan sie smiac.. gralem wczoraj z fanboyem na Arenie i chlopak gral mauserem z luneta.. Wysmienity snajper, doskonaly :) Ledwo sie runda zaczela, jeszcze nie zaczal strzelac, a juz 5 punktow zdobyl !! (Pomine fakt, ze pozniej przez cala runde nie udalo mu sie nic ubic, ale to pewnie dlatego, ze ruscy tak kampili, ze poprostu ich nie widzial. Inna opcja jest taka, ze zwyczajnie nie mial czasu, gdyz non stop razem z klonem, mistrzem ortografii, gwalcili scroll locka i przy okazji reszte graczy VOIPem))