Author Topic: Rumpy_pumpy  (Read 3428 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Rumpy_pumpy
« on: 19 November 2010, 19:07:04 »
Facet grał dzisiaj na funmapsie grał rasista. Obrażał on Polaków, Rosjan jak i innych graczy.
Wyzywał ich na voipie i na czacie.
Z tego co wiem to juz recydywa. Facet prawie w każdej grze kogoś obrażał i to wielokrotnie (najczęściej przez voipa)


W związku z tym zdecydowałem się na perma. Zostanie cofnięty co najmniej po paru miesiacach i tylko wtedy gdy gracz ładnie przeprosi i obieca poprawę.

A tutaj screen z jego ostatnich ekscesów.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Rumpy_pumpy
« Reply #1 on: 19 November 2010, 19:32:37 »
Po pierwsze ŚWIEŻAKU to naucz się po(m)stować we właściwym dla serwera miejscu - jak widzisz przesunąłem tam gdzie trzeba, po drugie od początku świata ro.pl do tej listy dostęp mają TYLKO HeadAdmini i temu wierni pozostajemy. Dałeś tydzień - Twoje święte prawo, dla mnie to standardowo mogłeś pierdyknąć 2 tygodnie a nawet i miesiąc, ale wola banującego na 1wszym miejscu, ba nawet jak da perma to w przypływie litości albo łaskawości może zaapelować o jego zdjęcie (on i tylko on), jedyną alternatywą dla takiego gościa byłaby totalna amnestia, ale to coś bardzo szczególnego musi się wydarzyć aby na naszych serwerach takowa zaistniała 8)

kazmirzk

  • Guest
Rumpy_pumpy
« Reply #2 on: 20 November 2010, 00:26:34 »
ja bym sie nie pierd**** z takim i PERMA dal..

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Rumpy_pumpy
« Reply #3 on: 20 November 2010, 00:58:43 »
Kaziu przeczytaj uważnie mój post. Jest tam napisane,że dałem mu perma. :)

A co do amnestii to może w okolicach 1 kwartału 2011? To będzie znaczące wydarzenie.:D