Author Topic: Czołgi w HoS, temat ogólny  (Read 86083 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #75 on: 20 October 2013, 09:00:01 »
Fajnie, ale znowu ponarzekam. Miałem nadzieję, ze troszkę bardziej się postarają z czołgami, zbyt sztywno im wyszły. Grać się da, ale piechota daje wiele więcej frajdy. I tak będę grał.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

gustavo

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #76 on: 20 October 2013, 10:24:48 »
Nie jestem znawcą ale czy KW nie będzie niezniszczalny inaczej niż ładunkami wybuchowymi ??  ???

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #77 on: 20 October 2013, 10:49:34 »
W momencie pojawienia się długolufowej 7,5 cm KwK 40 (czyli Panzer IV F2/G) był jak najbardziej osiągalnym celem dla niemieckich czołgistów

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #78 on: 20 October 2013, 15:51:09 »
Panowla, on nawet gąsienic jeszcze nie ma, a już chcecie do niego strzelać :D

gustavo

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #79 on: 20 October 2013, 17:50:29 »
Nie ma "nóżek" nie ucieknie  ;)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #80 on: 10 January 2014, 13:39:52 »
Czwórki Ausf H i F1


oraz nowo ogłoszony Stug III Ausf B


Kiedy wyjadą na pole walki - nie wiadomo........

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #81 on: 10 January 2014, 14:23:20 »
skoro jest stug to pzIII pewnie też już mają. szkoda, że oni i tylko oni

pawmej

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #82 on: 11 January 2014, 18:51:23 »
Witam wszystkich. Jestem nowym posiadaczem gry RO2 HoS zakupionej na steam. Kupiłem tą grę ze względu na jej pierwszą część RO1 w którą gram już od kilku lat. Poczytałem troszkę w tym temacie o czołgach które, jak zrozumiałem, zostały dodane do tej gry np. Tiger I, IS2, KW-1 itd. Niestety po instalacji i znalezieniu nielicznych serwerów z czołgami zauważyłem, że do dyspozycji mam tylko 2 rodzaje czołgów, t-34 oraz Pz4. Myślałem, że steam odpowiednio zaktualizuje mi grę, abym mógł również pograć innymi modelami czołgów. Co robię nie tak? Może muszę coś ściągnąć dodatkowo, np jakaś paczkę zawierającą inne czołgi? Jeśli chodzi o moją bibliotekę steam to posiadam takie 4 pozycje (po zakupie RO2): RO2 HoS single player, RO2 HoS beta, Rising Storm beta, Rising Storm/Red orchestra 2 multiplayer. Dodam tylko jeszcze że zainstalowane mam tylko jedną z tych pozycji Rising Storm/Red orchestra 2 multiplayer ponieważ osobiście uważam że single player to pomyłka w tej grze ;) Za każdą poradę dziękuję :)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #83 on: 11 January 2014, 21:06:02 »
Witam wszystkich. Jestem nowym posiadaczem gry RO2 HoS zakupionej na steam. Kupiłem tą grę ze względu na jej pierwszą część RO1 w którą gram już od kilku lat. Poczytałem troszkę w tym temacie o czołgach które, jak zrozumiałem, zostały dodane do tej gry np. Tiger I, IS2, KW-1 itd. Niestety po instalacji i znalezieniu nielicznych serwerów z czołgami zauważyłem, że do dyspozycji mam tylko 2 rodzaje czołgów, t-34 oraz Pz4. Myślałem, że steam odpowiednio zaktualizuje mi grę, abym mógł również pograć innymi modelami czołgów. Co robię nie tak? Może muszę coś ściągnąć dodatkowo, np jakaś paczkę zawierającą inne czołgi? Jeśli chodzi o moją bibliotekę steam to posiadam takie 4 pozycje (po zakupie RO2): RO2 HoS single player, RO2 HoS beta, Rising Storm beta, Rising Storm/Red orchestra 2 multiplayer. Dodam tylko jeszcze że zainstalowane mam tylko jedną z tych pozycji Rising Storm/Red orchestra 2 multiplayer ponieważ osobiście uważam że single player to pomyłka w tej grze ;) Za każdą poradę dziękuję :)
Narazie nie ma innych czołgów bo na UE 3 zawieszają sie i blokuja na wszystkim na durnym płocie i krzaczku. Więc nie wiadomo czy wogóle kiedykolwiek cokolwiek dodadzą. Ogólnie pod tym wzgledem ta gra leży i kwiczy.

pawmej

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #84 on: 11 January 2014, 21:19:25 »
Ojjj to wielka szkoda :/ Grając Pz4 lub T34 byłem pod dużym wrażeniem realizmu tej gry. Dzięki za odpowiedź

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #85 on: 11 January 2014, 23:50:19 »
Dodadzą, dodadzą, choć nie chce mi się pisać po raz pięćsetny w tym wątku when it will be done...
Transportery mają być w następnym update bety, więc miesiąc - dwa  ;D

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #86 on: 13 January 2014, 11:52:41 »
Dodadzą, dodadzą, choć nie chce mi się pisać po raz pięćsetny w tym wątku when it will be done...
Transportery mają być w następnym update bety, więc miesiąc - dwa  ;D
Mówisz o becie :-) to powinni dodać do pełnej wersji a w becie pobedą pewnie kolejne pól roku.. Szkoda słów na TWI

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #87 on: 13 January 2014, 20:03:08 »
właśnie mi ściąga betę RSa, ktoś już wie co tam jest?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #88 on: 13 January 2014, 21:29:32 »
We have pushed live an update to the Rising Storm beta application in the Steam Library. This will be a large update (as it change the game into a brewed build instead of a cooked one). This update only contains the map Maggot Hill, which we plan to test heavily this week (at 3 PM eastern or so every day).

We'll be adding more to the beta as we get things online with the brewed build (including the new transports and modified maps for them in the not so distant future).

This is the "Rising Storm Beta" application in your Steam Library. Download it tonight to be ready for tomorrow!
--------
Duża ta aktualizacja?
« Last Edit: 13 January 2014, 22:16:09 by morticore »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #89 on: 14 January 2014, 13:58:22 »

We'll be adding more to the beta as we get things online with the brewed build (including the new transports and modified maps for them in the not so distant future).


ho ho ho, zobaczymy :)

Update ma około 5 GB