Author Topic: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)  (Read 15822 times)

hubtus

  • Guest
Jeśli chodzi o gry pancerne, to ja z niecierpliwością czekam na war thunder Ground forces. O ile zrobią to tak dobrze jak wersje lotniczą, to wreszcie będzie MMO, które w miarę realistycznie odda starcia pancerne, bez beznadziejnego systemu uszkodzeń(WoT) i masy prototypów, których nigdy nie wdrożono do produkcji seryjnej. Co ciekawe będą też czołgi włoskie i węgierskie, które są rzadko pokazywane w jakichkolwiek produkcjach :D.
Oto drzewka pojazdów:


« Last Edit: 16 June 2013, 09:58:54 by Ryszka »

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #1 on: 15 June 2013, 18:09:47 »
Steel Fury Kharkov 1942 pewnie i tak nie przebije... ale zobaczymy.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Bohun

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #2 on: 15 June 2013, 19:17:11 »
Ten war thunder to nadal beta? Swego czasu dużo grałem w wings of prey i zaciekawiło mnie to, choć mam wrażenie, że tutaj jest rozgrywaka w trybie arcady.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #3 on: 15 June 2013, 20:40:46 »
War Thunder wygląda ciekawie, są tam przynajmniej dwa tryby historyczny i arcade. Próbowałem grać w historyczny ale jakiś tępy jestem i nie potrafię nawet wystartować :D a jaka już to po pierwszym ataku rozbijam się o ziemię. Może czołgiem dam radę :D

hubtus

  • Guest
Odp: Czołgi w HoS, temat ogólny
« Reply #4 on: 15 June 2013, 21:28:00 »
Ten war thunder to nadal beta? Swego czasu dużo grałem w wings of prey i zaciekawiło mnie to, choć mam wrażenie, że tutaj jest rozgrywaka w trybie arcady.
Wydaje mi się, że raczej nie.
War Thunder wygląda ciekawie, są tam przynajmniej dwa tryby historyczny i arcade. Próbowałem grać w historyczny ale jakiś tępy jestem i nie potrafię nawet wystartować :D a jaka już to po pierwszym ataku rozbijam się o ziemię. Może czołgiem dam radę :D
W sumie to są trzy: Zręcznościowy, realistyczny i historyczny. Tyle, że te trzeci to już tylko dla hardcore'ów, bo tylko widok z kokpitu jest dostępny.

Bohun

  • Guest
Odp: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)
« Reply #5 on: 16 June 2013, 10:00:45 »
Sciagnełem sobie to, ale sterowanie w porównaiu do wings of prey to tragedia. Za chiny nie moge dobrze ustawiś swojego saiteka aviatora - samolot lata jak pijany. Próbowałem zmieniać czułości - nic to nie dało, nie da się uzyskać płynnego stabilnego lotu.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)
« Reply #6 on: 16 June 2013, 20:01:23 »
samolot lata jak pijany. nie da się uzyskać płynnego stabilnego lotu.

uff... już myślałem, że to ja jakiś nie normalny jestem :)

Bohun

  • Guest
Odp: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)
« Reply #7 on: 16 June 2013, 23:40:54 »
Po całym dniu latania i kombinowania z ustawieniami jestem nawet trochę zadowolony ze sterowania, choć nadal uważam, że gorzej się steruje niż w wings of prey.

anonim.pl

  • Guest
Odp: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)
« Reply #8 on: 17 June 2013, 13:07:44 »
Te drzewka czołgów które podałeś są wykonane przez Fana i nie mają nic wspólnego z oficjalnym drzewkiem które jeszcze nie zostało podane.

kate

  • Guest
Odp: War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)
« Reply #9 on: 28 September 2013, 09:08:35 »
Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu, zwrócę tylko uwagę, że wystąpiła mała literówka w nazwie działu. Zamiast ; "Pojazdy" jest napisane "Poazdy"