Author Topic: Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego  (Read 30289 times)

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #60 on: 26 October 2010, 13:50:26 »
no w koncu sie udalo! na mapie przypominajacej raczej D-day niz zmagania ostfrontu, ale jesli to bylo 100 metrow to ja nie chce wiedziec ile to jest 200 albo 400 w takim razie : D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #61 on: 28 October 2010, 20:16:49 »
no to gitara
w RO gram jako raq

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #62 on: 06 November 2010, 11:07:29 »
wiadomo czy zepsute achievementy beda kiedys naprawione? poniewaz na tripwire nic nie znalazlem na w/w temat.

Apos

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #63 on: 06 November 2010, 13:45:26 »
Quote
prezestomek :
wiadomo czy zepsute achievementy beda kiedys naprawione? poniewaz na tripwire nic nie znalazlem na w/w temat.


Jest mało prawdopodobne czy RO doczeka się już jakiegokolwiek updatu. TWI jest zajęte obecnie innymi swoimi grami: RO2 oraz Killing Floorem.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #64 on: 06 November 2010, 15:28:54 »
Boże co tu się dzieje z tymi achievementami.
Chcecie je odblokować, to ściągnijcie sobie program specjalny do tego celu. :yes

Apos

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #65 on: 06 November 2010, 16:18:08 »
Quote
pobor :
Boże co tu się dzieje z tymi achievementami.
Chcecie je odblokować, to ściągnijcie sobie program specjalny do tego celu. :yes


A czy podczas wojny żołnierz chcący zdobyć medal też mógł się posłużyć oszustwem? Nie, więc nagaduj nikogo do pójścia na łatwiznę. Wyjdzie nowe RO, każdy będzie mógł grać jak chce i odblokować wszystkie achievementy.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #66 on: 06 November 2010, 17:23:12 »
Jest mało prawdopodobne czy RO doczeka się już jakiegokolwiek updatu. TWI jest zajęte obecnie innymi swoimi grami: RO2 oraz Killing Floorem.

I the Ballem :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #67 on: 06 November 2010, 17:24:18 »
Nie nagaduje,po prostu chce mi się śmiać kiedy widzę że dzieci latają za achievementami.
Ja mam mało (chyba raptem 8 i nie narzekam).
Mam nadzieje ze ro 2 nie będzie tak zabugowane.

Apos

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #68 on: 06 November 2010, 18:34:50 »
Quote
pobor :
Nie nagaduje,po prostu chce mi się śmiać kiedy widzę że dzieci latają za achievementami.
Ja mam mało (chyba raptem 8 i nie narzekam).
Mam nadzieje ze ro 2 nie będzie tak zabugowane.


FYI nie tylko dzieci "latają" za achievementami, a również inni gracze - znacznie starsi. Takie achievementy są również pompą napędową gry i pomagają przedłużyć żywotność gry, aby m.in. Ty mógł cieszyć się grą dłużej grając na pełnym serwerze. Jest to również nieodłączny element wszystkich gier wydawanych na platformie steam. Gracz ma do wyboru i może uatrakcyjnić sobie grę nimi, bądź ignorować nie nazywając przy tym innych dziećmi...

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #69 on: 06 November 2010, 19:00:51 »
Dobra spoko nikogo nie będę nazywał już dziećmi.
Ale ostatnio na steamie i w grze mnóstwo osób (sądząc po głosie w voipie-góra 12 lat) pytało czemu "osiągnięcia" nie działają.
Odpowiadałem,że są zabugowane,a ci że jak się nie odblokuja to oni przestaną grac,bo cytuję "muszę się czymś przed kolegami pochwalić".
Jak dla mnie granie w jakakolwiek grę komputerową powinno sprawiać radość i dawać przyjemność z grania.
Ja rozumiem starych wyjadaczy,którzy zdobywają achievy tylko dlatego,że im się nudzi,natomiast nie rozumiem ludzi ,którzy kupują grę bo są fajne odznaki.

.. i tyle w tym temacie z mojej strony.


Ja nigdy nie biegałem i biegać nie zamierzam aby zdobywać achievy.


P.s To moje osobiste odczucia,jak kogoś uraziłem tymi "dzieciakami" to pardon.

Apos

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #70 on: 07 November 2010, 00:42:44 »
@pobór to działa tak jak z każdą inną rzeczą: jeden weźmie nóż i posmaruje chleb masłem, a drugi zadźga nim przypadkową osobę. Są ludzie oraz parapety i to Ci drudzy są problemem a nie sam "nóż". W omawianym przypadku to nie achievement jest problemem, a 12 latek, który powinien książki czytać a nie grać w gry dla dorosłych.

Ps. trzeba było im powiedzieć, że achievement nie działa ponieważ użytkownik ma za mało lat :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #71 on: 07 November 2010, 09:59:02 »
Mówiłem to im,jak zaczęli mnie wkurzać. Najlepsze est to,ze stwierdzili,że ich obrażam i pójdą z tym do admina... :D

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #72 on: 04 April 2011, 19:21:09 »
witam! to znowu ja.. mam pytanie odn mierzenia i strzelania z dziala czolgowego. jesli widze obiekt w celowniku to skad mam wiedziec jaka musze ustalic odleglosc (q lub e) aby go skutecznie trafic? zmienia mi sie tylko po prawej ustawiony dystans ale on raczej nie obrazuje prawdziwej odl. od celu.
to samo pytanie chcialem zadac w przypadku mierzenia z panzerfaust'a - jak okreslic odleglosc itd.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #73 on: 04 April 2011, 21:14:10 »
Na oko i wg własnych myśli:yes. Obczaiłem sobie i tak do 1000-1200m rzadko się mylę(rzadko tez strzelam na większe odległości:p.
Jest jeszcze lornetka, której użycie zgodnie z przeznaczeniem udaje się tylko na serwerach z modem armoredbeast(jeśli się mylę poprawcie mnie).
Jak wiesz, takie serwery nie są zbytnio popularne, jeśli trafisz na takowy i będzie ktoś tam czołgiem pomykał, to zasady korzystania z lornetki można znaleźć w necie(wydaje mi się, że było to jeszcze gdzieś w plikach dołączonych do gry, podobnie jak strefy ostrzału poszczególnych czołgów), ale pewności nie mam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #74 on: 04 April 2011, 21:31:00 »
to w takim razie z innej strony zadam pytanie: po co ustawiac (e) metry? zeby zwiekszyc zasieg pocisku czy skutecznosc celowania przed wystrzalem?