Żołnierze > Unitarka

Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego

(1/17) > >>

Pacynka:
Witam! Mam parę pytań odn RO. Przez parę lat gralem w CSa i ostatnio kupilem (po promocji) RO na steamie, a że nigdy w to nie grałem nasunęło mi się pare przemyśleń:
1. Rozumiem ze w tej grze nie na celownika, tylko trzeba stzelac z biodra albo przylozyc oko do muszki?
2. Chciałem pograć ostatnio w sieci i bylo bardzo mało serwerów. Zdziwiłem się ponieważ w CSie nie bylo takich problemow. Jakie serwery byscie polecieli?
3. W czasie gry kiedy zabije przeciwinka (lub ja zgine)  nie zawsze w prawym gornym rogu pokazuje sie informacja ze to wlasnie zrobilem (czy tak ma byc czy po prostu to jest blad gry?)
4. Odn steam achievements - Silver kill - musze zabic w czasie "1 posiedzenia" 50 wrogów czy steam bedzie mi jakos naliczal i w czasie dluzszego grania wyszstko mi info odn tego osiagniecia.
5. Jakie jest punktowanie w grze? (podobno jakies punkty za dostarczenie ammo itd - jesli tak jak to sie robi?)

prosze o wyrozumiałosc dla poczatkujacego

Radzisław:
Cześć ,chciałem ci powiedzieć że wszedłeś na bardzo cienki lód :D z tym tematem .Pozdrawiam

Hiacenty:
1 tak.
2 aster i bohy albo obojętnie tam gdzie jest pełny z dobrym pingiem bo serwerów za wiele nie ma.  : >
3 tak to błąd  (tez tak mam niekiedy).
4 nie rozumie o.0
5 mg dajesz ammo klawiszem"G" za przejecie flagi 10 punktów tyle.

@oj radzio radzio

Heniu:
5. zabicie pionka 1, zabicie dowodcy 3, danie amunicji 5, przejecie obiektu 10
zabicie swojego pionka -2, zabicie swojego dowodcy -6

Sojuz_PL:
4. Steam bedzie ci naliczal statystyki, nie musisz w czasie jednego "posiedzienia" nabic 50 kilow czy dostarczyc 1000 razy ammo...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version