Author Topic: Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego  (Read 30242 times)

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« on: 25 August 2010, 20:34:58 »
Witam! Mam parę pytań odn RO. Przez parę lat gralem w CSa i ostatnio kupilem (po promocji) RO na steamie, a że nigdy w to nie grałem nasunęło mi się pare przemyśleń:
1. Rozumiem ze w tej grze nie na celownika, tylko trzeba stzelac z biodra albo przylozyc oko do muszki?
2. Chciałem pograć ostatnio w sieci i bylo bardzo mało serwerów. Zdziwiłem się ponieważ w CSie nie bylo takich problemow. Jakie serwery byscie polecieli?
3. W czasie gry kiedy zabije przeciwinka (lub ja zgine)  nie zawsze w prawym gornym rogu pokazuje sie informacja ze to wlasnie zrobilem (czy tak ma byc czy po prostu to jest blad gry?)
4. Odn steam achievements - Silver kill - musze zabic w czasie "1 posiedzenia" 50 wrogów czy steam bedzie mi jakos naliczal i w czasie dluzszego grania wyszstko mi info odn tego osiagniecia.
5. Jakie jest punktowanie w grze? (podobno jakies punkty za dostarczenie ammo itd - jesli tak jak to sie robi?)

prosze o wyrozumiałosc dla poczatkujacego

Radzisław

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #1 on: 25 August 2010, 23:30:59 »
Cześć ,chciałem ci powiedzieć że wszedłeś na bardzo cienki lód :D z tym tematem .Pozdrawiam

Hiacenty

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #2 on: 25 August 2010, 23:35:39 »
1 tak.
2 aster i bohy albo obojętnie tam gdzie jest pełny z dobrym pingiem bo serwerów za wiele nie ma.  : >
3 tak to błąd  (tez tak mam niekiedy).
4 nie rozumie o.0
5 mg dajesz ammo klawiszem"G" za przejecie flagi 10 punktów tyle.

@oj radzio radzio

Heniu

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #3 on: 26 August 2010, 00:00:48 »
5. zabicie pionka 1, zabicie dowodcy 3, danie amunicji 5, przejecie obiektu 10
zabicie swojego pionka -2, zabicie swojego dowodcy -6

Sojuz_PL

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #4 on: 26 August 2010, 00:32:45 »
4. Steam bedzie ci naliczal statystyki, nie musisz w czasie jednego "posiedzienia" nabic 50 kilow czy dostarczyc 1000 razy ammo...

`lay-Z

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #5 on: 26 August 2010, 00:44:03 »
pytanie 5 - wszystko zostało wyjaśnione wyżej, ale nikt ci nie powiedział, że niektóre achievementy są zepsute, i się wogóle nie naliczą, nawet jeżeli je osiągniesz... nie pamiętam które to dokładnie są, także jutro jak znajdę chwilę czasu wygrzebę temat z forum TWI to ci podam

Hiacenty

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #6 on: 26 August 2010, 02:04:37 »
nie działają achievementy od snajpera, Bohater Związku Radzieckiego i Krzyż Rycerski.

Biały Orzeł

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #7 on: 26 August 2010, 14:01:56 »
Punkty nie są najważniejsze. W RO liczy się gra ZESPOŁOWA.Najważniejsze jest przejmowanie flag i wypełnianie roli jaką wybierzesz.Na początku nie pchaj się do snajpy lub dowódcy bo za cholerę nie dasz rady.Poznaj mapy i rolę jaką wypełniają poszczególne klasy.Patrz co robią inni i ucz się.Nie biegaj na pałę i nie wal we wszystko co się rusza.Pytaj jak czegoś nie wiesz i nie bój się "noobowania".Tak zachowują się tylko idioci i nie ma co się nimi przejmować.Zawsze się znajdzie ktoś kto Ci pomoże a jak nie to wal pytaniami tak jak teraz na forum.Pozdro i do zobaczenia w muszce mojego mosina :D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #8 on: 26 August 2010, 15:58:15 »
W tej grze bycie "pro" polega na szarży z bagnetem w ręku na dzieciaki z Szturmgewerami, a nie kampieniu ze snajpy. Trzeba mieć po prostu jaja do tej gry!
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #9 on: 26 August 2010, 16:17:18 »
Trzeba walczyć jak dzika świnia

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #10 on: 26 August 2010, 17:18:51 »
o wlasnie. widzialem ze "chlopaki" z oddzialu biegali z bagnetami. jak go zalozyc na bron (wiem ze tylko na ten karabin co strzela pojedynczo)?

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #11 on: 26 August 2010, 17:22:24 »
Prezestomek sugeruje ci zerknięcie do ustawienia klawiszy w opcjach gry. A także przeczytania informacji o broni (również w grze) w której uwzględniono ewentualną możliwość założenia bagnetu.

Quote
ShariK PL :
Trzeba walczyć jak dzika świnia


Broniąca się przed zarżnięciem.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Hiacenty

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #12 on: 26 August 2010, 17:46:06 »
Quote
Sapiens :
W tej grze bycie "pro" polega na szarży z bagnetem w ręku na dzieciaki z Szturmgewerami, a nie kampieniu ze snajpy. Trzeba mieć po prostu jaja do tej gry!


prezestomek' nie słuchaj się go bo bredzi:p

`lay-Z

  • Guest
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #13 on: 26 August 2010, 17:55:25 »
Quote
Hiacenty :
Quote
Sapiens :
W tej grze bycie "pro" polega na szarży z bagnetem w ręku na dzieciaki z Szturmgewerami, a nie kampieniu ze snajpy. Trzeba mieć po prostu jaja do tej gry!


prezestomek' nie słuchaj się go bo bredzi:p


Hiacek, ale każde dziecko wie, że w Ro jest tylko 17 pr0 graczy, któych antyczity sie nawet nie imają :D http://roladder.net/index.php?site=teamsdetail&cl_id=463

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Parę pytań odn. RO od niedoświadczonego
« Reply #14 on: 28 August 2010, 15:42:32 »
czy zabicie bota to tez sie nalicza do licznika czy tylko prawdziwego gracza? (z ciekawosc pytam bo kills gold juz odblokowalem)