Author Topic: Friendly Match z Węgrami  (Read 13589 times)

kazmirzk

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #15 on: 23 August 2010, 13:48:03 »
@Coval: Mapa, ktora proponowalem to KrasnyiBor, ale FestungKurland tez jest moim zdaniem swietna propozycja na mecz 20 vs 20.

Jesli do tego czasu podlacza mi internet z checia sie pojawie.

`lay-Z

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #16 on: 23 August 2010, 14:33:18 »
Quote
kazmirzk :
@Coval: Mapa, ktora proponowalem to KrasnyiBor, ale FestungKurland tez jest moim zdaniem swietna propozycja na mecz 20 vs 20.

Jesli do tego czasu podlacza mi internet z checia sie pojawie.


No, obie mapki są podobne, stąd moja pomyłka w nazwenictwie. FestungKurland grałem w Fall Barbarossa, i zgadzam się, że jest fajna, KrasnyiBor nie grałem, ale wydaje mi sie fajna po screenach które dałeś... Także po sprostowaniu ja proponuje KrasnyiBor :wink

Radzisław

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #17 on: 23 August 2010, 19:27:08 »
Quote
`lay-Z :
Quote
kazmirzk :
@Coval: Mapa, ktora proponowalem to KrasnyiBor, ale FestungKurland tez jest moim zdaniem swietna propozycja na mecz 20 vs 20.

Jesli do tego czasu podlacza mi internet z checia sie pojawie.


No, obie mapki są podobne, stąd moja pomyłka w nazwenictwie. FestungKurland grałem w Fall Barbarossa, i zgadzam się, że jest fajna, KrasnyiBor nie grałem, ale wydaje mi sie fajna po screenach które dałeś... Także po sprostowaniu ja proponuje KrasnyiBor :wink
 
Dobry wybór.Pozdr.

IgraSov

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #18 on: 23 August 2010, 20:43:37 »
Mam nadzieję, że meczyk z Bratankami odbędzie się w trochę milszej atmosferze niż poprzedni pojedynek z Niemcami.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to jeszcze jakoś we wrześniu zagramy friendlymecza z bracmi Moskalami.
Co do pytań na temat kolejnej rundy z Niemcami - temat zamknięty!

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Friendly Match z Węgrami
« Reply #19 on: 30 August 2010, 14:17:48 »
Z Węgrami to ma odbyć się mecz jak z Niemcami, czy przyjacielskie spotkanie? Znaczy w każdej drużynie osoby jednej (oficjalnie) narodowości, czy węgiersko-polskie?
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

IgraSov

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #20 on: 30 August 2010, 16:01:26 »
Spotkałeś się może kiedyś jak reprezentacja Polski w piłce nożnej grała sparing z Węgrami w składach mieszanych po pół z każdej reprezentacji?

kazmirzk

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #21 on: 30 August 2010, 17:19:29 »
a szkoda, bo może gdyby zagrali składem mieszanym z hiszpanami, to pomimo ich kompletnego braku talentu, udałoby im sie w końcu wskoczyć ponad  Dżibuti w rankingu FIFA.

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #22 on: 30 August 2010, 18:24:13 »
To takie państwo istnieje? Nie wiedziałem :p .

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Friendly Match z Węgrami
« Reply #23 on: 03 September 2010, 23:32:04 »
Podbijam

U nich też już padły propozycje, natomiast termin jest jeszcze nieustalony, a z tego co translator google mi usiłuje przekazać wynika, że rozważają grę nie tylko w jednym terminie, tak więc udzielajcie się w tym temacie jak to widzicie, bo do gry coraz bliżej i trzeba by już jakieś wstępne pewniaki założyć...

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #24 on: 04 September 2010, 10:15:04 »
Najpierw niech administracja powie kiedy planuje manewry i decydujący mecz ze szkopami, to wtedy szłoby rzucić jakieś propozycje co do terminu:yes.

Biały Orzeł

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #25 on: 04 September 2010, 10:50:27 »
Olać szkopów.Nie postępują fair.Dogadujmy się z Węgrami.

`lay-Z

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #26 on: 04 September 2010, 12:21:37 »
Quote
Oberschlesien Soldat :
Najpierw niech administracja powie kiedy planuje manewry i decydujący mecz ze szkopami, to wtedy szłoby rzucić jakieś propozycje co do terminu:yes.


Quote
Igrasov:
Co do pytań na temat kolejnej rundy z Niemcami - temat zamknięty!


to chyba oznacza, że chyba takiego spotkania wogóle nie będzie ;)

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #27 on: 04 September 2010, 12:30:28 »
Ehh, nie przeczytałem postu IgraSov-a, Biały Orzeł masz rację szkopy grają nie fair ale wydawało mi się że trzeba to zakończyć.

`lay-Z

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #28 on: 04 September 2010, 14:12:05 »
Szkopy już to zakończyły :D boją się dostać w dupę na innej mapie niż ta którą cisną 24/7 :wink

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Friendly Match z Węgrami
« Reply #29 on: 04 September 2010, 14:55:52 »
Quote
`lay-Z :
Szkopy już to zakończyły :D boją się dostać w dupę na innej mapie niż ta którą cisną 24/7 :wink

To wszystko wyjaśnia...