Author Topic: FightNighty w RO.Pl  (Read 2817 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FightNighty w RO.Pl
« on: 08 August 2010, 22:20:24 »
Ludziki ja rozumiem że klanowicze grają mecze, ale jak nie wszyscy to może ci co mają wolne to dupska w troki i jak event wyskakuje wspomogą naszą "polską społeczność". Fajnie że przychodzą "zagraniczniacy", ale większość slotów powinna być zajmowana przez "naszych". A tu bida z nędzą... Mam nadzieję że po wakacjach sprawa ulegnie zmianie bo na razie to aż się nie chce tego rodzaju imprez organizować...
A do tych co mówią że nie mogą ściągać z Mapowiska i tym samym z redirectów serwerów - już Wam _KaszpiR_ nakreślił w czym problem, to jak Wam zależy to telefonik do "eksperta" od "Internet Providera" z przybliżeniem problemu, podaniem adresu i niech się głowią z rozwiązywaniem, chyba macie prawo do surfowania po całości wolnego internetu bez takich ograniczeń (no chyba że Wasza z nimi umowa stanowi inaczej :wink).
Ja wiem że taki FN to nie "Nations Battle" który np. ostatnio nam się zdarzył z Niemcami, ale może traktować go jako treningowe "zgranie pododdziałów" na możliwą następną taką okoliczność?
W niedługim czasie mam zamiar odezwać się do  Węgrów i może jak to było ponad 2 lata temu umówić nas na jakiś termin friendly-killing :wink... a może nasz polityczny Igraś wykorzysta koneksje i umówi nas z druzjami zza Buga? :D
Tak więc ludkowie zapraszam w przyszłym tygodniu na fn-ty (eventy w grupach na Steamie).

IgraSov

  • Guest
FightNighty w RO.Pl
« Reply #1 on: 08 August 2010, 23:36:30 »
ROzjazdy i wyjazdy... no cóż, miejmy nadzieję, że tak mało slotów MY zapełniamy właśnie przez to, że są wakacje. Ja osobiście wykorzystuję czas wolny i śmigam po okolicznych wioskach i klubikach.
Mam nadzieję, że po wakacjach sytuacja się zmieni i będziemy wojować we wspólnym gronie, równie licznym co na początku gdy wystartowały FajtNajty.
A polityczny może wykorzystać koneksję i umówić druzja-fajta z braciszkami zza Buga.:D

Co do mapowiska to jeżeli wam zależy to jak pisał Bart, możecie zadzwonić do specmajstra lub nawet poprosić mnie lub kogoś komu mapowisko działa i poprosić o ściągnięcie i wgranie na inny serwer - proste.:p