Author Topic: Zawiesza sie po wejsciu na server  (Read 2697 times)

professor00179

  • Guest
Zawiesza sie po wejsciu na server
« on: 27 July 2010, 23:02:20 »
Na poczatku bylo normalnie, wchodzilem do gry, wybieralem server i gralem. Potem pojawily sie problemy tak jak w tytule- po wejsciu na server wszystko dzialalo przez kilka sekund, a za chwile tracilem polaczenie z serverem (nadal bylem 'w grze', ale nie moglem strzelac, a avatary innych graczy w nieskonczonosc wykonywali te sama czynnosc- czyli zazwyczaj biegly przed siebie). Ignorowalem to, poniewaz gdy robilem reconnecta, wszystko dzialalo tak jak powinno. Jednak po pewnym czasie to sie zmienilo, i teraz reconnect nie pomaga. Probowalem updatowac sterowniki do karty graficznej, chipsetu i audio, ale wszystko mam najnowsze, poza tym przeciez wczesniej dzialalo. Pojecia nie mam co to moze byc, ilekroc uda mi sie na chwile wbic na server i zapytac czy ktos ma/mial taki problem to odpowiadaja, ze nie (lub w ogole bo w tym momencie gra juz sie zawiesila ;/).

Ma ktos pomysly, o co chodzi?

Biały Orzeł

  • Guest
Zawiesza sie po wejsciu na server
« Reply #1 on: 27 July 2010, 23:14:50 »
Na moje oko coś odcina Ci połączenie z serwerem.Ja tak mam czasami jak podczas rozgrywki wyskoczę klawiszem do windy przez pomyłkę :love wracam a tam total frozen i zapętlony dzwięk np.mg :D

professor00179

  • Guest
Zawiesza sie po wejsciu na server
« Reply #2 on: 28 July 2010, 01:14:00 »
Niby tak, tyle ze ja nic nie robie, a wczesniej wyjscie do windy nie przeszkadzalo. Po prostu trace kontakt z servem