Author Topic: i_noob  (Read 2539 times)

kazmirzk

  • Guest
i_noob
« on: 20 July 2010, 23:29:20 »
Nick: i_noob
ID: na webadmince, nie spisalem
Powód: Wyzwiska, razem z graczami z =RaG= popisali sie kultura najwyzszych lotow, rzucajac w siebie miesem. Ban za to, ze mimo upomnienia nie zaprzestal "dyskusji"..
Dlugosc kary: 2 tygodnie


 Tu maly apel do graczy rag: Nie interesuje mnie kto zaczal wyzywac kogo, nawet jesli on was obraza nie znaczy to ze mozecie mu w tym samym tonie na serwerze odpowiedziec.

 MIH - "lamo", zareagowalem sam z siebie, natychmiast po tym jak wszedlem na webadminke. Zaden z waszych tak czynnie uczestniczacych w tym zajsciu chlopcow nie raczyl sie odezwac ani do mnie, ani do zadnego innego admina w sprawie tego ze was obrazaja.. wiec swoje pretensje zachowaj do siebie i kolegow. ja nie siedze tam 24 h i nie sledze wszystkich dyskusji od deski do deski.

James- Jesli uwazasz ze zglaszanie tego typu spraw na forum jest bez sensowne i lepiej poprostu odszczekac delikwentowi na serwerze to wiedz ze nastepnym razem tez polecisz, podobnie jak Lookup.

Screena nawet nie robilem, bo "rozmowa" stala na tak zalosnym poziomie, ze wstyd byloby go tu publikowac.. Ale powinno was to zreszta ucieszyc, bo szcerze mowiac wam tez powinienem dac po 2 tygodnie odpoczynku zgodnie z regulaminem

Biały Orzeł

  • Guest
i_noob
« Reply #1 on: 21 July 2010, 00:03:15 »
Quote
kazmirzk :
Ale powinno was to zreszta ucieszyc, bo szcerze mowiac wam tez powinienem dac po 2 tygodnie odpoczynku zgodnie z regulaminem


:O_o Więc czemu tego nie zrobisz? Dura lex, sed lex...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
i_noob
« Reply #2 on: 21 July 2010, 23:03:28 »
:dozingoff
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
i_noob
« Reply #3 on: 21 July 2010, 23:19:22 »
Quote
Biały Orzeł :

:O_o Więc czemu tego nie zrobisz? Dura lex, sed lex...


Szczerze chyba tylko dlatego, ze po tym jak ich upomnialem przestali sie z nim wyzywac..

A to ze po tym skierowali swa agresje w moja strone, jakos po mnie splynelo. Mieli do mnie pretensje, ze rzekomo nie reaguje w momencie gdy sie ich obraza, gdyz to "on zaczal". Z tym, ze w tamtym momencie nie bylo mnie na webadmince. A gdy SAM Z SIEBIE , a nie po ich interwencji jak twierdzi MIH,  tam zajrzalem ujrzalem istny burdel, gdzie obie strony gdy juz wyczerpaly wszystkie inwektywy na swoj temat, zaczeli obrazac swoje matki, ojcow itp itd.

W kazdym razie nastepnym razem juz nie bede upominac.

Biały Orzeł

  • Guest
i_noob
« Reply #4 on: 21 July 2010, 23:29:31 »
Ech... padło już na forum piękne stwierdzenie bodajże IgraSova " To jak łatwo dajesz się sprowokować świadczy o twojej inteligencji ". Do przemyślenia dla Panów =RaG=.

lord_pl

  • Guest
i_noob
« Reply #5 on: 22 July 2010, 08:31:05 »
No nie spodziewałem się tego po swoich kolegach  :dozingoff:dozingoff Wstyd panowie , wstyd .....