Author Topic: Mecz z Niemcami  (Read 34049 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #30 on: 23 July 2010, 22:58:59 »
Kolejne zwycięstwo oręża polskiego!
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Biały Orzeł

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #31 on: 23 July 2010, 23:09:54 »
:love Ostatnia sekunda.Bitwa miodzio.Nie pomogli im nawet "niewidzialni" strzelcy :D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #32 on: 23 July 2010, 23:14:45 »
Nawet jakby wyciągnęli  Mausa to bym im nic nie dał, choćby i był niewidzialny!
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

lord_pl

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #33 on: 23 July 2010, 23:56:11 »
Sapiens nie rozumiem co Cie dziwi , że przyszło tyle ludzi ?? Takie spotkania można policzyć na palcach jednej ręki wiedz nic dziwnego , ze się zebrało spore grono osób chętnych do wspólnej zabawy. Polska mentalność mnie zadziwia " Przyjdzie mało osób ; zle  Przyjdzie dużo : też zle  :dozingoff  "

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #34 on: 24 July 2010, 00:15:26 »
Tu chodzi o to, że najtfajty organizowane są od dawna, wiele osób się pisało, że będzie wpadać. Miesiące mijały a często każdy miał jakąś wymówkę, że nie może grać. Nagle spontanicznie Niemcy coś zorganizowali, i ci, co zawsze byli o tej porze zajęci znaleźli kupę wolnego dla nich czasu.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

IgraSov

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #35 on: 24 July 2010, 00:18:51 »
Mylicie się towarzyszu, to nie Niemcy zorganizowali, było to zorganizowane przez obie strony.
Więc wszyscy poszli po prostu za swoim komisarzem.



http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=912


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #37 on: 24 July 2010, 17:52:39 »
Ja mam zapytanie techniczne po czasie (bo nie brałem w najmniejszym stopniu udziału w organizacji) - czy była mowa o 1 czy 2-ch rundach?
Jako gracz byłem przygotowany na 1-dną bo to 75 minut i taka pora rozgrywki, że jakby miały być 2 to bardzo niefortunnie. Nie wiem czy po prostu ludzie wytrzymaliby drugą rozgrywkę o tej porze. Gdyby to było 18-19 to jak najbardziej dla mnie oczywiste że bijemy się dalej, no ale w późniejszej godzinie to "domyślnie" powinna być jedna. Pytam bo nie tylko oni czytają (i przekręcają) niektóre nasze posty i cytaty ale ja też się wybrałem na ichniejsze forum i oczywiście nas je... że uciekliśmy POMIMO ustaleń. Myślałem że zaproponowali po rozgrywce rewanż ale że nie wypaliło (chociażby ze względu na późną porę). Nie lubię być określany jako tchórz! Sądzę że na pewno jak nie wszyscy to i tak znaczna grupa zostałaby gdyby takie było ustalenie....No ale akurat to to mogło być nieporozumienie, natomiast dygresje na temat Polaków na niemieckim forum w stylu "czy ktoś widział moje auto :D" skutecznie studzą moją ochotę powtórnego spotkania tego adwersarza. Aż żal że Amerykanie po wojnie zaopiekowali się częścią tego kraju bo może tak by się wypowiadali np. Francuzi o Niemcach...:con

Biały Orzeł

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #38 on: 24 July 2010, 18:03:23 »
Ustalenia?Jakby było wiadomo, że ma być druga runda to byśmy zostali do cholery.Tchórze?Dostali po dupie i płaczą.A właśnie za takie teksty o samochodach powinniśmy jak najszybciej się dogadać i zlać ich jeszcze raz.Tylko tym razem niech wezmą dodatkowych 10 a nie trzech to może mieć będą jakieś szanse.Nie mówiąc już o tym, że za cholerę nie znaliśmy mapy.Nawet punkty przejęć były durnie umieszczone gdzieś na piętrach.Na typowo camperskiej mapie idealnej do obrony sobie nie poradzili.Niech staną do walki na jakiejś standardowej mapie to dostaną taki wpier...., że z podziwu nie wyjdą nigdy.

EDIT - Nie no normalnie się zagotowałem.Nawet przegrać nie potrafią z honorem miękkie %$#$% !IgraSov umawiaj rewanż choćby jutro.Niech zobaczą co znaczy $%^^$$#@ POLAKÓW!:((:((:((:((:((:((:((:((

EDIT II - sorki za bluzgi.Poprawione już :D

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #39 on: 24 July 2010, 18:41:17 »
Wzburzyło mnie to oszczerstwo durnych szkopów:((.
Cwaniaczki przegrali i nie mają już czego się chwycić,ich działanie przypomina mi działanie pewnego posła z Lublina.
Skoro tak wczoraj chcielii rewanżu,to niech się umówią z komisarzem IgraSov-em i zagramy ale tym razem na wyznaczonej przez nas mapie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #40 on: 24 July 2010, 19:20:06 »
E no Panowie nie ma się co tak niezdrowo podniecać. Ja po prostu zadałem tutaj pytanie w sprawie ustaleń jakie nas obowiązywały. To że jest tam kilku frustratów którzy z racji braku innych argumentów zaczynają używać sobie znanych stereotypów nie powinno nas "zobowiązywać" do odwzajemniania. Należy pokazać swoją wyższość i nie reagować (przynajmniej z takim jak w tych postach wzrostem ciśnienia). Poza tym takie wywody tam to swoiste smaczki, większość jest zła ale na swoją grę, okoliczności i takie tam, więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora bo nie będziemy lepsi od tych którzy nas wku... :D
Podzieliłem się tutaj po prostu stanem swojego ducha i tyle, nie ma sensu tego zaogniać (przynajmniej ja tak sądzę) bo to jest GRA i to o przysłowiową pietruszkę, a to że niektórzy mają problemy ze sobą spowodowane genami bądź błędami wychowawczymi należy ze smutkiem przyjąć do wiadomości :wink

kazmirzk

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #41 on: 24 July 2010, 19:56:43 »
Kriegstadt to moim zdaniem najlepsza mapa w RO. Tu walczy sie o kazda ulice, na zadnej innej mapie nie ma tak intensywnej bitwy w miescie. Ale przyznam, ze jest to mapa w ktorej o wiele latwiej sie obronic niz ja zdobyc. O ile pierwsze punkty mozna wziac doslownie z marszu, o tyle wziecie ostatniego mostu to koszmar. Niemcy maja bardzo blisko spawn, dodatkowo sa chronieni walem, dlatego czolgi nie robia im za duzych szkod.

Gratulacje Panowie ale nie spinajcie sie az tak.

IgraSov

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #42 on: 24 July 2010, 21:33:32 »
Była mowa o 2 rundach ale nie jedna po drugiej tylko najpierw mieliśmy zagrać jedną a jeżeli byśmy chcieli od razu to i drugą, jeżeli nie to w innym terminie.
Na rewanż chłopaczki mobilizują grubszą ekipę więc my również zbierzemy swoją "śmietankę" i lecimy skopać dupska na tej samej mapie tyle, że ze zmianą stron.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Mecz z Niemcami
« Reply #43 on: 24 July 2010, 23:39:24 »
Dopóki nie wygrają będą się nadal pluć.
A polskich Rumunów zostawiliście samych! Tylko kilku wiernych przyszło wraz z jednym Rosjaninem.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Biały Orzeł

  • Guest
Mecz z Niemcami
« Reply #44 on: 25 July 2010, 10:26:04 »
Quote
kazmirzk :
Gratulacje Panowie ale nie spinajcie sie az tak.


Nie ma napinki, że wygraliśmy bo udało się po prostu na farcie i nikt nie ma zamiaru się wywyższać jacy to cudowni my są. Gra jest oczywiście o pietruszkę jak zauważył BartBear ale chodzi o coś innego. Jeśli ktoś rzuca "tchórzami" i starymi "dobrymi" dowcipami o polakach to jest to syf. Po jaką cholerę chcieli walki? Żeby podreperować ego? Nie udało się i jest płacz? Jeśli to głosy tylko niektórych to dlaczego nie są zgłuszone przez resztę? Bo im to pasuje, że mogą "pojeździć na polaczkach". Patrząc zresztą na spotkania z Niemcami to bez kitu ma się ochotę zerwać wszelkie kontakty (vide TANK CUP gdzie herbatniki rezali im dupska aż miło i  uciekli [Niemcy oczywiście] do oszustwa byle tylko wygrać).