Author Topic: Steam i DArkest Hour  (Read 4600 times)

D3PB'haxxxed

  • Guest
Steam i DArkest Hour
« on: 12 July 2010, 14:33:58 »
mam problem kiedyś na steamie można było ściagać Mare nostrum i Darkest Hour chciałbym pograć sobie w DH ale nie moge znaleźć aplikacji do zainstalowania DH prosze o pomoc gdzie szukac DH na steamie??????????? Z góry dzieki

IgraSov

  • Guest
Steam i DArkest Hour
« Reply #1 on: 12 July 2010, 15:16:22 »
DH i MN powinny być przypisane do twojego konta Steam, lista gier znajduje się w zakładce Biblioteka.

Tu masz bezpośrednie linki do modyfikacji w sklepie Steam:
- Darkest Hour;
- Mare Nostrum;

D3PB'haxxxed

  • Guest
Steam i DArkest Hour
« Reply #2 on: 13 July 2010, 21:45:00 »
Dzieki :D

Symbiont

  • Guest
Odp: Steam i DArkest Hour
« Reply #3 on: 04 October 2011, 23:28:49 »
Po pierwsze chciałbym się przywitać albowiem to mój pierwszy post na tym forum :). Kupiłem grę RO: OF 41-45 w wydaniu "Komputer Świat" Gry extra. Grę zainstalowałem z płyty ,ale ponieważ miałem już wcześniej konto na Steam a instalator płyty DVD zaczął mi go instalować no nowo więc pojawiły się problemy z kompatybilnością po instalacji (zainstalowałem także - podczas tej instalacji dwa mody DHE  + dedykowane serwery i MN +dedykowane serwery) Musiałem grę przeinstalować i postanowiłem ściągnąć ją w całości z serwisu Steam to samo zrobiłem z dwoma  w.w modami. I tu pojawił się problem ponieważ nie widzę w zakładce narzędzia możliwości zainstalowania dedykowanych serwerów do DHE z MN jest wszystko ok. Jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów miał do czynienia z tym problemem  proszę o pomoc.
Nie chciałbym pisać w osobnym wątku więc pozwolę sobie  zadać jeszcze jedno pytanie w tym poście.
W zakładce narzędzia Steam jest do zainstalowania coś o nazwie "Red Orchestra Ostefront  41-45". Czy jest to jakieś rozszerzenie do podstawki (dodatkowe mapy, wyposażenie itp.)?  Ponadto mam pytanie odnośnie dodatkowej zawartości zakupionej przeze mnie gry - dodatkowe mapy w folderze bonus na DVD - czy ściągają się one z aktualizacją na Steam czy należałoby je doinstalować z DVD?
Z góry dziękuje za pomoc. :)