Author Topic: Czy warto pobrac MN?  (Read 6087 times)

Filippo

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« on: 02 July 2010, 20:16:17 »
Witajcie towarzysze! :P

Ostatnio sporo zagrywam sie w DH i nadal oczywiscie mam zamiar, ale to moj pierwszy mod, wiec chcialbym tez przetestowac inne. Warto sciagac MN, gra ktos jeszcze, czy raczej na serwerach pustki? Powiedzcie jeszcze jak ma się sprawa z CC (czy ten mod w ogole jeszcze istnieje) i skad go mozna pobrac, bo na stimie nie widzę.

Pozdrawiam!

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Czy warto pobrac MN?
« Reply #1 on: 02 July 2010, 21:50:15 »
Moi skromnym zdaniem nie warto pobierać Mn gdy ma się Dh.
Dh jest bardziej dopracowane,jest więcej broni.Mogło by być sprzedawane jako pełnowartościowy produkt,natomiast MN to według mnie tylko mod i nic ponadto.
W MN rzeczywiście serwery najczęściej są puste,ale raz w tygodniu jest FIGHTNIGHT na serwerze ro.pl (admin jeżeli tu zaglądnie niech dopisze w jaki dzień tygodnia dokładnie bo sam nie wiem).
CC jeszcze żyje. Dzisiaj był fightnight. Warto pobrać bo zajmuje tylko 200mb.

tu masz link do pobrania cc: http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=485


Pozdrawiam Pobor

Apos

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #2 on: 02 July 2010, 22:00:22 »
Kwestia gustu kolego. Najlepiej przetestować samemu :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Czy warto pobrac MN?
« Reply #3 on: 02 July 2010, 23:28:55 »
W sumie Apos ma rację.:yes

Radzisław

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #4 on: 03 July 2010, 00:19:20 »
Warto, jeśli lubisz Afrykański front to warto.Powalczysz czołgami  innymi niż w DH(itd.).Ponadto jest też mapa z II korpusem Polskim.

Biały Orzeł

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #5 on: 03 July 2010, 09:16:20 »
IMHO warto.Fajnie powalczyć na pustyni.No i powracają wspomnienie z CoD2 multi :) Serwery niestety puste ale przecież im więcej ludzi będzie grało to się to zmieni.No i  Lee enfield w łapie :love

Filippo

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #6 on: 04 July 2010, 15:09:00 »
A więc pobrałem :)

Klimat super, gra chodzi duzo plynniej od DH na moim zlomie. Jest tylko jeden problem - nie ma z kim pograc, szkoda, bo z checia bym pobiegal po pustyni :)

IgraSov

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #7 on: 04 July 2010, 17:40:53 »
Pozostaje odwiedzanie cotygodniowych fajtnajtów.

http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=840

FanBoy

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #8 on: 17 November 2010, 10:36:17 »
Ja mam pytanie podobne, ale inne [ jak to ja :D ].
Pobrałem DH i sie nieco zawiodłem. Nie tyle na grze, bo nadal gram :D ale na animacji.Kiedy przy uderzeniu kolbom z Springfielda masz nadgarstek wygięty pod kątem 150 stopni itp. przykładem jest rzut z granatem, rękę masz za plecami, a właściwie wzdłóż ciała, ale u siebie widzisz rzut z za pleców.
Taki rzeczy mnie odpychają.
I wzwiązku z tym pytam czy są tam jakieś serwery "przeludnione" czy świeci pustakmi jak dwa dni po stypie? Czy nie jest to jakiś kolejny - jak to powiedziałKiller - "Kaszan" animacyjno-graficzny? Jeśli ktoś to ma, to proszę o odpowiedź :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Czy warto pobrac MN?
« Reply #9 on: 17 November 2010, 15:38:38 »
Polecam sprawdzić osobiście jak to zrobiłeś z DH. Instalka dostępna w Steamie. Co prawda z żywymi graczami okazje zagrać będziesz miał  tylko w soboty, ale żeby sprawdzić to o co pytasz wystarczy trening.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

FanBoy

  • Guest
Czy warto pobrac MN?
« Reply #10 on: 17 November 2010, 17:25:01 »
Heh, dziękuje :)
To dość rozsądna rada, zainstaluje sobie to.
Jak będzie fajne to się kogoś zprosi i z pewnością będę miałz tego zabawe na kilka godzin :)