Author Topic: Adianos 60572369  (Read 4287 times)

kazmirzk

  • Guest
Adianos 60572369
« on: 21 June 2010, 15:40:02 »
Nick : Adianos
ID:     60572369
Powód: wyzwiska, morze przekleństw itp itd
Długość kary: 2 tyg

Tymex

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #1 on: 26 June 2010, 17:23:09 »
Jeśli mogę...gram z nim bo to mój kolega, i wiem że to masakryczne zachowanie, ale chciałem powiedzieć, iż powodem jego zachowań są debilni gracze typu np. Koniger czy jakoś tak i Dodo. Koleś ciągle kampił na respie. To jest bardzo wkurzające. Albo dzieci które wsiadają do czolgu jako kierowcy i nie słuchają się dowódcy...to jest żałosne.Zapewniam że mówił to w złości nie zważając na przykrość jaką może sprawić innym. Nie jestem jego Adwokatem.Chodzi mi o to by na następny raz przeanalizować całą sytuację zanim wlepicie komuś bana.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Adianos 60572369
« Reply #2 on: 26 June 2010, 18:52:22 »
Ban jest za przewinienie - Admin "dawkuje" rodzaj i czas trwania kary. Pod tym względem jest niezależny i zawsze może zmienić swoje zdanie które tutaj respektujemy. Zawsze może ostrzec, lub kicknąc dla opamiętania, ale z drugiej strony zamiast pomstować w sposób łamiący Regulamin serwera gracz POWINIEN najpierw do owego Admina się zwrócić w celu rozwiązania problemu, a nie brać "sprawy w swoje ręce" (w tym wypadku czat/VOIP). Jak widzisz kara jest czasowa i można ten czas przeznaczyć na przemyślenia tego co napisałem.

Tymex

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #3 on: 26 June 2010, 19:28:38 »
No dobra, a czemu Ci gracze nie dostali Bana? Czy w regulaminie nie ma przypadkiem kruczka o prowokacji? Czemu sprowokowani gracze dostają bana a ich winowajcy (prowokanci)  uchodzą bez bana albo nawet kicka? Moim zdaniem to niesprawiedliwe, że ktoś nas podjudza,  no dobra zareagujemy nie tak jak trzeba i wtedy ktoś postrzega nas za takich co przeklinają i innym grać nie dają. Mówiłeś coś o wyzywaniu młodych graczy...A czemu te małolaty mogą nas prowokować bez chociażby uwagi czy kicka?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Adianos 60572369
« Reply #4 on: 26 June 2010, 19:35:16 »
W konsoli nie widać czy ktoś jedzie czołgiem i "nie słucha" dowódcy, ktoś leży i strzela na respawn. Admin nie zawsze jest podczas gry obecny jako gracz czy obserwator, dlatego takie rzeczy powinny być zgłaszane, jeżeli jest na webadminie sprawdzi, albo nawet wyda ostrzeżenie "w ciemno" - na 80% poskutkuje, jeżeli nie to wtedy może coś z tym zrobić.
Jeżeli akurat Admina nigdzie nie ma TO PO TO JEST DZIAŁ FORUM TUTAJ i jego poddziały przeznaczone dla każdego naszego serwera, aby zrobić skriny z przewinieniami i z numerem GlobalId/nickiem winowajcy.
Serwery mocno związane są z tą stronką, o czym zresztą wyświetla się informacja podczas gry.

Biały Orzeł

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #5 on: 26 June 2010, 23:51:32 »
Quote
Tymex :
Jeśli mogę...gram z nim bo to mój kolega


To mu wytłumacz, że "Jeśli ktoś jest kur.... to nie znaczy, że masz od razu stanąć obok pod latarnią".Howgh!

Tymex

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #6 on: 27 June 2010, 15:33:40 »
Co to za insynuacje?

kazmirzk

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #7 on: 27 June 2010, 16:09:34 »
@Tymex: Tak jak bart napisał. W webadmince której uzywam nie ma informacji o tym, że ktoś spawnkilluje, bije swoich kolba , jedzie czołgiem nie tam gdzie trzeba itp. Co do tych dwóch pierwszych przewinien wystarczy, że zgłosiłby sie do któregoś z adminów ( m.in. po to chyba została stworzona polska grupa fanów RO, ktorej adminnami są jednoczesnie prawie wszyscy administratorzy serwerów ro.pl, za wyjątkiem mnie, cichego, kurki, kaszpira i trawy.).  Tak więc bez problemu mógł napisał co barta, sharika czy igrasova a którys z nich rozpatrzyłby problem.

Wyzwiska nie są metodą na załatwianie tego typu konflików.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Adianos 60572369
« Reply #8 on: 27 June 2010, 16:26:02 »
Quote
kazmirzk :
[...] Co do tych dwóch pierwszych przewinien wystarczy, że zgłosiłby sie do któregoś z adminów ( m.in. po to chyba została stworzona polska grupa fanów RO, ktorej adminnami są jednoczesnie prawie wszyscy administratorzy serwerów ro.pl, za wyjątkiem mnie,[...]


Ciekawy sposób zgłoszenia się po adminkę lol
A będziesz się udzielał? :p
Mówisz - masz :D

kazmirzk

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #9 on: 27 June 2010, 17:07:25 »
Quote
BartBear_[PL] :

Ciekawy sposób zgłoszenia się po adminkę lol
A będziesz się udzielał? :p
Mówisz - masz :D


Ale ja nie chce :D Ja juz mówiłem bodajze igrasov'owi czy tam sharikowi, ze maja mi nie dawac, bo i tak juz na steam mnie zbyt czesto zalewaja prosbami o bany ;) Tak wiec prosze zabierz mi te gwiazdke spowrotem :D

Tymex

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #10 on: 28 June 2010, 14:44:34 »
no dobra, ale czy tak trudno zrobić sobie rekonesans i luknąć czasem na serwer co się dzieje?

Biały Orzeł

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #11 on: 28 June 2010, 15:04:39 »
Quote
Tymex :
Co to za insynuacje?


Jeśli tyczyło się mojej wypowiedzi : Wyłożę łopatologicznie - JEŚLI KTOŚ BLUZGA/TK/WALI GRANATAMI NA RESPIE/ŚPIEWA/SRA SIĘ/DENERWUJE INNYCH/NIE CHCE WYSIĄŚĆ Z CZOŁGU/JEST MELEPETĄ/ITD... TO NIE ZNACZY TO OD RAZU ŻEBY ZACHOWYWAĆ SIĘ TAK JAK ON. Wystarczająco zrozumiale?

IgraSov

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #12 on: 28 June 2010, 18:22:40 »
To jak łatwo człowiek daje się sprowokować świadczy o jego inteligencji. Koniec.

kazmirzk

  • Guest
Adianos 60572369
« Reply #13 on: 28 June 2010, 20:01:25 »
Quote
Tymex :
no dobra, ale czy tak trudno zrobić sobie rekonesans i luknąć czasem na serwer co się dzieje?


Dla kogos kto pracuyje na dwie zmiany, w weekendy studiuje, a dodatkowo zawalony jest sesja egzaminacyjna- TAK, strasznie trudno, jesli wrecz niemozliwe jest zagladanie na serwer. Poza tym zaden z administratorow nie dostaje wynagrodzenia (czas to zmienic Bart :yes i tym razem jest to ciekawy sposób zgłoszenia sie po swoje :p ) za swoja "prace". Jest to dzialanosc czysto charytatywna, tak wiec ci admini, ktorzy juz w RO praktycznie nie graja i tak zagladaja na webadminke tylko w waszym interesie by "wyeliminowac element spolecznie zbyteczny".

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Adianos 60572369
« Reply #14 on: 28 June 2010, 20:25:25 »
Quote
kazmirzk :

[...] Poza tym zaden z administratorow nie dostaje wynagrodzenia (czas to zmienic Bart :yes i tym razem jest to ciekawy sposób zgłoszenia sie po swoje :p ) za swoja "prace"[...]

Jeżeli mnie wybierzecie to w ramach równości społecznej pomożemy najbiedniejszym, wypompujemy wodę gdzie jeszcze jest, uzdrowimy przy okazji służbę zdrowia i nasze serwery, Administratorzy (godnie wynagradzani za swoją ciężką pracę) w sile plutonu będą non-stop 24/7 obserwowali z poziomu gracza, lotu ptaka, webadminki a nawet VAC'a ze Steama dbać o dobre samopoczucie naszych kochanych graczy. Eeee udzieliło mi się od kradzieja naszego naturalnego satelity ;p
Kaziu ja nie jestem adresatem tego postulatu, ja tu też tylko sprzątam, tyle że mam większego mopa :D:D