Żołnierze > Wyjazd na poligon

FightNight [Red.Orchestra.PL] - Darkest Hour

(1/2) > >>

IgraSov:
Dyskusja na temat naszego FajtNajta w Darkest Hour.

[spoiler]

Zgodnie z obietnicą, po wydaniu paczki DH 4.0 rozpoczynamy nocne granie w Darkest Hour.
FightNight'y w mod DH odbywać się będą w każdą niedzielę o godzinie 20:00 naszego czasu.

Rozgrywane będą one na naszym serwerze RedOrchestra.PL DH:TDM & Fun Maps + Standards & Customs.
IP serwera gry: 87.98.237.193:7857.

Do dyspozycji oczywiście polski kanał TS3.
IP serwera TeamSpeak 3: 188.116.32.26:1337.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYNAJMNIEJ NA FAJTNAJTACH W DH
BĘDĄ POKAZYWALI SIĘ JACYŚ CHĘTNI GRACZE
I BĘDZIE TROCHĘ WIĘKSZE TOWARZYSTWO NA TS'ie.[/spoiler]

Rozumny(PL):
Czy będzie również alternatywna wersja "Wyścigu do Berlina" ?

BartBear_[PL]:
Ja rozumiem że piłka nożna, ba nawet Wybory... ale frekwencja dzisiaj była lekko to nazywając żenująca...
Mam nadzieję że to tylko takie nieszczęśliwe nałożenie się "atrakcyjniejszych" imprez spowodował to co widać było na serwerze i że za 3 tygodnie będzie już full...no ale z drugiej strony będą wakacje wtedy. Bardzo zły moment jak widać na rozkręcanie FN (no ale to wina developerów że dopiero teraz 4.0 wyszło). No to jeszcze iskierka nadziei się tli...

IgraSov:
Ja jak wcześniej pisałem nie mogłem wpaść ponieważ graliśmy mecz roladerowy z BIA Partizan.:dontgetit

Mecz wygrany 6:2.

Haratacz:
Ależ panowie, nie oszukujmy się, dla wielu(w tym mnie) czasem do gnicia przed monitorem jest zima, późna jesień itp. Ciepło+koleżanki i koledzy=zajebiście spędzony czas. Nawet jak gryzą komary.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version