Author Topic: [PL] Raginis Serwery Publiczne  (Read 44419 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #15 on: 26 July 2010, 22:59:16 »
No fakt lay był cicho i się jakoś szczególnie nie wyróżniał na moje jedno oko (bo drugie na celowniku MG cały czas) :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #16 on: 26 July 2010, 23:34:37 »
Zlikwiduj wszystkie bany Szczecina bo 90%  są przesadzone. Ja w sumie uzbierałem 3 bany ( wszystkie od szczecina ) :
1. dostałem po 10 min gry , potem mnie odbanowałeś.
2. po  1 ugranej mapie dostałem kolejnego bana i do teraz go mam.
3. dostałem bana na koncie brata,
Oczywiście wszystkie 3 za czity. Takie rzeczy to już przegięcie. Jeśli serwer ma się promować to nie wykopujcie każdego "podejrzanego"....
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #17 on: 27 July 2010, 00:44:45 »
Quote
`lay-Z :
za co ?



a to musi być jakiś powod dla ktorego szczecin bana wlepia ?

O zdjecie bana nie apeluje, bo i tak nie mam zamiaru tam goscic. Poza tym nie znosze Danzigu, jak dla mnie jest to jedna z gorszych map. Nie moznaby tak otworzyc serwera basovka 24/7 lub Kreigstad 24/7 :D ?

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #18 on: 27 July 2010, 10:00:21 »
Ja pier**** no wstyd mi i tyle panowie. Coval wiem , że szczecin chciał Ci bana wlepić lecz mówiłem mu , że ma tego nie robić ;/ Dopóki byłem na serwerze to grałeś i nic nie mówił na twój temat. Pewnie wlepił Ci bana zaraz po tym jak wyszedłem. No nie mogę też ściągać banów za jego plecami. Na pewno zostanie zdjęty ban z konta Barta. Profik z tego co mi wiadomo szczecin o dziwo Cie szanuje jako gracza i twój skill ,  może grałeś pod fejkiem ?? Jeśli tak to sprawa raczej szybko się rozwiąże i zdejmiemy Ci bana . Kazmirzk  Raginisy wystawią  drugi serwer o którym już pisałem i będzie tam basovka i Kreigstad. Innych map nie będzie zbyt wiele bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba 6 , wiedz może tez  znajdziesz coś dla siebie z pośród reszty.

Dobra to na razie mamy do odbanowania :
-Pasterza
-Covala
-Odiego
-Odi / Bart

Wieczorem napisz co udało się zrobić .

Odi i Bart z tego co widzę nie mają bana. Prawdopodobnie to była tylko sesja wiedz zapraszam panów wieczorem do gry .

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #19 on: 27 July 2010, 14:58:02 »
Quote
lord_pl :
Raginisy wystawią  drugi serwer o którym już pisałem i będzie tam basovka

coś dla mnie:p

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #20 on: 27 July 2010, 15:38:27 »
etc. Coval bana masz już zdjętego  . Zapraszam ponownie . Część banów została anulowana zbanowani polscy gracze to :
Pasterz , Kadi , Kazmirzk, Hiacenty, Sojuz , Wodzu ,

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #21 on: 27 July 2010, 16:22:13 »
To ja dostałem bana? Wydawało mi się że wyszedłem z gry "po dobroci" ale może za mną leciał rozpędzony chodak z admińskiej nogi tyle że zdążyłem zamknąć za sobą drzwi :p

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #22 on: 27 July 2010, 17:29:17 »
Bart , przepraszam moja wina , złe odczytałem post odiego :) Dostał Bana na koncie brata a ja odczytałem na koncie barta :)  Ale odi ani ty ani twój brat nie dostaliście bana !! To sesja była tylko . Bana dostał coval ale już jest zdjęty

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #23 on: 27 July 2010, 21:38:04 »
ok dzięki 8)

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #24 on: 28 July 2010, 01:08:26 »
Quote
Część banów została anulowana

:blush

kazmirzk

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #25 on: 28 July 2010, 01:18:21 »
Quote
lord_pl :
 Raginisy wystawią  drugi serwer o którym już pisałem i będzie tam basovka i Kreigstad. Innych map nie będzie zbyt wiele bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba 6 , wiedz może tez  znajdziesz coś dla siebie z pośród reszty.




chodzilo mi raczej o jakis normalny serwer, gdzie wchodzac nie bede musial co drugi strzal intencjonalnie pudlowac by nie posadzono mnie o "czity". Moja wypowiedz byla skierowana w strone Stilusa, gdyz stawianie przez niego kolejnego serwera z danzigiem mija sie z celem.

Lord, zdjemij Hiackowi bana bo chlopak powoli wpedza sie w chorobe sieroca. Juz sie zamknal w sobie i slowa wykrztusic nie moze ;)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #26 on: 28 July 2010, 06:34:14 »
Quote
Poza tym nie znosze Danzigu, jak dla mnie jest to jedna z gorszych map
:no
Quote
zbanowani polscy gracze to Hiacenty, Sojuz , Wodzu
:yes
Quote
Nie moznaby tak otworzyc serwera basovka 24/7 lub Kreigstad 24/7  ?
:no
Lepiej otworzyć polski serwer z odessa, danzigiem, zitho i basovka - tylko i wylacznie.
w RO gram jako raq

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #27 on: 28 July 2010, 10:52:51 »
Odi cierpisz na bezsenność ?? xD  Co do Hiacentego to niech PW przeczyta :)

Wawer

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #28 on: 28 July 2010, 17:06:27 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :

Quote
Nie moznaby tak otworzyc serwera basovka 24/7 lub Kreigstad 24/7  ?
:no
Lepiej otworzyć polski serwer z odessa, danzigiem, zitho i basovka - tylko i wylacznie.


Profik, jak chcecie mogę Wam taki serwer udostępnić tylko jacyś admini się muszą znaleźć -  serwer enclave stoi i się kurzy.  Niech się Sojuz albo Hiac odezwą do mnie to pomyślimy. Może nawet czasem pyknę z Wami bo już mi się wszystko ponudziło.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne
« Reply #29 on: 01 August 2010, 00:37:46 »
Quote
lord_pl :
Odi cierpisz na bezsenność ?? xD  Co do Hiacentego to niech PW przeczyta :)
Akurat szedłem spać ;D
No fajnie by było. Ewentualnie wrzucić do tego zestawu map battle in house na przynęte, by wabiła ludzi :)
w RO gram jako raq