Żołnierze > Odznaczenia i kary

nick: ~ ID : 59725025

<< < (2/4) > >>

BartBear_[PL]:
@POLAK0
Widzę że rośnie nam nowy "Szeryf" tej RO-Społeczności...nie jesteś aby w jakimś stopniu spokrewniony z Desperatem? :D:p

@Haratacz
Proszę o trzymanie się tematu danego wątku, to (szczególnie tego rodzaju wątki) nie miejsce na takie offtopy (zawsze możesz sobie sam założyć własny) :)

@all others
Banik założony na wszelki wypadek na wszystkich naszych serwerach.

5 ® î Ð A ¥:

--- Quote ---BartBear_[PL] :
@POLAK0
Widzę że rośnie nam nowy "Szeryf" tej RO-Społeczności...nie jesteś aby w jakimś stopniu spokrewniony z Desperatem? :D:p

--- End quote ---


Jaki tam szeryf Bart, tylko zwykły user:), który nie toleruje chamstwa. Człowiek wkórza się widząc TKów i rasistowskie zachowania zagranicznych a nawet naszych graczy. Kiedyś wdawałem się w takie rozmowy, np broniąc inne osoby lub całą społeczność. Dzisiaj siedzę cicho i nagrywam materiał. Nie jestem w żadnym stopniu spokrewniony z Desperatem:wink Nawet chyba nie miałem przyjemności z nim zagrać

Tradytor:
Proponowałbym się też przyjrzeć się graczowi o nicku Puma Niemiec gra na Fun mapsie  a ostatnio nawyzywał mnie po niemiecku od polskich świń itp. i nie zdażyło się to pierwszy raz .

Haratacz:
Panowie co myślicie w ogóle o nick'ach typu ~~~~~~~~~~~~~~~~,******* czy podobnych, jak dla mnie powinni tego zakazać(raczej się nie da) bo tak szczerze nic mnie bardziej nie wnerwia niż jakieś gwiazdki, szlaczki itp. Wiem, że każdy może sobie zmienić nick w dowolnej chwili ale mimo wszystko.

Pobor:
Ja myślę,że gracze o takich nickach powinni być od razu kickowani(nie wiem czy to możliwe,tu pytanie do adminów).
Myślę że do listy ty złych nicków powinniśmy dodać jeszcze Roplayera,ostatnio grałem na Wild Bunchu i spotkałem tam zdaje się 3 graczy o takim nicku.
Gdy jeden zaczął wyzywać to zrobiliśmy głosowanie i wyrzuciliśmy nie tego gracza co trzeba...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version