Author Topic: nick: ~ ID : 59725025  (Read 9875 times)

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #1 on: 01 June 2010, 22:44:52 »
Hmmm ban zaporowy?
Proszę (jakiegoś) Admina Serwerów w wolnej chwili o sprawdzenie tego demka, jeżeli to taki kawał sk....a to się go dopisze do permów (jak niejakiego Mixe który i u Rosjan jest na cenzurze).

IgraSov

  • Guest
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #2 on: 01 June 2010, 23:07:32 »
Obejrzałem demka i można by zakwalifikować delikwenta do perm-listy.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #3 on: 02 June 2010, 06:54:13 »
Wczoraj dostałem session-bana za strzelanie na respie:dozingoff....mapa Debrecen, do końca rundy została jedna minuta a w takim czasie nie dojadę tam nigdzie, bo wszędzie daleko, więc dla urozmaicenia czasu strzelałem w powietrze i robiłem screeny pociskom rozbijającym się o niebo. Za to mnie wywalili. Ale to jacyś ruscy więc się nie przejmuje, ale dziwi mnie takie postępowanie.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #4 on: 02 June 2010, 10:56:18 »
Quote
IgraSov :
Obejrzałem demka i można by zakwalifikować delikwenta do perm-listy.

Tak jest, trzeba likwidować zarazę. Posiadam jeszcze wystąpienia innych graczy, w większości  są to wyzwiska i obraza innych.
Niektórzy nawrócili się, wystarczyło postraszyć ich o banie. Lecz są tacy, którzy dalej robią syf...
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #5 on: 02 June 2010, 18:37:16 »
@POLAK0
Widzę że rośnie nam nowy "Szeryf" tej RO-Społeczności...nie jesteś aby w jakimś stopniu spokrewniony z Desperatem? :D:p

@Haratacz
Proszę o trzymanie się tematu danego wątku, to (szczególnie tego rodzaju wątki) nie miejsce na takie offtopy (zawsze możesz sobie sam założyć własny) :)

@all others
Banik założony na wszelki wypadek na wszystkich naszych serwerach.

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #6 on: 02 June 2010, 20:57:04 »
Quote
BartBear_[PL] :
@POLAK0
Widzę że rośnie nam nowy "Szeryf" tej RO-Społeczności...nie jesteś aby w jakimś stopniu spokrewniony z Desperatem? :D:p


Jaki tam szeryf Bart, tylko zwykły user:), który nie toleruje chamstwa. Człowiek wkórza się widząc TKów i rasistowskie zachowania zagranicznych a nawet naszych graczy. Kiedyś wdawałem się w takie rozmowy, np broniąc inne osoby lub całą społeczność. Dzisiaj siedzę cicho i nagrywam materiał. Nie jestem w żadnym stopniu spokrewniony z Desperatem:wink Nawet chyba nie miałem przyjemności z nim zagrać
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Tradytor

  • Guest
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #7 on: 06 June 2010, 19:04:38 »
Proponowałbym się też przyjrzeć się graczowi o nicku Puma Niemiec gra na Fun mapsie  a ostatnio nawyzywał mnie po niemiecku od polskich świń itp. i nie zdażyło się to pierwszy raz .

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #8 on: 06 June 2010, 20:14:49 »
Panowie co myślicie w ogóle o nick'ach typu ~~~~~~~~~~~~~~~~,******* czy podobnych, jak dla mnie powinni tego zakazać(raczej się nie da) bo tak szczerze nic mnie bardziej nie wnerwia niż jakieś gwiazdki, szlaczki itp. Wiem, że każdy może sobie zmienić nick w dowolnej chwili ale mimo wszystko.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #9 on: 06 June 2010, 20:29:11 »
Ja myślę,że gracze o takich nickach powinni być od razu kickowani(nie wiem czy to możliwe,tu pytanie do adminów).
Myślę że do listy ty złych nicków powinniśmy dodać jeszcze Roplayera,ostatnio grałem na Wild Bunchu i spotkałem tam zdaje się 3 graczy o takim nicku.
Gdy jeden zaczął wyzywać to zrobiliśmy głosowanie i wyrzuciliśmy nie tego gracza co trzeba...

IgraSov

  • Guest
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #10 on: 06 June 2010, 20:35:51 »
To co proponujecie? Bany dla wszystkich graczy o takich nickach?:O_o
Jeżeli dwie osoby mają taki sam nick to wyświetla się (2), więc nie wiem jak mogliście wszyscy nie zauważyć?
Weźcie pod uwagę również to, że taki znaczek "~" to też może być literka z cyrylicy.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #11 on: 06 June 2010, 22:18:29 »
no zbanować wszystkich się raczej nie da...
"~~~~~~~~~~~~~~~~~" -to znaczy Władimir czy Sasza, a może Dmitrij:O_o skoro tak trudno wymyślić nick, to może trzeba zasięgnąć rady jakiegoś lekarza?
a co do tej dwójki to nie jestem pewien czy się zawsze wyświetla... nieraz widziałem dwóch "ROplayerów" i żadnej dwójki tam nie było(no chyba, że się mylę, ale raczej nie)
a nick taki jak "STALIN" jest dozwolony? Widziałem Polaka z takim nickiem dzisiaj na serwie.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #12 on: 06 June 2010, 23:39:28 »
Haratacz te nicki ~~~~~~~~ to w wiekszosci Rosjanie, pisza cyrylica i oni widza swoj nick napisany normalnie "po rusku". A to ze ty nie widzisz ich nie interesuje. Nie widze powodu kickowania z tak blachego powodu. Poza tym >>> TUTAJ <<< jest patch dzieki ktoremu bedziesz widzial rosyjskie litery.. Owe znaczki typu ~~~~~~ przestana istniec. Patch ten jednak usuwa litery polskie, wiec cos za cos.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #13 on: 07 June 2010, 07:41:20 »
Dziękuję za wyjaśnienie.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
nick: ~ ID : 59725025
« Reply #14 on: 07 June 2010, 20:56:21 »
Quote
kazmirzk :
te nicki ~~~~~~~~

Nazywam ich "tyldziarze" :wink
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone