Author Topic: FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum  (Read 14776 times)

IgraSov

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« on: 14 May 2010, 13:30:24 »
Dyskusja na temat naszego FajtNajta w Mare Nostrum.

[spoiler]


Na prośbę wielu graczy zorganizowaliśmy w końcu polskie fajtnajty w mod Mare Nostrum.
Odbywać się one będą w każdą sobotę o godzinie 20:00 aż do wyczerpania zasobów ludzkich.


Rozgrywane będą one na naszym serwerze RedOrchestra.PL Aster.pl Mare Nostrum Server.
IP serwera gry: 87.98.237.193:7757.


Dla chętnych czeka również radiostacja, przez którą na bieżąco będziemy mogli się porozumiewać.
IP serwera TeamSpeak 3: 188.116.32.26:1337.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !
DO ZOBACZENIA NA POLU BITWY !
CZOŁEM !


EDIT:
Dla leniwych lecz obawiających się problemów z redirectem serwera stworzono mały MapPack:
[/spoiler]

Napisałem o naszym FajtNajcie na forum RO.RU i dzięki vonRas'owi temat widnieje jako ważniejszy.

Desperat

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #1 on: 14 May 2010, 18:20:49 »
w Weekend  to się jedzie  na dziewcynki  i się relaksuje  a nie siedzi przed kompem 8) Chyba,że ktoś woli  różne inne odmiany stosunków międzyludzkich bądź inną aktywną formę spędzania wolnego czasu . . . . byle nie weekend przed komputerem ;)

IgraSov

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #2 on: 14 May 2010, 18:38:40 »
Ja się wybieram na noc muzeów:satisfied

Desperat

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #3 on: 14 May 2010, 20:11:15 »
Quote
IgraSov :
Ja się wybieram na noc muzeów:satisfied

dobra dobra  przyznaj sie ,że to  taka metafora  i  w rzeczywistości chodzi Ci  o tą  nową agencję w Sopocie  wiek dziewczyn  70+   :D :D :D :D

IgraSov

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #4 on: 14 May 2010, 20:27:36 »
Rozgryzłeś mnie:satisfied Tak naprawdę to trzeba przetestować co nowego u nas w Trójmieście.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #5 on: 14 May 2010, 21:43:07 »
A ja się pojawię!!! no chyba, że ktoś mnie skusi % bo już mam wakacje:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

IgraSov

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #6 on: 14 May 2010, 22:07:12 »
Bierz ziomków do kafejki i się integrujcie-procentujcie przy MN:D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #7 on: 14 May 2010, 22:30:48 »
Good idea:D

ale jak wypijemy za dużo, to potem będę się dziwił czego mam bany:D za jakieś TK
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #8 on: 15 May 2010, 18:04:42 »
Jak postaracie się i zapełnicie starego poczciwego Astera to na przyszły raz uruchomimy serwer z większą ilością slotów (możliwe że przy dużej frekwencji tak jak TDM 50 slotów), natomiast Aster po raz kolejny przejdzie metamorfozę i stanie się serwerem "martwego" moda jakim jest Carpathian Crosses :wink
No ale to zależy wszystko od popytu, tak więc dzisiaj dzień próby :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #9 on: 15 May 2010, 21:52:31 »
Było trochę zamieszania z tymi serwami:con grało się tak nawet ale bywało lepiej. Tak jak zwykle bywa, było trochę kłótni, ale to stały element obecności Polaków gdziekolwiek. Co ciekawe....ludzie bardzo szybko lecieli za TK-mnie wywaliło po jednym:dozingoff i to nie od razu, tylko po  około 2 minutach od TK...
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #10 on: 15 May 2010, 23:47:06 »
Aster nie wytrzymał, dlatego w ciągu 20 minut uruchomiłem serwer zastępczy (miał być dopiero odpalony na następną imprezę) który się posypał co było do przewidzenia, ale już jest i funkcjonuje w pełni na początek 40 slotów :D
Mapy te same co na poprzednim, który jak znajdę czas przerobię na CC.
Admini mają zaktualizowany niezbędnik webadminowy w swoim dziale :)
Acha...ludzie ciągle grają na Asterze jak to piszę i to w ilości 22-28 i nie przeszkadza im ten ping hehehe. Na nowym nie będzie z tym problemów 8)

Radzisław

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #11 on: 16 May 2010, 00:41:25 »
Impreza wypaliła w 100%.Początki były trudne ,ale gdy dzieci sobie poszły tak już koło 23, zaczęło się.Obecnie jak tego posta piszę jest godzina 00.30  i serwer jest naładowany(większość to już obcokrajowcy) .CO mi sie najlepiej podobało.TO współpraca(bez głupich raszy i stylu rambo)!!!.Anconę załatwiliśmy szybko.Tak że niemiaszki nie mogły się pozbierać.Super ,super super.Polecam
Fajnie jak by serwer zamienił się w 32 sloty.Pozdrawiam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #12 on: 16 May 2010, 01:39:57 »
Radzio do jasnej ciasnej...Aster pamięta początki RO i nie wydoli na 32 slotach, już krzaczy na tym co jest jak czołgi dochodzą dlatego jak już pisałem zamieniam go w najbliższym czasie na serwer Carpathian Crosses, natomiast już MASZ serwer MN naszej bandery z 40 a nie 32 slotami, prosiłem o przejście na niego ale się wszyscy uczepili staruszka :D
A ja jak to piszę to jest tam jeszcze 16 graczy :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #13 on: 16 May 2010, 02:21:45 »
Było wspaniale, mimo kiepskiego startu udało się zebrać przyzwoite stadko graczy. Oby więcej takich miłych spotkań z większą liczbą polskojęzycznych zawodników.
Kiedy teraz to piszę na serwerze jest 10 graczy.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Radzisław

  • Guest
FightNight [Red.Orchestra.PL] - Mare Nostrum
« Reply #14 on: 16 May 2010, 12:11:46 »
Quote
BartBear_[PL] :
Radzio do jasnej ciasnej...Aster pamięta początki RO i nie wydoli na 32 slotach, już krzaczy na tym co jest jak czołgi dochodzą dlatego jak już pisałem zamieniam go w najbliższym czasie na serwer Carpathian Crosses, natomiast już MASZ serwer MN naszej bandery z 40 a nie 32 slotami, prosiłem o przejście na niego ale się wszyscy uczepili staruszka :D
A ja jak to piszę to jest tam jeszcze 16 graczy :)

 yyy a to ze mnie gapa:blush!!Wiem że przeszliśmy na jakiś czas na 32 slotowy.Jednak po zmianie mapy, zerwało mi połączenie i za cholerę nie mogłem się pózniej dołączyć.Wiedz powróciłem na starca.
 Podsumowując to był jeden z najlepszych wojennych nocek,od długiego czasu w jakie grałem. Była świetna komunikacja grupowa ,odpowiednia dawka humoru.Chciałem podziękować Sapiensowi za wspieranie moich poczynań jako dowódcy.
Całemu teamowi z którym miałem okazje grać( szczególnie też  panu o dziwnie brzmiącym nicku "Bo" ..coś tam,sorry nie zapamiętałem),za to że poczułem że można jeszcze pograć  w tą grę.Normalnie bez głupich akcji ,dbając o swoich kompanów na polu bitwy.Ubezpieczając ,osłaniając ,stosować skoordynowany atak w grupach , to czego normalnie np. na serwerach RO czy DH nie widać,gdyż tam już od dawna zagościł styl gry z Cod'a.Dzięki Wilekie za wspaniałą grę.Pozdrawiam