Serwis RedOrchestra.pl > Uwagi do forum i do serwisu RedOrchestra.pl

Red Orchestra polska grupa steam.

(1/3) > >>

Rozumny(PL):
Czy moglibyście zmienić obrazek prezentujący polską grupę w steamie? Bardzo kiczowato wygląda ten czerwonoarmista z polską opaską zrobioną w paincie (?). Czy nie można by jej zastąpić np. jakimś zdjęciem polskiej flagi czy godłem polskim lub innym polskim a zarazem estetycznym obrazkiem? Treść przekazu byłaby nadal czytelna a do tego nie obciachowa.

Pozdrawiam
Sapiens

Sojuz_PL:


Faktycznie mozna by sie troszke bardziej postarac :O_o  Z tego co pamietam to Aposik ladnie wykonuje takie awatarki albo loga, to tylko taka drobna sugestia :D

Apos:
Zrobiłem coś takiego...

IgraSov:
No i bardzo dobrze to wygląda.

BartBear_[PL]:
Prawda jest smutna i bolesna - Szarik założyciel dał ciała i "przypadkowo" się z grupy wypisał (już jest z powrotem ale nie o tym mowa) - uprawnienia otrzymał 1-wszy "oficer" czyli Goral, ale zamiast rozszerzyć uprawnieniaadmina do "full" dla oficerów; ustąpił miejsca kolejnemu żeby się "bawił" bo wyglądało że to będę ja...ale coś ze Steamem oczywiście musiało nie grać i został nim "cichy" - specjalnie cudzysłów bo...już jakiś czas temu odsprzedał akurat to konto jakiemuś gościowi spoza "organizacji" i dodatkowo ciężkiemu do złapania, więc do czasu wyjaśnienia sytuacji żadnych machlojek z awatarami itd. Oby gość był na tyle miły żeby sobie poszedł ustalając uprawnienia tym razem przed tym jak to zrobi, albo nawet jak go kręci "posiadanie" jakiejś grupy nie zrobił nam jakiejś z nią masakry dlatego tylko że "może"....
Nauczka dla przyszłych założycieli grup - zaufani ludzie powinni być trzymani od razu jako "backup" na tego rodzaju historie... ;/

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version