Author Topic: Red Orchestra polska grupa steam.  (Read 7141 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« on: 06 May 2010, 00:27:26 »
Czy moglibyście zmienić obrazek prezentujący polską grupę w steamie? Bardzo kiczowato wygląda ten czerwonoarmista z polską opaską zrobioną w paincie (?). Czy nie można by jej zastąpić np. jakimś zdjęciem polskiej flagi czy godłem polskim lub innym polskim a zarazem estetycznym obrazkiem? Treść przekazu byłaby nadal czytelna a do tego nie obciachowa.

Pozdrawiam
Sapiens
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Sojuz_PL

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #1 on: 06 May 2010, 13:21:04 »


Faktycznie mozna by sie troszke bardziej postarac :O_o  Z tego co pamietam to Aposik ladnie wykonuje takie awatarki albo loga, to tylko taka drobna sugestia :D

Apos

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #2 on: 14 May 2010, 22:51:54 »
Zrobiłem coś takiego...


IgraSov

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #3 on: 14 May 2010, 22:57:29 »
No i bardzo dobrze to wygląda.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #4 on: 14 May 2010, 23:23:51 »
Prawda jest smutna i bolesna - Szarik założyciel dał ciała i "przypadkowo" się z grupy wypisał (już jest z powrotem ale nie o tym mowa) - uprawnienia otrzymał 1-wszy "oficer" czyli Goral, ale zamiast rozszerzyć uprawnieniaadmina do "full" dla oficerów; ustąpił miejsca kolejnemu żeby się "bawił" bo wyglądało że to będę ja...ale coś ze Steamem oczywiście musiało nie grać i został nim "cichy" - specjalnie cudzysłów bo...już jakiś czas temu odsprzedał akurat to konto jakiemuś gościowi spoza "organizacji" i dodatkowo ciężkiemu do złapania, więc do czasu wyjaśnienia sytuacji żadnych machlojek z awatarami itd. Oby gość był na tyle miły żeby sobie poszedł ustalając uprawnienia tym razem przed tym jak to zrobi, albo nawet jak go kręci "posiadanie" jakiejś grupy nie zrobił nam jakiejś z nią masakry dlatego tylko że "może"....
Nauczka dla przyszłych założycieli grup - zaufani ludzie powinni być trzymani od razu jako "backup" na tego rodzaju historie... ;/

Apos

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #5 on: 15 May 2010, 00:39:43 »
Hmm ciężka sprawa :/ Jeżeli nic z tego nie wyjdzie, to zawsze pozostaje napisać do supportu steama albo założyć nową steam grupę red.orchestra.pl.

W każdym razie jeżeli graficzka się podoba to udostępniam ją portalowi ro.pl  na zasadach licencji beerware :P

IgraSov

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #6 on: 15 May 2010, 00:44:38 »
Nowa grupa właśnie powstała.

Apos

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #7 on: 15 May 2010, 00:59:45 »
Nie wiem czy to nie jest pochopna decyzja z zakładaniem nowej grupy. W każdym razie dajcie Bartowi tego full admina, aby nie powtórzyła się obecna sytuacja.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #8 on: 15 May 2010, 01:06:31 »
Już pomału zapraszamy tam swoich znajomych, ale pewnie nie obskoczymy wszystkich, tak więc dla wszystkich chętnych:

klik=> http://steamcommunity.com/groups/plro

Sojuz_PL

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #9 on: 15 May 2010, 10:46:31 »
Zdecydowanie wiadomosc do steam support i po klopocie....
Logo ladne

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #10 on: 15 May 2010, 11:54:36 »
Zdecydowanie to... nie czytałeś tego co tam napisali: NIE zajmują się sprawami "własności" grup - dałeś ciała to teraz zbieraj plony (całe szczęście z kontami jest inaczej :p).
Nowa grupa pomalutku zaczyna się odtwarzać...

Sojuz_PL

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #11 on: 15 May 2010, 18:34:32 »
:O_o chyba nie doczytalem

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #12 on: 16 May 2010, 01:59:34 »
Dla potwierdzenia nadrzędności naszej nowej grupy osobiście zalecałbym opuszczenie poprzedniej. Ja już tak zrobiłem.
Graficzna wizytówka nowej grupy jest bardzo ładna.

P.S. Za co zostaje się obwołany graczem tygodnia?
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #13 on: 16 May 2010, 10:19:33 »
Szarik został za wywołanie całego zamieszania zarówno w starej jak i nowej grupie :p
A potem ("dostaje się") chyba za włażenie do d... "oficerom" hahaha :O_o
Co do wyjścia to oczywiście tak, ale ja muszę zostać tam prawie do końca żeby po(m)stować o tym że ludzie mają przechodzić i takie tam, niestety nie mam uprawnień aby zamknąć grupę...

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra polska grupa steam.
« Reply #14 on: 16 May 2010, 10:38:31 »
Quote
BartBear_[PL] :

A potem ("dostaje się") chyba za włażenie do d... "oficerom" hahaha :O_o



m.in. dlatego nie dołączyłem nigdy do starej grupy :D Juz i tak mam za duzo spamu od graczy proszacych by kogos zbanowac na serwerze TDM.