Author Topic: SIMO  (Read 6846 times)

Pasterz

  • Guest
SIMO
« on: 25 April 2010, 13:17:59 »
No cóż widzę, że tamten temat został zamknięty i nie dano mi możliwości wypowiedzenia się. Parę dni  mnie nie było i zrobił się syf. Jest mi wstyd i głupio z całej tej sytuacji. W ogóle to nie wiem co mam napisać o tym.Chciałbym tutaj podkreślić, że nigdy wcześniej nikt od nas niczego nie używał na żadnym meczu, oficjalnym czy też sparingu. Jeśli Kadi używał tego wcześniej to ani ja, ani nikt inny nic o tym nie wiedział.
Kadi wpadł i poniósł już tego konsekwencje.Pacanem jest i tyle.
Co do oskarżeń wobec reszty -proszę o dowody, a nie pisanie i mieszanie z błotem wszystkich. Demoreci pójdą do admina i wszystko będzie jasne.

Hiacenty

  • Guest
SIMO
« Reply #1 on: 25 April 2010, 16:55:57 »
Quote

Demoreci pójdą do admina i wszystko będzie jasne.

Wszystkich ? Jaką mamy pewność ?

Quote

Co do oskarżeń wobec reszty -proszę o dowody, a nie pisanie i mieszanie z błotem wszystkich.

Kadi czitował i ochlapał was gównem. Widać było na serwerach wasz poziom grania. A dowody poczekaj trochę na danzigu pogramy nie jeden raz.

MajesticO

  • Guest
SIMO
« Reply #2 on: 25 April 2010, 17:32:33 »
Jaka sytuacja jest każdy wie. Za jednego gościa całemu klanowi się dostanie taka jest kolej rzeczy. Ten temat niczego nie zmieni i też niczego nowego nie wniesie. Zaraz się zlecą tacy kolesie jak veteranpl czy jakiś inny dizzy i będą krzyczeć "CZITER CZITER DEBIL ELO ELO"  i na koniec się dostanie hiackowi za to że ich nie miłosiernie tłucze

IgraSov

  • Guest
SIMO
« Reply #3 on: 25 April 2010, 17:33:12 »
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd Panowie... Grałem w Simo chwilowo, do czasu reaktywacji brygady RO w 1stCav ale o całym tym gównie nie wiedziałem.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
SIMO
« Reply #4 on: 25 April 2010, 22:48:37 »
Na stos !

BRAT_MIH

  • Guest
SIMO
« Reply #5 on: 25 April 2010, 23:12:15 »
Hiacenty kogo tłucze tego tłucze. czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ?? Kto podrzuca te haksy chłopakom i teraz udaje niewiniątko i sam najeżdża na innych ?? Ja swoje dema przesłałem, innym jak pisałem do kompów nie zaglądam. Nie dorównam pewnie tym, co grają codziennie. bo pracuję i nie mam też nastu lat, wiadomo nie ten refleks. Ale nie życzę sobie chamstwa i wyzwisk w kierunku do nas wszystkich, bo parę lat gram i swoje też umiem bez czitów.

Potraktujcie to zdarzenie jako swojaki protest song - klan który nigdy nie czitował zaliczył wpadę, inni są bardziej sprytni. Wstyd nie jest kraść, ale dać się złapać, to prawda. Ja w każdym bądź razie zagrałem ten mecz przypadkiem, bo miałem wolne na chorobowym tzw będąc i więcej już nie będę, bo .... każdy wyczynowiec potrzebuje wspomagaczy, jak w sporcie. A ja gram FF, przy piwku, z przerwą na fajkę i lubię być naj, ale nie za wszelką cenę. Szkoda, ze tak się stało, ale klin klinem. -[Simo]_BRAT_MIH alias -[Simo]- Zośka_BM

MajesticO

  • Guest
SIMO
« Reply #6 on: 25 April 2010, 23:29:33 »
Quote

czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ??


Co to ma do rzeczy kto pod jakim nickiem gra?

Quote

Kto podrzuca te haksy chłopakom i teraz udaje niewiniątko i sam najeżdża na innych ??


Dobre pytanie

Quote

klan który nigdy nie czitował zaliczył wpadę


Z tym że istniejecie od 2 miesięcy :dozingoff:

Hiacenty

  • Guest
SIMO
« Reply #7 on: 25 April 2010, 23:37:59 »
Quote

czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ??

A czy przed każdym wejściem na serwer muszę czytać jakiś regulamin ?
Z nickiem gram na klanówkach tyle.

Quote

Ale nie życzę sobie chamstwa i wyzwisk w kierunku do nas wszystkich, bo parę lat gram i swoje też umiem bez czitów.

czy ktoś was obraża teraz ? bo nie widzę.

killer

  • Guest
SIMO
« Reply #8 on: 26 April 2010, 02:12:31 »
tak wszystkich poszly demo rec, jesli masz watpliwosci zapytaj admina z roladdera pozdro

Pasterz

  • Guest
SIMO
« Reply #9 on: 26 April 2010, 16:03:32 »
[/quote]
czy ktoś was obraża teraz ? bo nie widzę.
[/quote]


W tym temacie akurat nie, ale w poprzednim co został zablokowany to 90% ludzi się tam wypowiadających nieźle sobie jeździła po nas wszystkich, choć sprawa dotyczy Kadiego.

Hiacenty

  • Guest
SIMO
« Reply #10 on: 26 April 2010, 19:51:01 »
Pasterzu nie jechali tylko was, zapomniałeś o kimś padało 'haxx i Hiac' ale ja jakoś nie rozpaczam teraz nad tym że jakieś wieśniaki mnie bluzgały bez podstaw.
a co do killera' to czekam na info od kumpla czy to prawda.

VeteranPL

  • Guest
SIMO
« Reply #11 on: 13 May 2010, 17:52:12 »
I wkoncu temat sie wyczerpal :)

IgraSov

  • Guest
SIMO
« Reply #12 on: 13 May 2010, 18:03:23 »
To właśnie w tym momencie go napełniłeś.:wink