Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29748 times)

hacks

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #90 on: 24 April 2010, 22:05:14 »
wzajemnie ja tylko wyjasnialem sytuacje na temat roladdera jak pozbyc sie wątpliwości na temat cheaterow  ale co poniektorzy jak widac zczynaj od wyzywania innych za wyrazanie swoich mysli

BRAT_MIH

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #91 on: 24 April 2010, 22:07:07 »
Możecie sobie moje dema oglądać. Ale od kogo strona z haksami została do nas przesłana już zostało powiedziane, dzięki Hiacenty. Jakbyśmy ich używali wszyscy i od dawno to nie dostawalibyśmy ciągle w dupę. Jasne jest, że mecze na RO są ciągle prowadzone przez ludzi na czitach, jak nie kilku to przynajmniej jednego obserwatora o potraktujcie to wszyscy jako moment na przemyślenia nad przyszłością grania w meczach a nie jako możliwość jechania nas. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Z reguły wpadki zaliczają tylko młodzi "przestępcy".

Życzę miłego korzystania z haksów i mam nadzieję, że wreszcie niektórzy przestaną być bezczelnie naj. Pzdr.

Wawer

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #92 on: 24 April 2010, 22:07:47 »
Quote
kryszek :
@Wawer a no narazie pogrywam w Left4Dead i men of war i czekamy ekipką na RO 2 ;D

My z chłopakami próbujemy teraz BFBC2.
Pozdrawiam!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nasz klan Simo.
« Reply #93 on: 24 April 2010, 22:08:00 »
Synki nie ma takiego postowania...Dziękuję dobranoc.

Mati

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #94 on: 24 April 2010, 22:11:34 »
3 dni i prawie 300 postów. Ponad połowa napisana w taki sposób, że trudno cokolwiek zrozumieć. Bełkot, plucie krwią, sranie metą i tak dalej... Kolejny koleżka zakończył grę na roladzie za granie na wspomagaczach. Jego ból, pewnie i tak nie zrozumie tej lekcji.

Jeśli nadal chcecie się obrzucać gównem to idźcie na najpopularniejszy komunikator w Polsce. Jest tam opcja konferencji. I chyba nawet możliwość sprawdzania pisowni.

Jeśli powstanie jeszcze jakiś temat, w którym głównym motywem będzie wzajemne plecenie wiązanek to zostanie on bezpowrotnie usunięty, a osoby, które dopuszczą się tych czynności otrzymają ostrzeżenia. Zrobią to raz, drugi i trzeci, ale wtedy to będzie dla nich koniec ro.pl.