Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29745 times)

kryszek

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #60 on: 24 April 2010, 20:52:01 »
Quote
lord_pl :
kryszek od kiedy mnie chowała "mama" kazika ??


Nie wiem kto Cię chował kolego, ale skoro na kogos matke mowisz tak brzydko to mysle ze na swoja nie mówisz wcale lepiej, zreszta wiesz istnieja takie hmm nie wiem jak to nazwac, normy moralne?? Ze sie szanuje jednak kobiety.


Kolego hmm franek_dolas tak sie tez wlącze tutaj, i pozwolę zacytować "wiec jak nie masz jakichs dowodow a nie masz to to zamknij jape!" Więc czemu w tym swoim poscie kurwujesz tak jakbys byl nie wiem w szkole, na boisku/ulicy, przeciez tez nie masz dowodow ze Hiacek czituje, więc czemu sam nie zamilkniesz tylko bluzgasz??

Equalibrum

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #61 on: 24 April 2010, 20:56:12 »
franek z całym szacunkiem na jaki zasługujesz, a nie jest tego zbyt wiele, albo zamieść jakieś dowody albo zamknij się łaskawie i nie wypowiadaj. Jak będziesz już miał te dowody załóż temat i wtedy sobie na Hiacka naskakuj, a tak pozwól że Cie zacytuje :"to zamknij jape!".

O takiej mapie jak "denzig" nie słyszałem, a staż mam w RO większy od Ciebie więc nie wiem może grasz w inną grę jakąś.

Chciałbym Ci też pogratulować 60h/tydz na jednej mapce od pewnie co najmniej paru miesięcy, jak nie roku i wciąż nie potrafisz rozpoznać pop-up'a jak go ktoś wykonuje? Bo wiesz, to co Ty tak profesjonalnie nazywasz: "kłaść się na ziemi przycelowac przez sciane wstac i strzelic" to jest właśnie pop-up. A osoba go wykonująca nie widzi przez ścianę tylko jest różnica w wyświetlaniu animacji jaką widzi inny gracz na serwerze a osoba, która wykonuje pop-upa. Aha i jeszcze pop-up był obecny od początku gry i jak nie potrafisz tego zaakceptować to idź grać na serwerach z Exterminatorem albo w ogóle nie graj.

I tak masz rację, to że Kadi używał Cheatów nie oznacza że każdy u was tego używa jednak Twoje podejście do faktu że Kadi wpadł daje sporo do myślenia:

Cytat z ogólnodostępnej stronki klanu Simo:

"franek_dolas dnia April 24 2010 14:55:22
w sumie to jak to zobaczylem zmiast wnerwienia czy wkorwienia zaczolem sie śmiać smiley ojjj kadi oficjalnie dostajesz nagrode darwina"

franek_dolas

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #62 on: 24 April 2010, 20:56:41 »
ja tego nie zaczołem nigdy nikt nie powiedzial ze widze przez sciany czy kule sie mnie nie imają czy cokolwiek a na wstępie od syfów jestem wyzywany sorry ale można sie wnerwić

Dziki_Koziol

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #63 on: 24 April 2010, 20:58:06 »
kryszek, daj spokój bo nie warto strzępić klawiatury. :dozingoff

kryszek

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #64 on: 24 April 2010, 21:03:46 »
Quote
Dziki_Koziol :
kryszek, daj spokój bo nie warto strzępić klawiatury. :dozingoff



Niby tak, ale to idzie sie zalamac jak widze, nie wchodzilem na forum przez nie wiem, rok,dwa a tutaj pobojowisko, kurna starzy gracze sa tepieni przez nie wiem umiejetnosci, gdzie sie nie zajrzy to znajdzie sie słowo "czit, cheater,hax,wallhack i gratisowo kurwe i chuja" Nie wiem niech wydadza najlepiej RO 2 juz moze sie uspokoi cos...Pokolenie JP zostanie przy RO 1 bo nie bedzie mialo kasy na 2 a powazni ludzie przejda na nastepna czesc.

hacks

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #65 on: 24 April 2010, 21:04:08 »
Quote
hacks :
hiacek ty sie kur...de nie odzywiaj bo ludzie co uzywaja hacksy potwierdzili ze tez ich uzywasz stoisz za sciana i wypatrujesz ludzi a jak sam wiesz sa one nie do wykrycia wiec nie udawaj glupa i te twoje pierdzielenie ze chcesz dowodow ze ich uzywasz to sa ludzie ktorzy uzywaja hacksow i sie do tego przyznaja i potwierdzaja to ze tez ich uzywasz

franek_dolas

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #66 on: 24 April 2010, 21:05:19 »
Equalibrum jak sie nie ma czego czepiac czepia sie głupot denzig - danzig wiadomo co to jest, a powiedz co ty bys zrobil? został zbluzgany a po fakcie to juz sie tylko z niego śmialiśmy bo nikt nie bedzie płakał,

hacks

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #67 on: 24 April 2010, 21:09:25 »
wawer ajesli chcesz uczciwych graczy na ro to POPROSCIE PINGVINA I KILLGORA Z b2K O demo reci z meczow jestem pewien ze ich nie maja!!!!!!!!! CIEKAWE dla czego ? nawet niech sie nie odzywaja bo jada na tym samym co inni !!!!!!!!!!

Dziki_Koziol

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #68 on: 24 April 2010, 21:11:46 »
Dalej nie widzę dowodów, że hiacenty używa jakis gówien, poza gadaniem jakiś lamerów, których nikt nie zna. Bo kim są ci " ludzie co uzywaja hacksy" jak nie lamusami - lamerami? Obrzucić gównem na forum może byle pipa. Dowody, albo morda w kubeł, bo ta dyskusja staje się co raz bardziej irytująca.

Bez odbioru.

Equalibrum

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #69 on: 24 April 2010, 21:14:29 »
Ja byłem w podobnej sytuacji kiedy Desperat nam narobił w klanie i wesoło ani do śmiechu nam nie było. Nie czepiam się głupot właśnie ... Grasz podobno nie wiem ile na jednej tylko mapce a nawet nie wiesz jak się nazywa???? Poza tym odpowiedz na resztę rzeczy, które napisałem albo chociaż przyznaj, że nic nie wiesz o tej grze i każdy kto gra/potrafi więcej od Ciebie robiąc to uczciwie jest cheaterem.

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #70 on: 24 April 2010, 21:15:54 »
Quote

jakos mnie nie dziwi ze ten post zalozyl hiacek,heheh

Dostałem info od kazmirzka więc załozyłem Posta. A potem luknełem na rolade co i jak. Więc co jest nie tak ?

Quote

wczesniej poprosil admina by wykasowal temat o nim samym (wiesz jaki a teraz zgrywa swietego ;)
przeciez tez masz taki ekran gdy grasz w RO;p (zart?)


Musze cie zasmusic bo sam admin wywalił temat z własnej woli. :( Sam może to potwierdzić ale ty oczywiscie nie masz dowodów a szkoda ; (
(żart?)   czyżby pan emo ?

Quote

nie obrazaj mnie,znasz regulamin forum? jak nie umiesz z niego korzystac to nie rob tego haha


nikt niekogo nie obraża a sam piszesz  durny post masz dowody nie ? to do widzenia gościu.

Quote

Wypraszam sobie , my gramy fair ^^


Tak grasz ferrrr' ale twój jezyk jest paskudnie zbudowany.

Quote

PS. To nie Veteran obraża, a jego obrażają - takie małe sprostowanie.


jego obrażają a powiedz co mu takiego  strasznego napisali że umiera na RAKA?. A czy widziałeś posta którego admin usunął i go czytałeś  ?

Quote

Moim zdaniem może jakby nakładali jakieś bardziej dotkliwe kary to by coś się zmieniło. Typu permanentny ban + miesiąc odpoczynku dla całego klanu + kara punktowa.


Dotkliwe kary za co ? bo nie wiem czy za cheat czy za obraze drugiego gościa, pisz zrozumiale.

Quote

prawda jest taka ze nie umiesz sie zachowywac i przestrzegac prostych regul, bronisz sie obrazajac innych...durniu


Zachowuje sie naturalnie jak kazdy grać jeszcze żaden admin mu Edit'ka nie zrobił tak. hm

Quote

Masz racje tylko zaraz admini wywalą ten topic z forum jak się tu syf zrobi , wiedz załatwiajcie swoje sprawy w miarę możliwości na PW.


Kazmirzk ma racje  bo grałem znimi w meczu klanowym a skąd ty plebsie możesz o tym wiedzieć jak nie grałeś znimi ?
Na Pw to moge jakoś dupe zaprośic na nk.pl

Quote

E-penisa to masz w uchu chyba


Ahh te dzieci neo jeszcze nie wyrosły.

Quote

Wiesz Bart jakoś nigdy nie przepadałem za polską sceną RO.


to co tu robisz i po uj sie udzielasz jak nie przepadasz za polską sceną ? jak grałeś całe pare miechów oj.

Quote

hiacek śmieciu sie nie odzywaj bo nikomu nie bedziesz chrzanil ze ty bez niczego grasz to po pierwsze drugie ostatnio wymiataja? zawsze tak samo na denzigu gram bo praktycznie tylko ta mape gram wiec nie pier....


Smieciem jesteś ty i twoi koledzy którzy kupili haxy za 10$
Danzig znam lepije od ciebie i wiem kto jak gra. a pare dni temu to już było widać że chłopaki coś mają. Poprostu to poznać niestety franku.

Quote

kryszek od kiedy mnie chowała "mama" kazika ??


Kryszardzie nie dyskutuj znim bo to trol' a troli sie nie karmi.:)

Quote

hiacek ty sie kur...de nie odzywiaj bo ludzie co uzywaja hacksy potwierdzili ze tez ich uzywasz stoisz za sciana i wypatrujesz ludzi a jak sam wiesz sa one nie do wykrycia wiec nie udawaj glupa i te twoje pierdzielenie ze chcesz dowodow ze ich uzywasz to sa ludzie ktorzy uzywaja hacksow i sie do tego przyznaja i potwierdzaja to ze tez ich uzywasz


Wpatrujących sie ludzi w murek jest masa. Potwierdz tak jak simo wpadło wielkie gówno. Masz może jakiś mój screen z Wh masz jakies Demo jak oszukuje?
Oczywiscie że nie bo nawet nie wiesz jak demoreca właczyć ale co ty  wiesz ?. Prosze taki dowód jak w temacie dałem screen'a.

Quote

ja tego nie zaczołem nigdy nikt nie powiedzial ze widze przez sciany czy kule sie mnie nie imają czy cokolwiek a na wstępie od syfów jestem wyzywany sorry ale można sie wnerwić


No mozna bo twój klan smierdzi czitem teraz niestety. W enclave nikt nie wpadł a dema były brane od prawie wszystkich osób. fajnie nieeee ?

Quote

tu jakichś głupot a ze ponad 60 godzin /tydzien mialem to sie nie dziw(1 miejsce na w punktacji na denzigu każdy moze mieć więc jaki chuj), ja nie potrafie strzelac kłaść sie na ziemi przycelowac przez sciane wstac i strzelic jak to ty masz w zwyczaju


Zaraz idziemy na serwer encalve i sprawdzamy czy tak umiesz. 60 h coś dużo. Zakup Wh kosztuje pare minut.




Trochę błędów jest bo pisze po pijaku niestety bo jak widzę jakie tu gówno się tworzy to aż mnie ściska

franek_dolas

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #71 on: 24 April 2010, 21:16:03 »
dokładnie dalej nie widze dowodów! zapytaj hiacentego jakie ma dowody on zaczął całą dyskusje a nie zapominasz o nim a chcesz odemnie lamusie czy jak wolisz lamerze

Dziki_Koziol

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #72 on: 24 April 2010, 21:20:26 »
Umiesz czytać ze zrozumieniem czy jesteś analfabetom funkcjonalnym?

Bo kim są ci " ludzie co uzywaja hacksy" jak nie lamusami - lamerami? A może też używasz haxów - sraxów i poczułeś sie obrażony? :D I ciebie się pytam, bo z Hiacentym grałem w jednym klanie a ciebie nie znam (i znać nie bardzo chcę), więc wiarygodny raczej nie jesteś.

hacks

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #73 on: 24 April 2010, 21:29:21 »
Co prawda to prawda ^^ Dlatego Kadiemu powinno się darować on i z WH lami , co najwyżej można mu granaty zabrac żeby TK na publikach nie robił. A tak na serio pozostaje nam wiara w HoS  Może tam wprowadzą jakieś zabezpieczenia typu punkbuster. Na pewno będzie większa popularność i nawet jak na roladdzie nic się nie zmieni to może zrobią jakąś nową lige z prawdziwego zdarzenia. Mimo to że przyłapano tylko Kadiego to już cały klan jest spalony. W takiej sytuacji Admini rola powinni sprawdzić demka wszystkich graczy i by było już wszystko wyjaśnione  jestem za lord a ty noobie hiacek sie odzywaj masz wszystkie demo reci z rola to wyslij wszystkim i bedziesz czysty no chyba ze to ty nie wiesz jak demo reca wlaczyc i ich nie masz a widocznie zapomniales jak alca wyzywales o hacksy tez nie pamietasz

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #74 on: 24 April 2010, 21:35:17 »
Quote

a ty noobie hiacek sie odzywaj masz wszystkie demo reci z rola to wyslij wszystkim i bedziesz czysty no chyba ze to ty nie wiesz jak demo reca wlaczyc


tutaj mnie zagiąłeś demorec sie pisze jak coś. Niestety usunięte mam bo po każdym meczu tydzień po meczu usuwam szkoda nie,  tak jak jest w regulaminie chyba nie pamietam :<

wiem 'demorec' w ~konsoli.  aj

Quote

i ich nie masz a widocznie zapomniałeś jak alca wyzywałeś o hacksy tez nie pamiętasz


oo prorok sie znalazł wie co mam a co nie mam popatrz no :love

Nie pamiętam proszę o przypomnienie gdzie wyzywałem i o jakie haxy.  ?