Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29739 times)

Wawer

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #30 on: 24 April 2010, 17:00:23 »
Quote
Apos :
http://www.xraygaming.com/

http://www.xraygaming.com/index.php?pageid=gallery

są duże szanse że pojawi się w RO:HoS i będzie obowiązkowy w ESL'u lub CB. Na roladdera i exterminatora2 nie liczę. Mam też nadzieję, że wielu cwaniaków wpadnie.


X-ray to trn bajer co srcreenshoty robi?
No to fajnie - w ligach będzie czysto.
Ale na ffa to nie pomoże.

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #31 on: 24 April 2010, 17:00:35 »
"durniu" - obraza

idz poczytaj regulamin MajesticO

MajesticO

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #32 on: 24 April 2010, 17:02:37 »
Quote
VeteranPL :
"durniu" - obraza


No ja właśnie o tym mówię. Prawda w oczy kole co?:>

Wawer

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #33 on: 24 April 2010, 17:03:50 »
Quote
MajesticO :
Quote
VeteranPL :
"durniu" - obraza


No ja właśnie o tym mówię. Prawda w oczy kole co?:>

PWND :D

Graf

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #34 on: 24 April 2010, 17:04:04 »
Do jednego Wawer masz rację, że jeszcze w ubiegłym roku większość raczej grało uczciwie, często po przegranej się narzekało że coś chyba mieli ale bez większych dowodów. Chociaż pamiętam takie fakty kiedy dema szły do adminów i nic z tego nie wyszło. Może faktycznie trudno jednoznacznie na demie to udowodnić. Uważam że powinno być ostrzeżenie za samą wątpliwość i jeśli sytuacja się powtarza - ban. Sytuacja diametralnie się zmieniła koło stycznia kiedy niektóre klany znacząco awansowały nie robiąc większych zmian w składzie. Nawet doszukiwałem się ukrytego powodu Waszej i Core rezygnacji z grania na Rolu. Dla nas było to podstawowym powodem.

PS. To nie Veteran obraża, a jego obrażają - takie małe sprostowanie.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #35 on: 24 April 2010, 17:04:36 »
Wszystkich z regu znam wiedz na 99% to nikt od nich. Moim zdaniem może jakby nakładali jakieś bardziej dotkliwe kary to by coś się zmieniło. Typu permanentny ban + miesiąc odpoczynku dla całego klanu + kara punktowa. W takim wypadku każdy by się pięć razy zastanowił zanim by też wkopał swoich kolegów, no i koledzy by też na pewno wiedząc , że kolega ma jakieś wspomagacze nie siedzieli by z założonymi rękami , bo wierzyć mi się nie chce , że nikt z SIMO nic nie wiedział

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #36 on: 24 April 2010, 17:05:22 »
prawda jest taka ze nie umiesz sie zachowywac i przestrzegac prostych regul,  bronisz sie obrazajac innych...durniu :)

Apos

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #37 on: 24 April 2010, 17:09:39 »
Quote
Wawer :
Quote
Apos :
http://www.xraygaming.com/

http://www.xraygaming.com/index.php?pageid=gallery

są duże szanse że pojawi się w RO:HoS i będzie obowiązkowy w ESL'u lub CB. Na roladdera i exterminatora2 nie liczę. Mam też nadzieję, że wielu cwaniaków wpadnie.


X-ray to trn bajer co srcreenshoty robi?
No to fajnie - w ligach będzie czysto.
Ale na ffa to nie pomoże.


Robi screenshoty, sprawdza configi graczy itp :) Full zestaw

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #38 on: 24 April 2010, 17:11:12 »
Veteran jak możesz to nie rób takiego OT z bardzo "ciekawego" tematu. Masz 100% rację ,że Cie obrażono ale za takie małe przewinienia nie licz na jakiegoś bana dla kolegi ;>

Ile ja bym dał żeby demoreca Kadiego dostać. Nic tylko po popcorn lecieć i oglądać. A na: [spoiler]spalenie jaki fajny klimat xD WH i po dupie pewnie dostawał , posrałbym się chyba ^^ [/spoiler]

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #39 on: 24 April 2010, 17:13:02 »
trzeba uczyc dzieci kultury :)

kazmirzk

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #40 on: 24 April 2010, 17:13:56 »
Quote
lord_pl :
Nie no z krzesła spadne ale jajca. Simo to dno i bagno a kadi ma narypane w głowie razem z Pasterzem , który zapewne też używa tego gówna. ZBANOWAĆ ICH !!! PRECZ Z TYM ŚCIERWEM !!!!!


Rownie wielkim, jesli nie wiekszym scierwem jest BIA do ktorego chlopcze wstapiles. Klan w ktorym roi sie od nazistow pokroju Jurgisa, ZDEN'a, BeyGadova i innego "scierwa". Do tego twoje dziecinne klotnie, wyzwiska, spory z graczami simo, wysylanie teraz jakichs szyderczych peemow by ci e-penis sie powiekszyl sa rownie zalosne jak uzywanie wspomagaczy przez simo.

Poza tym BIA jako pierwsi wyciagali reke po zbanowanych za cheaty graczy dP - (gdzie grali dawni kretyni F.Korps- cały klan polecial za wallhacki, i tresci faszystowskie. ) Do teraz sporo tego plugastwa tam u ciebie siedzi.

I nie wiem czemu nie pochwalisz sie jaki to twoj klan uczciwy jest. Ostatnio na roladzie gral u was VasilyZaitsev pomimo ze wcale nie jest graczem BIA. Caly klan jakos nie oponował przeciwko temu oszustwu. Vasily slusznie zostal zbanowany, wyrzucilismy go z 3.SA ale dziwnym trafem BIA nie zostalo w zaden sposob ukarane. Wszystkie osoby ktore graly w tamtym meczu powinny rowniez zostac zbanowane za ukrywanie go w teamie.  Tak wiec Lord ty akurat wypowiadac za bardzo sie nie powiienes.

Nie bronie Simo, bo mam o nich w tym momencie jak najgorsze zdanie, ale gdy widze teraz twoje szydercze wypociny robi mi sie nie dobrze.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #41 on: 24 April 2010, 17:15:44 »
Masz racje tylko zaraz admini wywalą ten topic z forum jak się tu syf zrobi , wiedz załatwiajcie swoje sprawy w miarę możliwości na PW.

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #42 on: 24 April 2010, 17:17:01 »
Kazik Ty gejem przeciez jestes ;D i Lama :D pozdro ziom !! :D

EDIT: śmiem nieśmiało zaprzeczyć i jednakowoż zauważyć ze to ty Mike wykazujesz skłonności homoseksualne :) Pozdro geju ;)

Veteran to lama z Fsq , a nie reg - tak dla ścisłości

MajesticO

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #43 on: 24 April 2010, 17:18:13 »
Quote
VeteranPL :
prawda jest taka ze nie umiesz sie zachowywac i przestrzegac prostych regul,  bronisz sie obrazajac innych...durniu :)


To jakaś ukryta kamera? W ostatnim temacie wszystkie twoje posty były złośliwie i nie mające poparcia żadnym konkretnym faktem tzn mówiłeś że miałeś demo ale już nie masz..."Durniu" heh żeś wymyślił

Wawer

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #44 on: 24 April 2010, 17:18:44 »
Quote
Graf :
PS. To nie Veteran obraża, a jego obrażają - takie małe sprostowanie.

Może to i tak, ale złości mnie jak ktoś oskarża wszystkich w około bo dostaje po dupie. Więcej pokory by się przydało.

Quote
Graf :
Do jednego Wawer masz rację, że jeszcze w ubiegłym roku większość raczej grało uczciwie, często po przegranej się narzekało że coś chyba mieli ale bez większych dowodów. Chociaż pamiętam takie fakty kiedy dema szły do adminów i nic z tego nie wyszło. Może faktycznie trudno jednoznacznie na demie to udowodnić. Uważam że powinno być ostrzeżenie za samą wątpliwość i jeśli sytuacja się powtarza - ban. Sytuacja diametralnie się zmieniła koło stycznia kiedy niektóre klany znacząco awansowały nie robiąc większych zmian w składzie. Nawet doszukiwałem się ukrytego powodu Waszej i Core rezygnacji z grania na Rolu. Dla nas było to podstawowym powodem.

Udowodnić jest trudno. Wysyłałem im gotowe, nagrane frapsem akcje i niewiele to dało. Zazwyczaj info było takie : może i coś tam jest ale za mało żeby jednoznacznie stwierdzić. Mecze zazwyczaj akceptowaliśmy, nawet mając wątpliwości bo żeby oskarżyć trzeba się wystarać o dowody a mało komu się chce poświęcić parę godzin na przygotowanie.
Przykład - mecz Team Poland - Team France. Po nim wszyscy krzyczeli że francuzi grali nieczysto ale nikomu się nie chciało demek przejrzeć. Tak się czita nie złapie, no chyba że sam da screena - patrz fail roku - Kadi, czy dawna wpadka Desperata
A banowania za "podejrzenia" nie popieram. Po prostu musimy przyjąć że nasza ulubiona gra nie była i nie jest czysta niestety. Ja mam tylko tę satysfakcję, że nawet jeśli ktoś czitował to grając czysto wygrywałem mecze z większością tych palantów.