Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29736 times)

Heniu

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #15 on: 24 April 2010, 15:29:05 »
Quote
lord_pl :
co koledzy z REG mi przekazali już jakiś czas temu  


Rzeczywiscie wiarygodne zrodlo infomacji... :)

Znawcy RO i wybitni gracze o szczegolnych kompetencjach do wykrywania cziterow...
Na zasadzie "kto nas bije ten ma czita".

Zycze powodzenia w lowach na cziterow opierajac sie na opiniach kolesi ktorych granie w RO kreci sie wokol lezenia przez cala mape na jednej miejscowce na amerykanskim danzig24/7 z pingiem 200...
Elita i awangarda.

Mniej wiecej jak podejsc do kogos na ulicy, posadzic przed kompem z RO z misja wykrywania czitow... Skutecznosc podobna.

Desperat

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #16 on: 24 April 2010, 15:50:05 »
e no kuwa  :D  Ro.Hack jak Uj   Brawo :D:D:D:D:D    

 Panowie z simo . . .   wiem jak sie czujecie ;D i jaki to dla was zaszczyt  jakim jest dokonanie  autodestrukcji ;)

Graf

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #17 on: 24 April 2010, 15:53:54 »
No cóż, zastanawialiśmy się nad powrotem na ROladę. Chyba nie jest to najlepszy pomysł. Zawiesiliśmy granie w styczniu bo nastąpił nagły wysyp umiejętności wielu graczy. Klany które o 10 mogły jedynie pomarzyć zaczęły nagle wygrywać w dziwnym stylu. Z tego powodu kilku naszych graczy przestało grać w RO w ogóle twierdząc że Roladder pełen jest gości z WH. Widzę że trochę się to potwierdza. Ale nie ma skutku bez przyczyny. Nie raz admini rola dostawali dema z których wynikało ewidentnie według wysyłających że koleś nie do końca uczciwie gra. Zawsze była jedna odpowiedź nie ma dowodów. Niestety dalej tak będzie. Wpadają tylko ludzie którzy sami na siebie doniosą wysyłając zrzut ekranu w włączonym WH. Dobrym przykładem jest Team France na ostatnim Cupie - mieliśmy okazje z nimi zagrać sparing, były same cuda. Post Henia o modyfikacji plików gry też poraża - a myślę że jak Heniu pisze to wie, bo się na tym zna. Ostatnie cuda z jednym z niemieckich klanów ma mapach po trafieniu przez przeciwnika naszego czołgu wyskakuje błąd krytyczny, pewnie to też jest skutkiem takich modyfikacji. To chyba już koniec RO.
Pozostaje jedynie stworzyć jakąś quasi ligę lub turniej w oparciu być może o ro.pl gdzie za podejrzenie wywalałoby się gościa i walkower, a przy pewności że nie powinien tego widzieć dawać perma i tyle. Gdyby była taka inicjatywa chętnie bym pomógł bo z roladą to chyba już tylko wspomnienie, jeśli nie będzie tam rewolucji. Co by nie powiedzieć ale RO to chyba jedyna gra z duszą i szkoda że nie tylko umiera ale zdycha:(

plonek

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #18 on: 24 April 2010, 15:59:30 »
jechać na cheatach i mieć ostatnie miejsce na ro:l :D

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #19 on: 24 April 2010, 16:14:17 »
Co prawda to prawda ^^ Dlatego Kadiemu powinno się darować on i z WH lami , co najwyżej można mu granaty zabrac żeby TK na publikach nie robił. A tak na serio pozostaje nam wiara w HoS :( Może tam wprowadzą jakieś zabezpieczenia typu punkbuster. Na pewno będzie większa popularność i nawet jak na roladdzie nic się nie zmieni to może zrobią jakąś nową lige z prawdziwego zdarzenia. Mimo to że przyłapano tylko Kadiego to już cały klan jest spalony. W takiej sytuacji Admini rola powinni sprawdzić demka wszystkich graczy i by było już wszystko wyjaśnione :)

Desperat

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #20 on: 24 April 2010, 16:19:23 »
Quote
lord_pl :
 Może tam wprowadzą jakieś zabezpieczenia typu punkbuster.


PB to gówno. Serio. Wykrywa czasem aplikacje ,,podejrzane'' które nie mają nic wspólnego z czitami. Często od wirusy mają wpływ na PB.  Między innymi bardzo często  takie
Ja grając w BF2 mam niemiłosierne problemy z PB w postaci wywalania mnie przez PB z powodów jak service communication Failure PnkBstrB.exe initalization failed   i nie da sie grac. Steam  jest odpowiedni.


W Darkest Hour Nie zagracie  z wallhackiem , Tam sobie z tym poradzil. Dziwne bo  to teoretycznie ta sama gra jak RO


rozumiem,że masz na myśli   RO2 ale  przydała by sie jakaś aktualizacja do  RO  by usunąć te wadę

plonek

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #21 on: 24 April 2010, 16:19:42 »
cały klan nie będzie spalony, jeszcze o tym zdążycie zapomnieć, a sam Kadi jeszcze wróci jak sprzeda butelki po oranżadzie i kupi sobie lepsze cheaty ;p

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #22 on: 24 April 2010, 16:24:13 »
jakos mnie nie dziwi ze ten post zalozyl hiacek,heheh

wczesniej poprosil admina by wykasowal temat o nim samym (wiesz jaki:) a teraz zgrywa swietego ;)
przeciez tez masz taki ekran gdy grasz w RO;p (zart?) :)

no a SIMO coz,nie spodziewalem sie;p widac ze juz wszyscy grajajacy aktywnie na Rolladzie uzywaja "wspomagaczy" ;p

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #23 on: 24 April 2010, 16:28:14 »
Plonek a ty się łudzisz , że tylko Kadi tam na sztosie jechał ?? Zawsze pozostanie nie smak grając z nimi ;/ Nigdy nie wiadomo kto i kiedy od nich haxy włączy . Dla mnie Kadi nawet jak wróci po jakimś czasie zawsze będzie zerem i nie tylko z tego powodu. Szkoda , że nie mam rozmowy wczorajszej w tracie meczu SIMO z BIA bo jeden z ich graczy tak się chwalił , że to pierwsza wygrana będzie. Ciekawe skąd taki optymizm jak z BIA nigdy nie wygrali ?? Jak Kadi z WH ma 7 fragów na rundę to grubo ^^

MajesticO

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #24 on: 24 April 2010, 16:28:53 »
A skąd ty to możesz durniu wiedzieć jaki ma ekran gdy gra w ro ? A zapomniałem masz jego demko tzn miałeś ale było.ZOMG

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #25 on: 24 April 2010, 16:31:18 »
Wypraszam sobie , my gramy fair ^^

VeteranPL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #26 on: 24 April 2010, 16:40:09 »
Quote
MajesticO :
A skąd ty to możesz durniu wiedzieć jaki ma ekran gdy gra w ro ? A zapomniałem masz jego demko tzn miałeś ale było.ZOMG
  nie obrazaj mnie,znasz regulamin forum?:) jak nie umiesz z niego korzystac to nie rob tego:) haha

Wawer

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #27 on: 24 April 2010, 16:53:29 »
Quote
plonek :
jechać na cheatach i mieć ostatnie miejsce na ro:l :D

Ty jak Cię złapali z wh też skillem nie powalałeś...
Co do cheatów - najczęściej biorą się za to słabi gracze więc nie ma się co dziwić że takich właśnie łapią.

Btw nie wiem kto to jest Veteran ale to zdaje się koleś ze Szczecina lub jakiś jego funfel... Jeśli tak, nie ma co się dziwić że szczeka - przecież to same lowskille są...
Będzie obrażał każdego co lepiej od niego gra.

Ja nasprawdzałem się demek przez te lata sporo i z doświadczenia wiem, że bardzo trudno kogoś na oszustwie złapać. Fakt, że admini z rolady moim zdaniem niezbyt ochoczo zabierają się do rzeczy ( chętnie za to sprawdzali demka polaków ). Tak czy siak, mam wrażenie, że większość z teamów grało czysto, jak jeszcze grałem. Pewnie nie wszyscy ale też czasem dostawaliśmy po dupie i nie jęczeliśmy że coś jest nie tak. No ale były i takie mecze przeciwko Team France czy dp, że rzeczywiście można było mieć wątpliwości.

Apos

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #28 on: 24 April 2010, 16:56:25 »
http://www.xraygaming.com/

http://www.xraygaming.com/index.php?pageid=gallery

są duże szanse że pojawi się w RO:HoS i będzie obowiązkowy w ESL'u lub CB. Na roladdera i exterminatora2 nie liczę. Mam też nadzieję, że wielu cwaniaków wpadnie.

MajesticO

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #29 on: 24 April 2010, 16:56:46 »
Quote
VeteranPL :
Quote
MajesticO :
A skąd ty to możesz durniu wiedzieć jaki ma ekran gdy gra w ro ? A zapomniałem masz jego demko tzn miałeś ale było.ZOMG
  nie obrazaj mnie,znasz regulamin forum?:) jak nie umiesz z niego korzystac to nie rob tego:) haha


Nikogo nie obraziłem to było stwierdzenie faktu.