Żołnierze > Odznaczenia i kary

Nasz klan Simo.

(1/19) > >>

Hiacenty:
Dowiedziałem sie o tym przed chwilą i nie mogę uwierzyć :D:D
Że klan ma jakieś fajne bugi hahah

http://pics.roladder.net/5347054407e0f01b6e12c1bfa36c4cc8.jpg

Proszę czy Klann Liderrr Pasterz może nam to wytłumaczyć ?
Co kupiliście Haxy po 10$ ? hę tak słyszałem.

To dlatego ja z Peterskim sie dziwiliśmy dlaczego to proboszcze franki i te różne syyyfyy tak wymiatały ostatnio.

Czyste k####### zrobiliście na sam koniec Red Orchestry !


EDIT: Pozwoliłem sobie wyedytować. Hiacenty nie używaj slow ogólnie uznawanych jako wulgarne.

~a tam jeden raz można nie :p

wisnia:
No ... tu się z Tobą zgodzę, co za wstyd, syf i gnój ... wgrajcie gdzieś Panowie admini ten obrazek na RO.pl, bo ROL-aderowcy już zmiatają i za chwilę tego nigdzie nie będzie ..

kazmirzk:
Tu akurat sprawa jest jasna. Kadi jak widac na zalaczonym obrazku ma wallhacka, na ROL juz zostal zbanowany, tak wiec mysle ze i na serwerach RO.pl nalezy mu sie perm. Co do reszty Simo wole sie nie wypowiadac publicznie, ale juz jakis czas temu od ich bylego gracza mozna bylo uslyszec ze czworka z nich miala rzekomo te cheaty testowac i nawet chwalic sie tym na ich forum.

Mati:
Ale bagno...


--- Quote ---wisnia :
No ... tu się z Tobą zgodzę, co za wstyd, syf i gnój ... wgrajcie gdzieś Panowie admini ten obrazek na RO.pl, bo ROL-aderowcy już zmiatają i za chwilę tego nigdzie nie będzie ..

--- End quote ---


Każdy użytkownik ro.pl może stworzyć własną galerię i wrzucić tam zdjęcia.

lord_pl:
Nie no z krzesła spadne ale jajca. Simo to dno i bagno a kadi ma narypane w głowie razem z Pasterzem , który zapewne też używa tego gówna. ZBANOWAĆ ICH !!! PRECZ Z TYM ŚCIERWEM !!!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version