Author Topic: Nasz klan Simo.  (Read 29738 times)

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« on: 24 April 2010, 10:27:36 »
Dowiedziałem sie o tym przed chwilą i nie mogę uwierzyć :D:D
Że klan ma jakieś fajne bugi hahah

http://pics.roladder.net/5347054407e0f01b6e12c1bfa36c4cc8.jpg

Proszę czy Klann Liderrr Pasterz może nam to wytłumaczyć ?
Co kupiliście Haxy po 10$ ? hę tak słyszałem.

To dlatego ja z Peterskim sie dziwiliśmy dlaczego to proboszcze franki i te różne syyyfyy tak wymiatały ostatnio.

Czyste k####### zrobiliście na sam koniec Red Orchestry !


EDIT: Pozwoliłem sobie wyedytować. Hiacenty nie używaj slow ogólnie uznawanych jako wulgarne.

~a tam jeden raz można nie :p

wisnia

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #1 on: 24 April 2010, 10:54:39 »
No ... tu się z Tobą zgodzę, co za wstyd, syf i gnój ... wgrajcie gdzieś Panowie admini ten obrazek na RO.pl, bo ROL-aderowcy już zmiatają i za chwilę tego nigdzie nie będzie ..

kazmirzk

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #2 on: 24 April 2010, 11:04:05 »
Tu akurat sprawa jest jasna. Kadi jak widac na zalaczonym obrazku ma wallhacka, na ROL juz zostal zbanowany, tak wiec mysle ze i na serwerach RO.pl nalezy mu sie perm. Co do reszty Simo wole sie nie wypowiadac publicznie, ale juz jakis czas temu od ich bylego gracza mozna bylo uslyszec ze czworka z nich miala rzekomo te cheaty testowac i nawet chwalic sie tym na ich forum.

Mati

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #3 on: 24 April 2010, 11:10:08 »
Ale bagno...

Quote
wisnia :
No ... tu się z Tobą zgodzę, co za wstyd, syf i gnój ... wgrajcie gdzieś Panowie admini ten obrazek na RO.pl, bo ROL-aderowcy już zmiatają i za chwilę tego nigdzie nie będzie ..


Każdy użytkownik ro.pl może stworzyć własną galerię i wrzucić tam zdjęcia.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #4 on: 24 April 2010, 11:15:11 »
Nie no z krzesła spadne ale jajca. Simo to dno i bagno a kadi ma narypane w głowie razem z Pasterzem , który zapewne też używa tego gówna. ZBANOWAĆ ICH !!! PRECZ Z TYM ŚCIERWEM !!!!!

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #5 on: 24 April 2010, 11:21:18 »
Po co się drzesz jak małe dziecko. Kadi został zbanowany. Teraz tylko jak złapać pozostałych.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #6 on: 24 April 2010, 12:49:14 »
Bo takie coś trzeba tępić jak się da !!! Niech wiedzą gdzie ich ( jego) miejsce. Na dodatek Kadi dwulicowiec który tak się napinał na szczecina , a on miał jednak racje :) W sumie Kadiemu to ten ban się może nie należy , przecież on  nawet z WH  lami :dozingoff:dozingoff. Czy w takim wypadku admini nie powinni ściągnąć od wszystkich demorec ?? Przeglądnęli by i wszystko by już wiadomo było :yes

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #7 on: 24 April 2010, 13:00:34 »
No trzeba tępić ale caps lock i wykrzykniki dużo nie pomogą.

Dostałem takie info przed chwilą od covala:

Quote

No i jak tam Piotrusiu twoje koledzy z SIMO ?? No i co łyso było się za nimi wstawiać ??!! Z regu chłopaki już pare razy i to dawno przyłąpali Pasterza , Kadiego i Hiacka na haxach ale lepiej było się z nich śmiać prawda ??


Znowu się kłócić ? mogę wiedzieć co mój nick tam robi ?
Może masz jakoś obsesje na moim punkcie.

Sojuz_PL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #8 on: 24 April 2010, 13:03:29 »
No wstyd... Troche to dziwne, klan ktory nie raz oskarzal innych o czitowanie czy inne wspomaganie sam na tym jechal.
Jak czytam ze nie tylko Kadi mial wh to nie wroze swietlanej przyszlosci simo :dontgetit
Jednoczesnie musze przyznac, ze nie wiedzialem ze sa wallhacki do ro w tej chwili. Rzekomo od ostatnich update'ow orchestry mialy nie dzialac. Teraz kiedy wiem ze takie gowno jest mozliwe, NIE MAM zadnych watpliwosci ze topowe klany ro:l w tej chwili takze UZYWAJA wallhacka.
Reasumujac, wyglada na to ze darowanie sobie grania na ro:l bylo sluszna decyzja.  Szkoda tylko ze orchestra nie ma innej ligi, ktora bylaby alternatywa dla spalonej w moich oczach rolady.

P.S.
Chcialbym tylko zobaczyc mine Szczecina.PL, toz to jego koledzy, a nie ci ktorych oskarzal jada na wallhackach.
Ciekawe tylko czy kupili w zlotowkach czy w euro ? :O_o

Apos

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #9 on: 24 April 2010, 13:10:18 »
To jest dowód, to jest też cheat dla niezorientowanych :P Na stos z nimi.

Btw: post Kadiego z strony Simo

Quote
Sorki chłopaki wpadłem, zjebałem i jestem jebanym cziterem smiley Dla mnie rol się kończy jak i w ogole granie w RO. Czuje się cholernie zjebanie z tego powodu
Bye i trzymajcie się tam z fsq i mam nadzieje że sie dogadacie z nimi.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #10 on: 24 April 2010, 13:14:26 »
Hiacenty pisałem tylko co koledzy z REG mi przekazali już jakiś czas temu  :) To nie jest moja twórczość , na a tak poza tym to powoli się sprawdza ;)

Sojuz on ich bardziej nienawidzi niż was :) REG będzie miał święto :)

PS a z Piotrusia to nam się Policjant robi :dozingoff

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #11 on: 24 April 2010, 13:22:02 »
Quote

Hiacenty pisałem tylko co koledzy z REG mi przekazali już jakiś czas temu  :) To nie jest moja twórczość , na a tak poza tym to powoli się sprawdza ;)

Coś długo pisałeś tego posta. Ale widzę już wymyśliłeś bajeczkę. A ty jesteś jakimś służącym u nich ta.. To więcej nie przekazuj wiadomości bo i tak będę wiedział co i jak.

Quote

PS a z Piotrusia to nam się Policjant robi :dozingoff

Też bym tak zrobił na jego miejscu.


@Ale żeby nam sie offtop nie robił to kończymy rozmówkę.

Yab_PL

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #12 on: 24 April 2010, 13:35:31 »
Jak to dobrze, ze sobie dalem spokoj z RO :D
Infanterka to juz 2 lata temu sie zrobila gowniana klanowo.

lord_pl

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #13 on: 24 April 2010, 14:02:11 »
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?? To samo co napisałem wyżej podesłał Ci coval wiedz nie wiem co ma tutaj długie odpisywanie. :dozingoff Uważasz , że nie mam odwagi powiedzieć co sadze o tobie ??  Służącym ?? Chyba nie , lecz utrzymuje z nimi dość dobry kontakt. Do piotrusia na pisałem  bo się strasznie napinał razem z Kadim jak to BIA na haxach jedzie O.o
Czytaj ze zrozumieniem ...

Hiacenty

  • Guest
Nasz klan Simo.
« Reply #14 on: 24 April 2010, 15:17:51 »
Zamilcz człowieku. napisałem żeby offtopu nie robić na dwór.